-
Odzyskiwanie akcyzy .
Witam . Nie znalazłem nic na ten temat na forum, więc zakładam nowy temat . Słyszałem że jest możliwość odzyskania akcyzy od naszego pięknego urzędu . Czy ktoś orientuje się jak to wygląda ? . Pozdrawiam . Jeżeli wątek w złym dziale to proszę o przeniesienie . OOOO ! .
-
[ALL B5] Kratka w zderzak różnice pomiędzy liftami .
Witajcie popękała mi kratka w zderzaku chce kupić ją na allegro szukam i zastanawiam się czy jest jakaś różnica pomiędzy kratką dla audi po liftowej 2000 rok a kratką dla audi 2001-2004 . Może ktoś z Was wie ? Proszę o pomoc . Pozdrawiam .
-
Petycja - zabójstwo husky
poszło . co za ********** ! .
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
http://www.wiocha.pl/glowna/0/0/3240/0/Sprzet_rolniczy a Q przydać się może i w takich wypadkach ;] .
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to nie rzutuje na pracę silnika ;D . ale masakra normalnie ... a takie ładne audii ... .
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
oo a tutaj moje audi : http://img43.imageshack.us/img43/9963/41174025.jpg ;D hahhaha ;D
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wstawać ludziska . Śniegu napadało trzeba bokiem polatać .
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
z innej beczki Panowie : http://i.pinger.pl/pgr111/a2439516000e06b34ce39343/karny-ku**s.jpg trzeba uważać żeby nie dostać takiego mandatu ;D . Pzdr .
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja mam jeszcze letnie oponki i w sobote zrobiło się u mnie w Mieścinie trochę biało więc pierwszy lepszy parking był mój ;D .
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Koledzy a ja mam pytanko na temat radarów . Jak to jest jeżeli fura jest na niemieckich blachach i zrobią mi zdj w PL dostane je czy nie ? i jak to jest w drugą stronę fura na PL blachach w Niemczech . Pozdro all .
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
;D dobre .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich . Jestem Błażej , w przyszłym tygodniu mam zamiar kupić Audi A4 Avant 2.4 (2000r) . Mam kilka pytań i w kilku sprawach potrzebna mi pomoc . Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników A4 . Piątka ! .
Kakuss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta