Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tan\blice nie sa zamazane to one swiatlo flesha odbily:)
  2. zawór zwrotny jest w pompie paliwa
  3. ykk ile chcesz za te kołpaki ? napisz mi maila [email protected] oka ?!
  4. bo trzeba pozycjonowanie zrobic odlacz kleme aku i podla, opusc szybe do konca i zmaknij do konca
  5. najważniejzy VAG i czasy wtrysków
  6. po moich dlugich wypocinach, (wiecej na ten tematt w silnikach beznynowych) doszedlem do : czasy wtryskiwaczy na zimnym silniku sa złe, tak że zalewa mi świece przypadkowo odkryłęm że jesli odpne zasilenie (kleme z aku) auto na zimnym silniku odpala od kopa ! czyzby sterownik MPFI byl uszkodzony ?? czy sa jakies inne mozliwosci ? gdzie szukac i co wogole szukac ?
  7. no to co z tym piątkiem panowie bedzie nie bedzie ??!?!!? jak co to o ktorej ???, w sumie lepsza by byla sobota
  8. prościej będzie pożyczyć inną pompe niż zabawa z paliwem, ja stawiam na regulator ciśnienia paliwa
  9. identyczne spalanie mam w 2,6 tyle palą 2 lity po miescie, oczywiscie warunek jest tez ze jezdzi sie jak te 2 litry trasa nawt przy normalnej jezdzie 7,8; 8,5 po bieszczadach przez 3 dni
  10. bo v6 nie lubi gazu zreszta co ci z instalacji za 3tys zł jak gaz pojdzie do gory i bedziesz musial zrobic 2x wiecej km zeby sie zwróciła wogóle.
  11. ten tydzien chyba odpdnie bo sie zrobiła bee pogoda
  12. w silniku ABC 2,6 nie ma przepływomierza za to jest czujnik temp dolotu powietrza na kolektorze dolot z tył
  13. no własnie cos za cicho, żadnych spotkań ? nic ? sie nie dzieje
  14. u nie to samo z tym ze obroty u mnie nie wariują, sa dosc stabilne, vag nic nie pokazuje wymienione : śiwece, kable, czujnikk. temp, termostat, pompa paliwa na inna uzywaną chwilowo, zawór rególacji ciśnienia paliwa na kolektorze paliwowowym, czujnik temperatury powietrza dolotowego, i dalejj to samo nieraz zdarzy sie ze odpali po nocy bez problemowo ale to rzadkosc musze go krecic, to 2 minuty to 10 minut , niedosc tego jesli go odpale, i zgasze odrazu z rozruchem nie ma zadnego problemu z rozruchem ! i tak do nastepnego dnia rano, niedawno postawilem go dosc wilgotnym miejscu i temp 0 stopni i odpalił od strzała, a kolega niech sprawdzi soebi czujnik temperatury powietrza dolotowego, za silnikiem na kolektorze
  15. niestety mnie niebylo w tarnowie
  16. no to troche do 7:30, następnym razem posiedze dłużej z wami, pasuje więcej ludzisk żeby sie pojawiło kiedy następny spot ?(spocik)
  17. co to jest ten isv czyjnik gdzie sie zjnajduje ? co on robi wogole ?
  18. odp : paliwo tankuje na roznych stacjach tez bylo takie podejżenie Gaz brak i napewno nie bedzie[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 08:04 _________________________________________________rozwiązanie problemu : regulator cisnienia paliwa zmieniono, paliwo spływało do baku zamiast tworzyć ciśnienie by wtryski zaskoczyły, najlepiej zacisnąc wąż zwrotny i sprobować odpalić pojazd
  19. byłem k... sam, a pogoda była dość znośna
  20. nie poradzilem soebi nie wiem czy nieskonczy sie to w aso niech szukaja[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 19:21 _________________________________________________ale ciekawa zaleznosc odkryłem, gdy auto stoi z gorrki mam duzy problem z odpalaniem, gdy stoi na rownym juz nieraz bylo ze odpalił na zimnym silniku za pierwszym razem ?! czy ja już wariuje ?
  21. mam identyczny problem tylko z silnikiem abc v6, raz odpali raz nie i taka przeplatanka dzisiaj krecilem z 4 minuty, najleprze jest to ze świat mechanikow ma gdzies takie problemy bo to nie łatwa kasa i trzeba miec sporo informacji na temat budowy danego silnika, u mnie vag nie pokazuje zadnego bledu, sadze ze jest to wina elektroniki , ze pod wplywem wibracji cos zaskakuje a mialem 80 i zachcialo sie mi A4 ehhhh
  22. tak od 100 zł do góry mi policzono 130 ale zmienialem wszystko ci sie dało paski oba napinacze rolki pompa wody termostat kable swiece akumulator i pare elementow za 300 lacznie w sumie wyszlo 1600 zł z robota wszytsko bazowalo na czesciach firmowych .a doszlo jeszcze visco i wiatrak.(zawsze sie cos znajdzie) światel nie trzeba ustawiać gdyz .sa zciagane z calym przednim pasem moje autko podczas prac
  23. na 100% przed zmiana sytuacja była podobna, bo zmianie bez zmian, sprawdzono rorzad w ASO[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 17:21 _________________________________________________dodam również, iż przy temp 30 stopni bylo to niezauwazalne teraz temp 11+ i zaczynaja sie schody
  24. mam dosc nietypowy problem po przeczytaniu uważnym czesci postow dot tego problemu nic nie znalazłem otóż , samochod jak stoi okolo 10 i wecej godzi ma problemy z rozruchem czasem nawet z 10 minut musze go uruchamiac, sa dni gdzie odpali bez najmniejszego problemu, zaraz po ruruchomieniu pracuje normalnie co wiecej jak go zgasze odrazu po uruchomieniu, i probuje odpalic ponownie zaskakuje bez jakby sie nigdy nic nie dzialo po 3 h pali normalnie po nocy jest juz problem dodam iz , Vag nic nie pakuzeja zadnych bledów wymieniony na nowy orginalny czujnik temp dolotu powietrza, czujnik temp plynu tez na orginał pompa pracuje, kable i świece sa nowe i markowe, filtr powietrza nowy, caly rorzad koplet tez wymieniony, dodam tylko ze lekko szarpie i czuc to na jałowym, i wolnych obrotach poradzcie co sprawdzic ??? od czego zaczac bo nikt sie nieche podejmowac roboty na tydzien
  25. witam jestem posiadaczem A4 B5 2,6 V6 [abc] w sumie od 3 miesiecy i doporwadzam ninie do konkretnego stanu mam jeden nurujacy mnie prblem ale o tym za chwile w innym dziale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.