Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szkoda mogliśmy spota zapodac soebi w weekend ciepełko było
-
[B5 AFN] Problem z pompka centralnego
najpierw opisz jaki masz system w swoim A4 czy tos terowanie na podczerwień czy radiówka ? i czy jest orginalny ?? napewno?? i nie kodujesz kluczyk !! tylko centralke kluczyk ma stałe dane
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
k.. ttom 5 rano
-
[ALL B5] Centralny zamek, pilot w kluczyku - programowanie
i vag w tych rocznikach nie ma nic w spólnego z modółem komfortu kroty znajduje sie w pompce centralnego zamka, o module komfortu świadczy np domykanie szyb przy zamykaniu z kluczyka podtrzymujac kluczyk w pozycji zmaknij przez chwile ! to jeden z przykładów otóz ja borykałem sie chwile z problemem centralnego na podczerwień mój modól jest wyposarzony w modół alarmu z czujkami w srodku samochodu./ po wymianie bateri nic nie reagowało, zabrałem sie za szukanie, pierwsze co zrobiłem to : wymontowałem pompke z zespolona elektroniaką a jest jej tam troche Chcialem wszytskie luty zaczac poprawiac ale za bardzo pracochlonne to jest, nagrzewalem przez 15 minut caly uklad temp ok 100 stopni dmuchawą ! nastepnie podlaczylem pompke uwaga na kolejnosc polaczen !! zrobilem autoryzowane zamkniecie ( czyli zamknołem o otwrłem samochód mechanicznie)pojazdu i o dziwo sterowanie zaczeło funkcjonować. 2 kluczyk trzeba bylo juz zaprogramowac czyli na wlaczonym zaplonie kluczykiem ktory chcemy nauczyc zamykami drzwi, otwieramy i strzelamy w czujke np 2x gdyz na pierwszym banku jest nasz kluczyk nr jeden jesli autoryzacja zamkniecia nie dzila sprobowac tak jak napisalem pt. drugi za kazdym strzałem odzywa sie syrenka umieszczona w bagażniku. po tym wszytskim sterowanie dziala bez problemu juz dwa tygodnie !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nocne marki
-
[B5 ABC] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
tak jak ci napisałem tylko i wyłacznie ASO termin 2 tygodnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja widzialem jakiego wariata w bmw chyba seria 3 ale 2 drzwi zamiatał tyłem miedzy ludzmi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bo mowie ze sam kalendarzyk to mozna soebi w d... nawet niejest tam napisane zagladniej spoty w tarnowie dla wielbicieli niniek itp ::) ludzie by zaglądali
-
[B5 ABC] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
wiesz ta rurka skorodowana to kozt 190 zł i tylko i wyłącznie w ASO !!! po zatym o kosztach rorzadu to poszukaj juz pisalo pare ludzi w tym ja a co do rurki to radze ci sie pośpieszyc moja była skorodowana tez od środka to dosc niebezpieczne [br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:18 _________________________________________________172 KM = Magnet On Duty ??a to niby co oznacza ? i niby jak jesli dot. tego silnika
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
czy opony moga miec znaczenie ?! ja kupiłełm samochód z zimowymi oponami i ku.. stracilem tydzien dochodzac co jest nie tak, !!!! niedosc ze się tłukło mi na rownej drodze to auto skakalo jak chcialo, mialem opony bieżnikowane po prostu tragedia kupiłem nowe 4 sztuki fulda 205/55/16 i jak reka odjoł ponadto uszkodzony/ wybity byl też górny wachacz lewej strony, objaw : gdy wpadlem w niewielką dziurke/wypuklenie na drodze przesuwało mi auto czułem jak mi przód skacze i wraca zaraz na tor jazdy, po wymianie jest ok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a gaźik idzie w góre, zreszta jak ja mialem 80 B4 to za 100 zł rowne 500 km było ! trasa, teraz za 100 zł zrobie moze 300 trasa to i tak nie ma tragedii ja to was nie widze na miescie a tez jezdze, tylko z e wnocy sie gonie troche z turystami (ochotnikami) mowie 11 - 1 w nocy. przynajmniej pusto w miescie szkoda tylko ze w 20 minut objedzie wszytsko w metropoli Tarnów. ttom moze zapodasz mobila sie spikamy jak tez jeżdzisz i niemasz co robic w nocy
-
[B5 ABC] Wymiana uszczelki pod gł. a instalacja LPG
może miał na myśli ułożenie sie uszczelki, jesli tak to c... a nie mechanik, może momentów dokręcenia nie zna do tego silnika, cholera wie dla mnie to bzdura
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
`panowie problem w tym ze kalendarzyki nic nie daja bo sa do bani zrobione, powinno cos pisać wpadnij na forum, spotkania fanów marki itp ! wtedy by sie ktos zaintresował
-
[B5 AFN] okolice tarnowa vag
jak sie na spoty nie jeżdzi to do mechanika kwoty od 30 do 100 zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dreadful to wodzu, zapisal sie na forum to 18t quattro co sie z bmw pogonił
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jade na kreske sie bawic:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja tez byłem wczoraj w Krynicy, ale na Jaworzynie świetna pogoda była
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie śpimy nie śpimy:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
link do wyściugu audi A4 left 1,8T quattro, audi A4 right 2,6 v6 http://video.google.pl/videoplay?docid=-2753272510761974483
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a gdzie było ciepło:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
post nr 100
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na filmy czekamy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
TTom3k ale mikołaj juz był
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a silniki 2,8 w wersji 2 zawory ma moc 174 KM a w wersji 2,8 30v ma moc 194 KM wersja silnikowa 2,4 30v dysponuje moca 165 KM momenty obrotowe 1,8 - 168 1,8T - 210 2,4 - 230 2,6 - 225 2,8 2z - 245 2,8 30v - 280
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk film poprosze:)