Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co zrobiłeś ten alarme ?
-
[B5 ADR] Pilot od centralnego nie działa pomimo wymiany baterii
napisałeś strasznie ogólnie więcej szczegółów j
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
znajdź centralkę i ja odłącz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja zbieram na 3.0
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
masz w manetce góra dół a i jestl ilosc km do końca baku, rest jest i wylaczeni wyswietlania fisa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale ja ma pelnego fosa czas podrózy, srednia predkosc, spalanie srednie, spalanie chwilowe i jakies glupoty chba jeszcze a temp
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
od 94 roku juz mialy wskażniki, fis produkcja 95 bo sprawdzałem[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 19:38 _________________________________________________a tak na marginesie fisa to juz mialy B4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak, na fisie i w kalkulacji wychodzi identycznie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zapraszam niedowiarków tankowac i jedziemy od zyda do zyda soebi skalkulujecie km. a b4 byly montowane podobne modele ale ie te same tam byly z przepływka a ja usiebie takowej niemam napisał bym prawde ze ponizej 7 ale i tam nikt nie uwierzy a zgórki to jazda nabiegu a nie na jałowym wtedy spalanie jest bliskie "0" hornet 8,5 litrów toja mialem spalania po bieszczadach w 3os + małe dziecko z bagazami A FIS pokazuje prawdę, bo zalewam i sprawdzam go równolegle
-
[B5 ABC] bardzo dziwna praca na "wolnych" obrotach
to widocznie mało wiesz o ABC
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co ze spoooootemmmmmmm ?!?!?!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://de.wikipedia.org/wiki/Audi#Modelle_und_Typologie ciekawostka
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze coś zmontowac jakis spocik malutki na godzinke co ?? jest w cholere ciepełko tttom co ty wiesz o spalaniu 2,8. Ja dzisiaj normlaną jadzą na trasie mialem 7,0 przy predkosic od 80 do 120 max, w drodze powrotnej na rownej prostej bo do Jasła jechałem, mialem 7,7 ale juz cisnołem go troche, a junkersa nigdy w zyciu, gaz leci w góre i coraz mniej jest to oplacalane,a jak bym chciał tania jazde to tylko ropa[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 18:01 _________________________________________________http://www.audi-fansite.de/modules.php?set_albumName=2003_nienburg&id=032_G&op=modload&name=Gallery&file=index&include=view_photo.php ale fele
-
[B6 AVK] Odlaczenie ECU - czym skutkuje ?
najprościej to odłączyc czujnik jakiś np, położenia wału,
-
[B5 ABC] bardzo dziwna praca na "wolnych" obrotach
a powiedz mi po co odpinasz kleme ??? na noc czy jak ??jaki w tym widzisz cel, problem moze leżeć tez przy instalacji LPG, a jak sie jeżdzi szarpie ? moze poszukasz n forum adaptacje przepustnicy moze ci to pomoze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hornet zrbiłes sobie ten pas tak jak mówiłem ?
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
Na wstępie : czas pracy około 4-6 H, miernik, lutownica,cienkie cęgi cierpliwość rozbiórka : wyjąć siedzenie z samochodu, poprzez zciągniecie blokad z przodu i 2 z tył, odłaczenie przewodów zdjać plastiki z tyłu, z boków, aby miec dostęp do srub Torx 40, odkrecamy 4 sztuki i zciagamy góre siedziska ( uwaga na przewód do ogrzewania góry siedziska ) . zostało nam do pracy samo siedzisko, z tyłu siedzenie mamy z lewej i prawej strony stalowa linka która to naciąga nam materiał na siedzisku należy ją poluzawac z obu stron, tak aby można było naciagnąć i podicągnąc materiał obiciowy, z tyłu pod materiałem obiciowym mamy złacza i luty przewodów miedzianych z sznurkiem grafitowym który słuzy jako materiał oporowy. Gdy uporamy się z tym, następnie lokalizujemy przerwy w obwodach a mamy ich aż trzy ! oparcie siedzenie, srodek siedziska i oparcie lewe prawe i to pod kolanami sa to 3 odrebne obwody w moim przypadku uszkodzone były dwa tu jak na fotografi przy łaczeczniu grzania lewej strony-prawej strony i końca siedziska i druga usterka na samym środku siedzenia, gdzie poszczególne "wysepki" są łączone przewodami, jeden znich uległ złamaniu wszystkie przerwy nalezało pałączyć poprzez zaplecienie sznurka z linką miedzianą w przyp. 1 i lutowaniu w przyp 2 najgorszą pracą jest oginanie klipsów stalowych z racji ich trodnego dostąpu, klipsy te przymocowane do obicia z wszytym stalowym prętem (one tworzą te wysepki w siedzisku) po wykonaniu połączeń sprawdzamy obwody czy są zamkniete, kazdy z osobna jesli tak składamy siedzenie pozłożeniu i podłączeniu wtuku zasilania oparcia siedzenia należy sprawdzić zamknięcie obwodu pomiedzy dwoma bolcami tymi najgrubszymi przyczyna uszkodzenia w moim przypadku był sterownik/przełacznik/włacznik po wyłaczeniu zapłonu podawał cały czas napięcie dwukrotnie wyższe od nomalnalnego powodawało to zbyt szybkie nagrzewanie się siedzenia do zbyt wysokiej temperatury po czym nastąpowawało w najbardziej czyłych miejscach i przerywanie obwodu. po złożeniu i zamontowaniu siedziska w samochodzie należy wymienić przełącznik na sprawny, na wszelki wypadek sprawdzić jego podawanie napięcia Sytuacja dosc niebezpieczna gdyż taka awaria grozi pożarem, naszczęcie w moim przypadku do tego niedoszło.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wejdzie na google, dajcie video i wpiszcie audi a 4 2,6 zgadnijcie co wyskoczy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wczoraj widziałem cos nie pokojącego auto aniaz stało bez tabli c [br]Dopisany: 19 Styczeń 2008, 10:08 _________________________________________________czyżby jakieś zmiany ?
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
można zamknąc auto sprzedane juz dawno, juz zdązył rozbic co w serii - 2 x elektryka - alarm,centralny na podczerwień - podgrzewane fotele - bose 8 głosników + zmieniarka 6cd - kierownica s - pełny FIS - felgi alu 16" x5 szt - podgrzewane dysze spryskiwaczy, zamek drzwi kierowcy lusterka boczne - dzielona tylna kanpa z lufciekiem na narty dokonane zmiany : - lampy soczewkowe dzielone DEPO, - fotele wersja sport - zmiana lamp tylnych na II lift - zmiana audio na concert-a kodowanie BOSE - zmiana zmieniarki CD na zmieniarke MP3 - zmiana grila na poliftowego - xenony - zmiana kierunków na białe dodanie xenoników
-
a4 2,8 v6 moja lalunia
tak grill i światła to porażka tylne na II lift gril na org. i kierownice na s line
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
najlepiejmi wit.s tel daj swoj na priv to jutro zadzownie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
avensis, ten silnik jej miał kolo 200 źreba, z tym ze była w wersji wagon
-
[B5 ADR] Problemy z elektronika po osuszeniu baku
pompa jest smarowana paliwem, wiec jak bedzie dluzej pracowac na sucho to ją zniszczysz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niewiem co montuja w toyatach za badziew ale facet 2,2 benz. miał problem na obwodnicy ze mna