Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Już kilka razy Ci to mówiłem i jeszcze raz się powtórzę: zetor ma mega prezencję teraz Tylko jeszcze to koło 1-2 cale więcej
  2. Dev pełen podziw Miałem okazję jeździć sporą ilością 4łapów i dopiero teraz rozumiem tą różnicę w prowadzeniu zwykłego Q i DELTY HF Integrale
  3. Pany kupię dojazdówkę do mojego A4 - może ktoś ma lub coś wie
  4. Głupie pytanie: nie miałeś spryskiwaczy? Czy mówimy o spryskach reflektorów?
  5. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na kleju do szyb Dokładnie tak a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie? Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie mhy prędzej kogoś bym powiesił Kolega ma tablicę na magnesach neodymowych (przednią bo ma gładki zderzak) i wg mnie to jest zayyebista sprawa
  6. Jarek Ty się znasz jak świnia na gwiazdach Ja miałem 4 SE jak do tej pory i kilka innych tel i gdybym teraz brał to tylko SE. A mój się sypie bo przez pół godziny nurkował w brudnej wodzie
  7. Tobie to proponuję taśmę sprawdzić najpierw
  8. Najlepiej to cały taki SE by zgrał za grosze bo nie do końca wiadomo co tam padło
  9. jest i taka opcja... Jest też możliwe że taśma puściła... K...wa jest wiele opcji - chwilowo mam większe problemy niż telefon
  10. SE XPERIA MINI PRO - a to coś zmienia?
  11. Dwie stówy z groszami za wyświetlacz mi powiedział bo to hartowane szkło... telefon niewiele więcej warty więc chyba sobie podaruję
  12. Okolice Łącka np to mam do ciebie z 35 km Jeśli do łącka masz 35 to do sącza max 65 Można by kiedyś zrobić jakiegoś mini spota powiedzmy w Krościenku (tak wpół drogi od siebie) BTW. fajne autko
  13. To dobry jesteś bo już dość długo z nią lata
  14. A ostatnio znowu widziałem przed Starym S. tą czarną b6 na ramkach KLubowychI co wtedy przed inwazją. Ależ ku...wa zabawny jesteś Na dniach robimy z różowym mini spota na Ranczu - czuj się zaproszony
  15. I Ty to mówisz wiedząc ile to wszystko trwa...? ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Ładniutki ten wygar - grałby
  16. Jedna była lekko dupnięta - nie dużo ale drażni mnie wianuszek odważników na kole ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Zakupów w sumie nie było ale pompkę sprysków zdobyłem inaczej
  17. Ujek z Cycowa graty zakupu Dobrze że antenę od CB masz tak wysoko bo bym do tego auta nie podszedł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.