Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. niekoniecznie zepsute wisco sie blokuje u mnie wlasnie nie łapało i zawolno chodziło do tego sie tłukło,
  2. ile i jaki koszt tak na wszelki wypadek
  3. z tym ze ty napewno nie miales zielonego !
  4. ty nie zielony febi tylko popatrz jakie masz oznaczenie na zbiorniku bo jak źle zmeiszasz to zatrzesz pompe i zniszczy maglownice moze by c te czeerwony febi[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 12:51 _________________________________________________aaa a to kupisz chyba tylko w aso
  5. no ktos sie odezwał jszcze dareq, i l3v ? czy lv3 jak to czytac moze mi napisze:)[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 08:09 _________________________________________________i gdzie sa avartary ?[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 08:10 _________________________________________________trzeba je nannowo dodac z zew. linka
  6. i to strasznie pustkami świeci,
  7. hornet źle ci xenon wali jeden do góry a drugi nadół[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 18:55 _________________________________________________i szkoda wielka ze takie małe zainteresowanie spotem dzisiaj było i mało ludzi śledzi temat
  8. sadze po pogodzie, że spot chyba nie ma najmniejszego sensu ??!! tzn sens jest zawsze aczkolwiek bedziemy siedzieli w samochodach i romawiali przez telefony chyba
  9. nikt sie nie odezwał z DT hmm[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 23:53 _________________________________________________zoabczymy jutro oby nam pogoda dopisała
  10. a czemu by nie pyrnąć sie obwodnica dluzej zejdzie po kazimierzu mozna pod deba i na obwodnice do mościc
  11. sadze ze wracajac z DT można bypodjechac na chwile pod zajazd pod debem a pozneij obwodnica na placyk do mościc
  12. no gdzie ta nasza reszta > ?
  13. BPH anie bhp w tym szeregu gdzie gryf sklep sony mniej więcej[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 19:03 _________________________________________________a dopisuje wiciu
  14. coś sie ruszyło w końcu[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 10:19 _________________________________________________ttomk jechałem za tobą dzisiaj ale innym samochodem, oczywiście zapatrzony byłeś mijałeś mnie koło bph
  15. na to chyba wygląda[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 17:11 _________________________________________________zamieńy opis na "obumarły Tarnów"
  16. no to masz jak robi, 2 osoby sie udzieliły , ja sie pisze oczywiście
  17. można tak zrobić np przy zjeździe z góry jak jest widok rozmowa na dole są parkingi wiecznie wolne z tym ze zapowiadają zimnice wiec pewnie znowu nici z tego spota
  18. powiem jedno : VAG
  19. not o pasowanie maski z błotnikiem dziwne troche ? ?!
  20. za tak zjebany samochód powini jaja amputować
  21. sa dwa czyjniki od strony koła zamachowego i drugi wyzej
  22. i co tarnów umarł czy jak ?
  23. no to widzisz jaka organizacja , nie chę sie nikomu to trudno
  24. widze ze chętnych nie ma na spotkanie w sobote
  25. chętni na spocik w sobote godz do ustalenia : czaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.