Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. i to chyba najlepsza mysl jest
  2. noto powiedziales co wiedziales brawo znajomości jednostek silnikowych, te silniki wbrew pozorom mają wiecej wspólnego niż się różnią.
  3. no to jak robimy cos ??
  4. tu trzeba chyba pół roku z góry ustalać
  5. hmm wychodzi n to ze chce ale nie będa mógł moze na 20 minut
  6. a spot ? k**wa o ktorej godzinie
  7. moze spot w sobote 18 giodzina ? ma byc ciepełko i suchuteńko
  8. no to bylo nas trzech
  9. i pogoda do d*py znowu my to mamy pecha zajebistego z tymi spotami co spot albo wieje albo leje
  10. o kurde ale czemu to az taki problem ? powiem ci ze jak sprzedałem tez chromy do avantagosciowi ale z poza forum to mu za 200 zł azłozyli i mowie ze nie mieli wiekszych problemów, musze odnalesc jego numer telelfonu moze cos podopowie albo powie gdzie mu robili, do sedana gosc mowi ze wogole niemial problemow
  11. tojak jutro 17 pod mc donaldem pasi i kto bedzie ttomk ykk ja chrapusta ktos jeszcze ???dareq ?
  12. tak w ta sobote o 17 jest spot
  13. noszkoda ciekawy jestem jak tam te foto
  14. ja tam wole benzynke i jej sound ale ładne auto przynajmniej na fotach niewiem jak tam z innymi rzeczami bochnia blisko wiec goń ja ogladac
  15. ttomk polecam b6 w w wersji 3.0 benzin to dopiero robi
  16. no to co ze spotem chetni ??????????????? gdzie i kiedy ktora godzinka [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 12:16 _________________________________________________może spotkanie pod Mcdonaldem w sobotę o 17 żeby sie wszyscy wyrobili wypucowali furki później na mościcie na placyk może rundka po mieście, coś zjeść coś sie napić pogadać pooglądać to jak z chętnymi może witek napisze w nagłówku ze jest spot
  17. jak narazie nie byłeś na żadnym >> pozatym może cos u nas ustawimy na ciepłą sobótk e?!?!?!?!?!? to kto chętny bo będe ja .... .... .... ... .... .... pozatym może komuś sie przyda coś, pare nowości lampy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=496331
  18. no to widzisz jak wszyscy chca
  19. a jaki mechanik resetuje sterownik podczas pracy? komputer silnika znajduje sie pod maska postronie kierowcy
  20. a czy przy przezucaniu biegów dziwnie sie zachowuje ? niepsadaja mu jak nalezy obroty tylko bardzo powoli ? napisz cos iwecej sprawdz czy sie nie wypioł wężyk z sterownika silnika
  21. 2 dnis szukania i sprezyny znalazłem
  22. dzisiaj zauwazyłem ze w mojej niuni mam pęknięta sprężyne w przednim zawieszeniu pękła tak ze pękl ostanio zwój czyżby atogleba :)
  23. to jak spocikujemy może ?? w ta sobote ciepełko ma byc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.