Treść opublikowana przez rajan
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
- [ALL B5] Gwint
Jeździj aż nic nie zdechnie, jak nie ma wycieków i jest suchy to git. Jak spełnia swoje zadanie i amortyzuje. Wszystko zależy, jak się jeździ, w jakie dziury wpada.- [ALL] Naciąg
Nawet przy 8,5" szału nie będzie, najlepiej chyba 215/40, w miarę dostępny rozmiar w używkach.- [ALL B5] Pomysł na Gwint
Raczej będzie dobrze się sprawowac to KW jest. Który variant?- Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
RIEGER RS4 na WRD nadal aktualny w nowym katalogu 2011 hehe- [ALL B5] Pomysł na Gwint
Jak masz taki budżet to poszukaj sobie nowgo zawiasu. W tym pierwszym lepszym sklepie internetowym masz oferty: http://www.mapet-tuning.com/sklep/zawieszenia-sportowe-hampr-c-128.html Ale jak Ci się nie spieszy to czesz codziennie alledrogo i tyle. Ostanimi czasy były dwa komplety do quattro jeden KW drugi FK.- [ALL B5] Pomysł na Gwint
Śledź ebay.de coś się trafi. Jak coś to mogę pomóc w kupnie.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Ok, dzięki bardzo za pomoc, napisze co z tego wyszło.- [ALL] Pierścienie centrujące z tworzywa, a aluminiowe
Ale piszesz, że biją przy dużych prędkościach, czyli? Moim zdaniem to wina felg. Jak zmieniałem opony na zimowe to jedna felga przy wyważaniu ewidentnie była delikatnie krzywa i też mam drgania na kierownicy przy 120-140 a potem ustają. Weź poprawkę, że felga prostowana nigdy nie będzie idealnie prosta, albo nie do końca ktoś ją dobrze wyprostował. Jeżdżąc po naszych polskich drogach co chwile wpada się w dziurę.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Dzięki bardzo za pomoc, chyba najłatwiej będzie na vag-u na szczęście kolega ma wiec muszę go zmolestowac Ale musisz, że raczej na tylnym którymś? No nic będzie możliwośc to się podłączy i sprawdzi. A powiedz jeszcze, przy pomiarach prędkości kół, po prostu jeden odczyt będzie większy/mniejszy, czym to się objawi?- [ALL] Pierścienie centrujące z tworzywa, a aluminiowe
Raczej to nie wina pierścieni, te z tworzywa są dobre, a to ze jedne wchodziły łatwo a drugie na ścisk, to wina najczęściej brudnej piasty. Koła były wyważane w październiku, może podgiołeś felgę, sprawdzałeś, że są idealnie proste? Opony mogą byc delikatnie wyschodkowane.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Wiec pojeździłem dziś i sprawdziłem, rzeczywiście po wyłączeniu ESP jest git. Nie wiem czy to dobry znak czy nie, ale przynajmniej wiadomo gdzie leży problem. Dodam jeszcze, że mam problem z ABS-em, włącza się czasem przy hamowaniu, nawet lekkim, może to się wiąże? Jak byś mógł napisac coś więcej był bym wdzięczny. Z góry dzięki. piszesz w dziale o napędzie,myślałem,że sugerujesz się tym,no ale nieważne-zobaczymy,jak sprawdzisz ,co napisali koledzy wcześniej Napisałem bo w sumie nie wiedziałem do czego to podchodzi.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Mam, jutro sprawdzę, dzięki.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Sprawdzę napewno, dzięki za podpowiedz. A ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Nie napisałem, że to wina quattro, tylko że mam quattro. Tylko delikatnie szarpie przy hamowaniu silnikiem na niskich obrotach. Nie zawsze poszarpuje, ale w większości.- [ALL B5] Quattro -szarpanie
Posiadam a4 b5 z napędem quattro i manualną skrzynią biegów. W czasie np, dojeżdżania do świateł na niskich obrotach(1600-1800 coś takiego) auto delikatnie poszarpuje i jak obroty jeszcze spadną spadną poszarpywanie ustaje. Oczywiście na biegu. Czym to może być spowodowane? Dzięki z góry.- [ALL B5] Tylna Półka [SEDAN]
Dokładnie, u mnie po wypięciu spinek nie chciała wyjść, musisz użyć troszkę siły, troszkę szarpnąć.- [ALL B5] Recaro
dzięki bardzo za info.- [ALL B5] Recaro
Czy wie ktoś czy recaro z a6 c5 podejdzie do b5? Jak z szynami? czy kanapa jest szersza czy tylko te boczki kanapy? z góry bardzo dziękuje- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich - [ALL B5] Gwint