Treść opublikowana przez rajan
-
[B5 1Z] Proszę o opinie zawias H&R
Przede wszystkim ma mniejszy skok, będzie krótszy. Trudniej wcisnąc. Ale to raczej nie jest sportowy amor, jak dla mnie. Ja bym poszukał czegoś innego. Można spokojnie trafic na allegro. A do wiosny jeszcze chwila jest.
-
[B5 1Z] Proszę o opinie zawias H&R
To chyba zwykłe amory, tylko springi HR, a cena bez szału jak za taki zestaw. Poszukał bym czegoś lepszego.
-
[ALL] Felgi 19" 8,5J jaka opone wybrac??? Czy bedzie obcierac w moim aucie???
Jak założysz 225/35 to naciąg prawie żaden, nie dawaj szerszych. Założysz opony przymierz na auto i zobaczysz, ale bez dystansy raczej, albo jak coś dasz jakiś mały 5mm Nic nie spadnie, nic się nie stanie, jeśli o to chodzi ja latałem na 9x16 195/40 i zrobiłem na tym sporo km, na rękawie też się wchodziło w zakręty i nic nigdy się nie stało. A to prawie ta sama wysokośc do 225/35/19 To mit.
-
[ALL B6] 18/19 cali do srebrnego avanta
Chyba do b6 gullideckel nie bardzo, przynajmniej mi się nie widzi.
-
[ALL B6] 18/19 cali do srebrnego avanta
Jeśli masz na myśli felgi na passacie b6 to sa work'ki a nie keskiny. Jak chcesz ta kolega je sprzedaje, ale kasa ponad 3kafle. Z tego co proponawałes to albo LM 19" bym brał ale już trochę oklepane. albo jak Ci się podoba RH zw1 to zapodaj PD RAD czyli to samo co zw1 tylko 3-częściowe w 18" Ale 18" to minimum.
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
18" ale jak bardzo chcesz, żeby było wygodnie to daj jakieś ory 17"
-
[ALL B5] Jaka szerokość felgi i jakie et, 20cali w b5
a ten czarny mat :gwizdanie: zajebioza 20'' to juz kox niezly Ale matowe audi z austrii ma nadkola od rs'a wiec to inna historia
-
[ALL B5] Recaro elektryka
Bardzo możliwe, że przekręciłem zapłon z niepodpiętą kostką, no to trzeba skasowac, dzięki. Pstrykne jakieś foto i wrzucę :>
-
[ALL B5] Recaro elektryka
aha ok, już wiem, dzięki chłopaki bardzo za pomoc. Recaro już czeka, jutro będę wkładać :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________Mam mały problem, zamontowałem recaro u siebie i po zamontowaniu fotela pasażera wyskoczył błąd AIR BAG na desce. Poduszka nie jest wystrzelona i raczej nie była, bo auto z którego pochodzą te fotele było całe. Czego to może byc wina? Jakiś czujnik?
-
[ALL B5] Pomysł na Gwint
http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-gwint-kw-audi-s4-b5-a4-2-7-i1418463712.html
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
gullideckel a8 w12 tez fajna felga, można trafić ale chadzają po 2-3tysie. Ale szczerze to też oklepane koło na a4 b5. Co nie zmienia faktu że fajne :> Kumpel ma u siebie BBS RK 2-częściowe 8,5x18 na kicie -40 i 225/40 tez fajnie wygląda ale foty nie mam.
-
[ALL B5] Recaro elektryka
Mówisz o skrzynce bezpieczników?
-
[ALL B5] Recaro elektryka
No tak trzeba będzie zrobic, a macie jakiś pomysł skąd pociągnac 12v najlepiej, żeby było niezależne źródło? I pytanie o te kostki która jest od elektryki? chyba czerwona?
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Audi a8 8x18 et45 może coś takiego.
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
Czyli jej nie mam podłączonej bo pamiętam, wszystko jasne. Dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Recaro elektryka
Nie mam el. fotela, przesuwanie, podnoszenie i pochylenie jest manualne, tylko mam airbag'a i podgrzewane fotele. Czyli muszę dorobic kabel do podłączenia elektryki fotela.
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
Dzięki A wtyczka jest osobna, czy w iso jest kabel RDS?
-
[ALL B5] Recaro elektryka
Jak to el. ledzwie?
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
Jak to sprawdzic?
-
[ALL] BBS CV 007 inna opcja? OZ Racing Superturismo
Cena bardzo bez szału, można trafic taniej. Kwestia czy chce Ci się szukac i potem uwentualnie oddawac do malowania jak będą porysowane czy zniszczone. Ale ja osobiście wolał bym felgi pomalowane z pistoletu. Ale może Pan coś opuści, zapytaj.
-
[ALL B5] Recaro elektryka
No mam poduszkę w fotelach i są podgrzewane. Dobra dzięki bardzo.
-
[ALL B5] Recaro elektryka
Panowie, mam u siebie w b5 po lifcie zwykłe fotele grzane i planuje kupic recaro które dodatkowo jest elektryczne. Wiem, że w recaro są trzy kostki do podłączenia w fotelu, czy u mnie w b5 też będą kable do podłączenia czy trzeba będzie coś dorabiac?
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
Dzięki Panowie za odpowiedzi na moje pytania. Ja mam aktualnie chorus'a i mam pełen fis i nie wyświetla mi RDS na kompie. Wiec chyba tylko concert i symfony wyświetlają. Czyli tylko concert plus i concert by Panasonic nie maja wady procesora?
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
Chciałem zanabyć radio concert I do swojego b5, wiem, że pierwsze modele maja wadę a mianowicie zapełniającą się pamięć głośności i z czasem potencjometr głośności przestaje działać. Czy tylko radia z CONCERT PLUS nie mają tej wady? Jakiej marki radio byście polecili? Czy każdy concert I ma opcje wyświetlania RDS na zegarach z FIS'em? Za pomoc z góry dzięki.
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Zakładaj avus'a jak Ci się podoba, tylko dobre oponki trzeba dac, 225/35 albo ostatecznie 215/40.