Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
niekoniecznie zepsute wisco sie blokuje u mnie wlasnie nie łapało i zawolno chodziło do tego sie tłukło,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ile i jaki koszt tak na wszelki wypadek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z tym ze ty napewno nie miales zielonego !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ty nie zielony febi tylko popatrz jakie masz oznaczenie na zbiorniku bo jak źle zmeiszasz to zatrzesz pompe i zniszczy maglownice moze by c te czeerwony febi[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 12:51 _________________________________________________aaa a to kupisz chyba tylko w aso
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ktos sie odezwał jszcze dareq, i l3v ? czy lv3 jak to czytac moze mi napisze:)[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 08:09 _________________________________________________i gdzie sa avartary ?[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 08:10 _________________________________________________trzeba je nannowo dodac z zew. linka
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i to strasznie pustkami świeci,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet źle ci xenon wali jeden do góry a drugi nadół[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 18:55 _________________________________________________i szkoda wielka ze takie małe zainteresowanie spotem dzisiaj było i mało ludzi śledzi temat
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sadze po pogodzie, że spot chyba nie ma najmniejszego sensu ??!! tzn sens jest zawsze aczkolwiek bedziemy siedzieli w samochodach i romawiali przez telefony chyba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nikt sie nie odezwał z DT hmm[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 23:53 _________________________________________________zoabczymy jutro oby nam pogoda dopisała
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a czemu by nie pyrnąć sie obwodnica dluzej zejdzie po kazimierzu mozna pod deba i na obwodnice do mościc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sadze ze wracajac z DT można bypodjechac na chwile pod zajazd pod debem a pozneij obwodnica na placyk do mościc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no gdzie ta nasza reszta > ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
BPH anie bhp w tym szeregu gdzie gryf sklep sony mniej więcej[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 19:03 _________________________________________________a dopisuje wiciu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
coś sie ruszyło w końcu[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 10:19 _________________________________________________ttomk jechałem za tobą dzisiaj ale innym samochodem, oczywiście zapatrzony byłeś mijałeś mnie koło bph
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na to chyba wygląda[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 17:11 _________________________________________________zamieńy opis na "obumarły Tarnów"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to masz jak robi, 2 osoby sie udzieliły , ja sie pisze oczywiście
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
można tak zrobić np przy zjeździe z góry jak jest widok rozmowa na dole są parkingi wiecznie wolne z tym ze zapowiadają zimnice wiec pewnie znowu nici z tego spota
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
powiem jedno : VAG
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
not o pasowanie maski z błotnikiem dziwne troche ? ?!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
za tak zjebany samochód powini jaja amputować
-
[B5 ABC] czujnik temperatury oleju
sa dwa czyjniki od strony koła zamachowego i drugi wyzej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co tarnów umarł czy jak ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to widzisz jaka organizacja , nie chę sie nikomu to trudno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze chętnych nie ma na spotkanie w sobote
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chętni na spocik w sobote godz do ustalenia : czaki