Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. ykk foty na maila mi zapodasz ?
  2. ale niekoniecznie lato zima tez jest ładna, zreszta chyba na śniegu ładnie beda sie prezentowały samochody, ttom3k zapodaj mi foty na maila co ???????
  3. no troszeczke sie posiedziało, pośmiało i porobiło zdjęć, zabarakło pare autek ale i tak było sporo, czekam na fotki,
  4. to oktorej wkoncu spot ?15 ??
  5. eeee. no to szkoda wielka sadze ze nie bedzie wiecej nic 15 aut
  6. to jaki bedzie sklad wkoncu ??jutro ?
  7. czaki22 odpowiedział(a) na Lux temat w Audi A4 B5
    mozliwe ze problem jest z elektrosprzeglem sprazarki gdyz na 90% jest zasilane z tego bezpiecznika
  8. miedzy obudową sterownika silnika a podszybiem, mi tak sączyo minimalnie
  9. czasy wtrysku i mowie ci ze sterownik,
  10. to jak sie nieznasz, to po co zadajesz takie pytania, jedź/znajdż mechanika z VAg-em,czyli podłącz do komputera
  11. komputer tez zamieniles?
  12. jak masz prolem z lampami jedz do elektryka ! nie sprawdzi jaka moc pobiera odbiornik czyli zarówka, bo napieci to nie wszystko.
  13. toche do sprostowania : silniczek "niebieski" to nawiew na twarz, nie ma nic wspolnego z nawieiem na szybe czy nogi silniczek z końcówka czarna a ramieniem białym odpowiada za sterowanie cieplo/zimno silniczki raczej sie nie psuja w sposób trwały, trzeba tylko rozebrac silniczek i wyczyscic grafit zalegającyna komutatorze ! przeczyscic szczotki i koniec dziala napewno, pamiętajcie to 7v, gdyż jest bezposrednio zasilany z panela klimatronika !!!!! rezystor jest tylko do przeczyszcznia. wiem bo gdyż robiłem to u siebie i pięknie działają oba.
  14. to fajny pasek musiał być !, na tym sie nieoszczędza, a ABC jest kolizyjny
  15. no mnie dzisiaj tez dopadło denerwujacy lodzik na lusterkach , oba nie grzeja sprawa z grzaniem tak wyglada : gdy zalacze tylna szybe grzanie oczywiscie pojawia sie napiecie na zlaczach lusterek, po wylaczeniu grzania tylnej szyby napiecie nie zanika lusterka dalej grzeja, po zniknieciu gwizdki na wyswietlaczu grzanie lusterek sie wylancza. sprawdzone przezemnie, nic tylko zakupić nowe wklady ! niematy ! wklady gdyz umnie szkło luterek nie wygląda juz nietety
  16. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120181499513&ih=002&category=40182&ssPageName=WDVW&rd=1 i co nie jest możliwe ????? oczywisce ta cena jakas dzinw aale sporo jest na necie możliwosci 25 Km wiecej tylko zawsze to cos
  17. kolega ma racje, przedewszytskim monitoring wagiem ! sprzeglo wisco !!!!!!! i orginalny czujnik temp nie za 20 zł !! przerabialem to w audi 80 2.0 i w a4 abc !!!!
  18. parking cearfour lub parking koło basenu za parkiem strzeleckim z tym, że tam nic wiecej nie ma następna sprawa to tłumaczenie dojazdu .. Maricnka odpada ze względu na brak miejsca calkowity, w Moścach koło stadionunie ale na po2 stronie ulicy koło hali targowej/widowiskowo sportowej (dość duży plac koło hali targowej) dojazd bardzo prosty
  19. tez sie pojawie i będa elastyczny poza dniem 17 niestety
  20. miałem to samo gdy po zmianie komputera zapomniałem, nie podpiołem wężyka z podciśnieniem. nie wchodzil na obroty po 2500 rpm szarpal przy zmianie biegów a klemy nietrzeba zcigac na noc tylko wystarczy na chwile, a wiem co mówie :) mam ABC 2,6
  21. świece grzewcze w ABC ? nagrzewnica jest problemem zapewne [br]Dopisany: 04 Listopad 2007, 17:39 _________________________________________________albo klapa centralna zacieta trzeba opsprawdzac wszystko
  22. niezmieniać oleju, lac preferowany i nie cudować
  23. silniczek zalanny i dzialal cay czas? dziwne zwarcie szukaj na poziomie przekażnika on sie mogl zwiesić[br]Dopisany: 04 Listopad 2007, 07:45 _________________________________________________podepnij voltomierz do stykow zasilania i sprawa bedzie jasna co sie dzieje
  24. a kto ci powiedzial ze mruganie panela to oznaka zimnych lutów :):) tak klimatronik zglasza usterke i tyle
  25. zlokalizowano, ze : na zimnym silniku, przy probie rozruchu (zazwyczaj nieudanej) po wykręceniu świec są one mokre!! dopiero po odczekaniu ok 30 minut odpala od kopa cewke zmieniano, moduł zapłonu tez zmieniono i dalej to samo niestety HELP me po juz 4 tygodnie goście szukają przyczyny [br]Dopisany: 18 Październik 2007, 19:01 _________________________________________________zlokalizowano usterke : błędne czasy wtrysków, czasy sa dwukrotnie spoźnione, przyczyna : prawdopodobnie jednostka centralna, po poludniu napiszę wiecej [br]Dopisany: 26 Październik 2007, 10:04 _________________________________________________panowie sprawa wygląda następująco : elektromechanik spec od różnosci wzioł komputer, na drugi dzien zamontowal komputer i auto odpaliło, powiedzial ze jest gotowe, ! ucieszony ale przezorny zszedlem rano przekrecam klluczyk i co ?? i nic dalej to samo, wkurzony maxymalnie odpiołem akumulator doslownie na 5 sekund, zciagnolem i załozyłem kleme, przekrecam kluczyk i auto odpala jak gdyby nigdy nic !!!!!!!!! ma ktos jakis pomysł ??[br]Dopisany: 27 Październik 2007, 12:46 _________________________________________________ ROZWIĄZANIE PROBLEMU USUNIĘCIE PRZYCZYNY : WYMIENIONO USZKODZONY STEROWNIK SILNIKA (KOMPUTER) KOSZT 400 ZŁ OCZYWISCIE TRZEBA BYŁO JESZCZE PRZEPROGRAMOWAĆ GO BY ŁAPAŁ MOJ IMMO, SAMOCHÓD ODPALA JAK Z FABRYKI. TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.