Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Gdzie sie reguluje obroty??
sprawdz kody klimatronika w opcji szukaj na forum
-
[B5 1Z] mam problem z antena
jako antene wykozystano 3 górne paski i one nie powinny grzac tak jest w moimprzypadku ale z fabrycznym sprzetem i naglosnieniem, zreszta jest opisane w podreczniku "sam naprawiam"
-
[B5 ABC] Gdzie sie reguluje obroty??
jeszcze jedno obrotomierz moze kłamac jesli był od inne wersji silnikowej najlepiej rpm sprawdź w klimatroniku !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bedzie niespodziewany gosć A4 1,8 T quattro full wersja 96 rok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wist, jak zwykle króciutko
-
[B5 ABC] Gdzie sie reguluje obroty??
w tym silniku nic nie naregulujesz ! niekoniecznie masz problem z przpustnicą, może to być kazdy inny czujnik temp, proponuje najpierw Vag-a, pozniej odlaczenie aku na chwile i niech sie zaadaptuje od nowa przepustnica, może któryś z węzyków pod ciśnia nie jest szczelny najpierw posłuchaj obadaj,, a autem ci ie szarpie jak jeżdzisz ?? może masz jakies objawyj eszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk jak wyslałeś PW jak ja nie dostałem najlepiej maile bezpośrednio słac tylko by trzeba było zrobic spis dokładny
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ta koniecznie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze wkoncu ugadamy sie na spota gdziekolwiek byle by nie w nocy
-
[B5 rok 98] Pompka centralnego zamka
kup pompke na 3 ftyczki ! najlepsze rowiazanie a moze masz fabryczny alalrm centralny z pilota ? pompka to takeze modół komfortu w budowany w nią[br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 20:44 _________________________________________________a jakn ie ni ejstes pewien udaj sie do aso i sie dowiedz sprawdza ci po numerach seryjnycjh nadwozia jaka pompka byla zastosowana tam
-
00799 prosba o przetłumaczenie
ale ten czujnik to czujnik temp cieczy chodzacej i jest na bnk dobry pow to o co prosze to fix do tego błedu z tym ze po holendersku :)( na tomiast tak blad mi wyskakuje po adaptacji klapek i kasuje go i go nie ma juz ale mi miga niestety klimatronik oczywiscie tylko 2 minuty, ale miga dalej nikt nie przetłumaczył ?
-
Swieca wystrzelila z glowicy-potrzebuje pomocy...
bzdure ktos ci powiedział, ktos dokręcał na goracym silniku i wtedy gwint uległ uszkodzeniu
-
00799 prosba o przetłumaczenie
moze mi ktos to przetłumaczyc Onderbreking / kortsluiting naar plus Mogelijke oorzaken: Kortsluiting of onderbreking in de bekabeling naar of stekerverbindingen met de voeler koelvloeistoftemperatuur (G110) airco Mogelijke oplossing: G110 met meetwaardeblok uitlezen. Als ook voeler buitentemperatuur (G17), fotocel voor meting zonnestraling (G107) en voeler koelvloeistoftemperatuur (G152) niet in orde worden herkend, dan eerst de bekabeling van het regelapparaat, contact T28b/14 naar verbinding (voeler), in de kabelstreng Climatronic (L56) controleren Kabels en stekerverbindingen aan de hand van stroomloopschema controleren - Kortsluiting naar massa Mogelijke oorzaken: G110 defect Mogelijke oplossing: Vervang G110
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moglismy się spiknąć dzisiaj gdzieś
-
[B5 ABC] wypadajace zaplony na obrotach biegu jalowego i nierownomierna praca silnka
tak, masz racje ja tak wymieniłem pół silnika
-
[B5 ABC] wypadajace zaplony na obrotach biegu jalowego i nierownomierna praca silnka
niekoniecznie to musi byc przycyna ja szukałem w swojej 2 miesiące.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja nie mowie nocowac w A4 tylko sie spotkac pogadac i tyle góra 2 h to chyba dalej masz 8 h na spanie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a moze jutro cos tj piątek koło 22-23 może ???
-
[B5 ABC] wymiana rozrządu 2,6 V6
nie oszczadzaj za bardzo na tych czesciach, i nie sluchaj doradców tylko zmieniaj pompe wody
-
[B5 ABC] wymiana rozrządu 2,6 V6
130 tys to ładnie ci pokrecili licznik, wychodzi na to ze ktos robil ledwo 1000 miesięcznie #2 u mnie koszt to 1500 zł ale zmienialem wiecej bajerków oczywiscie z robotą : akumulator 300 kable świece rolki napinacz oba paski klinowy i rozrządu pompa wody koniecznie !! rurki od wody te pod chlodnica bo korodowaly bardzo odrazu zmieniłem płyn i cos tamjeszcze było z drobiazgów
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie mam komu rozdawac wiec najwyzej odkupie od was z 20 sztuk i tyle max
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
100 zł 1000 sztuk wielkosci wizytówki[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 18:41 _________________________________________________powiedzcie kiedy i gdzie nastepny spocik
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja czekam na linka moze dzisiaj dostane chyba ze ktos mi go da wczesniej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no brakowalo trzeciej v6 benzynki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://pl.youtube.com/watch?v=RRjplaPaEfQ macie filmik jest jaki jest, niestey to tylko telelfon chociaz i tak sadze ze jest dobry (same światełka )