Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rajan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rajan

  1. rajan odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    Jeździj aż nic nie zdechnie, jak nie ma wycieków i jest suchy to git. Jak spełnia swoje zadanie i amortyzuje. Wszystko zależy, jak się jeździ, w jakie dziury wpada.
  2. Nawet przy 8,5" szału nie będzie, najlepiej chyba 215/40, w miarę dostępny rozmiar w używkach.
  3. Raczej będzie dobrze się sprawowac to KW jest. Który variant?
  4. RIEGER RS4 na WRD nadal aktualny w nowym katalogu 2011 hehe
  5. Jak masz taki budżet to poszukaj sobie nowgo zawiasu. W tym pierwszym lepszym sklepie internetowym masz oferty: http://www.mapet-tuning.com/sklep/zawieszenia-sportowe-hampr-c-128.html Ale jak Ci się nie spieszy to czesz codziennie alledrogo i tyle. Ostanimi czasy były dwa komplety do quattro jeden KW drugi FK.
  6. Śledź ebay.de coś się trafi. Jak coś to mogę pomóc w kupnie.
  7. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Ok, dzięki bardzo za pomoc, napisze co z tego wyszło.
  8. Ale piszesz, że biją przy dużych prędkościach, czyli? Moim zdaniem to wina felg. Jak zmieniałem opony na zimowe to jedna felga przy wyważaniu ewidentnie była delikatnie krzywa i też mam drgania na kierownicy przy 120-140 a potem ustają. Weź poprawkę, że felga prostowana nigdy nie będzie idealnie prosta, albo nie do końca ktoś ją dobrze wyprostował. Jeżdżąc po naszych polskich drogach co chwile wpada się w dziurę.
  9. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Dzięki bardzo za pomoc, chyba najłatwiej będzie na vag-u na szczęście kolega ma wiec muszę go zmolestowac Ale musisz, że raczej na tylnym którymś? No nic będzie możliwośc to się podłączy i sprawdzi. A powiedz jeszcze, przy pomiarach prędkości kół, po prostu jeden odczyt będzie większy/mniejszy, czym to się objawi?
  10. Raczej to nie wina pierścieni, te z tworzywa są dobre, a to ze jedne wchodziły łatwo a drugie na ścisk, to wina najczęściej brudnej piasty. Koła były wyważane w październiku, może podgiołeś felgę, sprawdzałeś, że są idealnie proste? Opony mogą byc delikatnie wyschodkowane.
  11. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Wiec pojeździłem dziś i sprawdziłem, rzeczywiście po wyłączeniu ESP jest git. Nie wiem czy to dobry znak czy nie, ale przynajmniej wiadomo gdzie leży problem. Dodam jeszcze, że mam problem z ABS-em, włącza się czasem przy hamowaniu, nawet lekkim, może to się wiąże? Jak byś mógł napisac coś więcej był bym wdzięczny. Z góry dzięki. piszesz w dziale o napędzie,myślałem,że sugerujesz się tym,no ale nieważne-zobaczymy,jak sprawdzisz ,co napisali koledzy wcześniej Napisałem bo w sumie nie wiedziałem do czego to podchodzi.
  12. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Mam, jutro sprawdzę, dzięki.
  13. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Sprawdzę napewno, dzięki za podpowiedz. A ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
  14. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Audi A4 B5
    Nie napisałem, że to wina quattro, tylko że mam quattro. Tylko delikatnie szarpie przy hamowaniu silnikiem na niskich obrotach. Nie zawsze poszarpuje, ale w większości.
  15. rajan opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Posiadam a4 b5 z napędem quattro i manualną skrzynią biegów. W czasie np, dojeżdżania do świateł na niskich obrotach(1600-1800 coś takiego) auto delikatnie poszarpuje i jak obroty jeszcze spadną spadną poszarpywanie ustaje. Oczywiście na biegu. Czym to może być spowodowane? Dzięki z góry.
  16. Dokładnie, u mnie po wypięciu spinek nie chciała wyjść, musisz użyć troszkę siły, troszkę szarpnąć.
  17. rajan odpowiedział(a) na rajan temat w Nadwozie i Wnętrze
    dzięki bardzo za info.
  18. Czy wie ktoś czy recaro z a6 c5 podejdzie do b5? Jak z szynami? czy kanapa jest szersza czy tylko te boczki kanapy? z góry bardzo dziękuje
  19. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.