Treść opublikowana przez LOKO
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Już kilka razy Ci to mówiłem i jeszcze raz się powtórzę: zetor ma mega prezencję teraz Tylko jeszcze to koło 1-2 cale więcej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
POlityk się znalazł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Dev pełen podziw Miałem okazję jeździć sporą ilością 4łapów i dopiero teraz rozumiem tą różnicę w prowadzeniu zwykłego Q i DELTY HF Integrale
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany kupię dojazdówkę do mojego A4 - może ktoś ma lub coś wie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak tam zakupy...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Głupie pytanie: nie miałeś spryskiwaczy? Czy mówimy o spryskach reflektorów?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spryskiwacze...?- [ALL B5] Audi S4
na kleju do szyb Dokładnie tak a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie? Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie mhy prędzej kogoś bym powiesił Kolega ma tablicę na magnesach neodymowych (przednią bo ma gładki zderzak) i wg mnie to jest zayyebista sprawa- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek Ty się znasz jak świnia na gwiazdach Ja miałem 4 SE jak do tej pory i kilka innych tel i gdybym teraz brał to tylko SE. A mój się sypie bo przez pół godziny nurkował w brudnej wodzie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tobie to proponuję taśmę sprawdzić najpierw- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Najlepiej to cały taki SE by zgrał za grosze bo nie do końca wiadomo co tam padło- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jest i taka opcja... Jest też możliwe że taśma puściła... K...wa jest wiele opcji - chwilowo mam większe problemy niż telefon- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
SE XPERIA MINI PRO - a to coś zmienia?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dwie stówy z groszami za wyświetlacz mi powiedział bo to hartowane szkło... telefon niewiele więcej warty więc chyba sobie podaruję- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry z rana- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Okolice Łącka np to mam do ciebie z 35 km Jeśli do łącka masz 35 to do sącza max 65 Można by kiedyś zrobić jakiegoś mini spota powiedzmy w Krościenku (tak wpół drogi od siebie) BTW. fajne autko- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To dobry jesteś bo już dość długo z nią lata- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze prawi- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ostatnio znowu widziałem przed Starym S. tą czarną b6 na ramkach KLubowychI co wtedy przed inwazją. Ależ ku...wa zabawny jesteś Na dniach robimy z różowym mini spota na Ranczu - czuj się zaproszony- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I Ty to mówisz wiedząc ile to wszystko trwa...? ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Ładniutki ten wygar - grałby- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jedna była lekko dupnięta - nie dużo ale drażni mnie wianuszek odważników na kole ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Zakupów w sumie nie było ale pompkę sprysków zdobyłem inaczej- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prostował tam ktoś alu?- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Ujek z Cycowa graty zakupu Dobrze że antenę od CB masz tak wysoko bo bym do tego auta nie podszedł - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt