Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i co bylo spoko tematów do rozmowy duzo , norbi czekamy na b8 na nastepnym spociku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to bedziesz sam stał o 18 maja byc ludzie trudno i tyle, nic juz sie niebedzie zmienialo ta sobota to i tak wyjatkowo bo zeszła przepadła calkiem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ja sie zjawiam o 18 pod MC i bede bankowo
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
a co niby ma dac to wyciecie katalizatora?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ahahah [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 16:59 _________________________________________________jutro moze juz bede mial lampki
-
AUDI - jak to ładnie brzmi...
pokombinuj z glebia ostrości bedzie lepiej zciagnij to cos z tych lamp z tyłu no i te chromy śmietnik !
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
spoko ile polerka felg cie wyszła
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to nas więcej watek rozkręcony dzisiaj autko już będę mail, micha doszła
-
[ALL B5] Czy fotele z Avanta podejda do sedana???
przód tak tył do przerabiania, zalezy tez od sciany grodziowej czy masz czy nie
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
gałka z b6 radio z b6 , i nie bo czegos takiego jak s line w b5 pozatym autko caly mi tylko motor nie pasi
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
sprawdz zawor zwrotny na kolektorze paliwowym, moze nie trzymac cisnienia
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do A4 95 ROK 2.8 V6 AAH?
a po co ci wtryski ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a co będziesz jadł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
graniczy z cudem dorawnie pokrywy jest jedna ale peknieta, ma byc dowiem sie w tygodniu pewnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wkoncu ile jeszcze to auto beda ci robic ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o witek zyje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chrapusta ma vaga cały czas a byl na 3 ost. spotach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ttom organizacja jest dobra tylko zbieg okoliczności ze prawie nikt nie był, pyzatym jak masz pisać ze co sobotę nie będziesz to nie pisz w ogóle bo i poco, nikt płakać nie będzie przecież
-
[ALL] Naprawa auta przy pomocy anglika ?
szukaj angola juz w polsce sporo ludzie przyjechało i nie wraca do angli pelno tego jest szukaj tez ze skasowanym tyłem ! i najlepiej w swoim kolorku zwracaj uwaga na wersje silnikowa!!! pas przedni jest inny w 1,6 1,8 inny w 1,8 t i v6 i v6 tdi to sa inne pasy !!!! reszta bez zmian oczywiscie poza chłodnicami sierozumie , przeróbka angola na nasza wersje to abstrakcja czasowa za 2 t ludzie niecha robic audi oplaca sie tylko nowe auta, chyba ze masz angola pawie za free, nie kupuj zamienników !!! przerabiłem tematy juz z ludżmi wielokrotnie , nieraz nawet nieoplaca sie kupować angola bo niby co bedziesz z reszta robił !?
-
[B5 ABC] Klimatyzacja - tylko cieple powietrze
bzdura, brak czynnika smarujcego jest powodem wielu awarii w tym zniszczenie układu, a nieczynnika chłodzacego w sumie jedno i drugie idzie w paze ale tylko dla sprecyzowania[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 22:18 _________________________________________________pozatym uzupełnia i serwisuje sie przed sezonem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale amrys powaga szkoda ze ludzie nienapisali ze nie bedzie ich ale pewnie przesuniemy go na nastepna sobote!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
amrys no jak widzisz ile chetnych hornet pewnie sie pojawi jak dzisiaj na spot nikt nie pwadnie to n nastepa sobote sie go przesunie i chyba tak lepiej dla wszytsckich
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i d*pa wielka zbita, przyszła mi zła chłodnica dzisiaj mnie niema niebede zkladał starej :slina: :slina: ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
[B5 AFB] Uchwyt na napoje - nie da sie zamknąć
napisze krótko na 40 uchwytow na kubki ktore przeszly mi przez rece 30% byla dobra / sprawna,
-
[B6 BFC] Mruga prnd na zegarach
szukaj skrzyni uzywki taniej i pewniej[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:18 _________________________________________________znajomy mial problem podobny ale niweim co mu siweciło w automacie, kable były przetrate spradz je najpierw