Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rudolf

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rudolf

  1. pre_pl, - jestesmy umówieni - 06.01.2006 godz. 12.00 przed Multikinem. pozdrawiam
  2. pre_pl, dawaj termin i godzinę. Trzeba się jakoś rozruszać.
  3. pre_pl, moja propozycja: szybciutki mały zlocik np. 30.12 lub zaraz po Nowym Roku. Co Wy na to?
  4. szczet, jasne - daj znać czy robią dobrze i w miarę za rozsądne pieniądze. A autko masz piękne - kolorek super.
  5. Witaj Szczet! No nareszcie doczekałem się zdjęc Twojego autka! Piękne ! :roll: Może czasami gdzieś przyuważę ja na mieście. Trzeba zacząć kombinować jakiś mały zlocik w 3-mieście :smile:
  6. Gratulacje- super autko!
  7. Wnętrze piękne , ale te pokrowce... Silnik nie rajdówka ale oszczędny i nie do zajechania... Gratuluję!
  8. Traviz, masz jakieś fotki tych soczewek? jaka cena? Alu ze zdjęć poszły z autkiem czy masz je może do sprzedania?
  9. adadur, trochę racji masz... więc raczej zostanę przy seryjnym zderzaku. Reflektory zmienię chyba na soczewki z gładkim szkłem. Mój a4 jest czerwony więc chętnie kupię zderzak w tym kolorze- gdybyś miał jakiś namiar...
  10. bushi, Witaj, swego czasu pisałeś trochę o wymianie kierunków przednich. Napisałeś że te kierunki z allegro to lipa - dlaczego? Sam stoję teraz przed dylematem czy wymieniać czy nie i dlatego proszę o informacje. Pozdrawiam
  11. Pikuś, dzięki za rady. jak widzisz jestem tu nowy i muszę troszkę jeszcze się poduczyć - to jeśli chodzi o nazwę tematu. Czy potrafisz coś pomóc odnośnie wymiany lamp i zderzaka? Jak to zrobić? Pozdrowienia znad morza
  12. Cóż nie poradzi się na takie zdarzenia Zderzak jak złamany to wycenią do wymiany jak zarysowany tylko to lakierowanie. A błotnik i wzmocnienie przednie całe???? ogólnie dobrze sprawdz auto aby wytkąć przy wycenie wszystkie szkody jedna krata boczna w zderzaku to w ASO ok. 65 zł. Jeśli chciałbyś coś zyskać przy wycenie to zamieszaj że to lakier perłowy. Co do zakładów to mogę polecić ale w Elblągu. Zderzak z II liftu jest inny! Dziękuję za radę ad zderzaka.Szkoda że ten po lifccie nie pasuje bo jest ładniejszy. Zderzak jest połamany i do wymiany . wzmocnienie i błotnik całe. Rzeczoznawca juz wszystko widział teraz mi to wycenia. Ogólnie gość był w porządku i specjalnie nie kombinował. Dopisał do wymiany cały zderzak , kratki i nakładkę - tą pod zderzakiem. Co myślicie o wstawieniu innych kierunkowskazów?- mam białe ,dymione, ale bardziej podobają mi się gładkie dymione.
  13. Witam, w niedzielę wieczorkiem debil w służbowej corsie uszkodził mi moją A4. mam do wymiany zderzak , prawy reflektor i kierunek. Mam w związku z tym pytanka: - może znacie w 3-mieście albo okolicy jakiegoś porządnego blacharza-lakiernika - nie chcę żeby moje autko wyglądało pózniej jak krowa w różnych odcieniach -czy do mojego auta - model z listpada 1998- będzie pasował zderzak od nowszego modelu? Liczę na Waszą pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.