Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no i co bylo spoko tematów do rozmowy duzo , norbi czekamy na b8 na nastepnym spociku
  2. to bedziesz sam stał o 18 maja byc ludzie trudno i tyle, nic juz sie niebedzie zmienialo ta sobota to i tak wyjatkowo bo zeszła przepadła calkiem
  3. no ja sie zjawiam o 18 pod MC i bede bankowo
  4. a co niby ma dac to wyciecie katalizatora?
  5. ahahah [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 16:59 _________________________________________________jutro moze juz bede mial lampki
  6. pokombinuj z glebia ostrości bedzie lepiej zciagnij to cos z tych lamp z tyłu no i te chromy śmietnik !
  7. spoko ile polerka felg cie wyszła
  8. no to nas więcej watek rozkręcony dzisiaj autko już będę mail, micha doszła
  9. przód tak tył do przerabiania, zalezy tez od sciany grodziowej czy masz czy nie
  10. gałka z b6 radio z b6 , i nie bo czegos takiego jak s line w b5 pozatym autko caly mi tylko motor nie pasi
  11. sprawdz zawor zwrotny na kolektorze paliwowym, moze nie trzymac cisnienia
  12. a po co ci wtryski ?
  13. a co będziesz jadł
  14. graniczy z cudem dorawnie pokrywy jest jedna ale peknieta, ma byc dowiem sie w tygodniu pewnie
  15. no wkoncu ile jeszcze to auto beda ci robic ?
  16. chrapusta ma vaga cały czas a byl na 3 ost. spotach
  17. ttom organizacja jest dobra tylko zbieg okoliczności ze prawie nikt nie był, pyzatym jak masz pisać ze co sobotę nie będziesz to nie pisz w ogóle bo i poco, nikt płakać nie będzie przecież
  18. szukaj angola juz w polsce sporo ludzie przyjechało i nie wraca do angli pelno tego jest szukaj tez ze skasowanym tyłem ! i najlepiej w swoim kolorku zwracaj uwaga na wersje silnikowa!!! pas przedni jest inny w 1,6 1,8 inny w 1,8 t i v6 i v6 tdi to sa inne pasy !!!! reszta bez zmian oczywiscie poza chłodnicami sierozumie , przeróbka angola na nasza wersje to abstrakcja czasowa za 2 t ludzie niecha robic audi oplaca sie tylko nowe auta, chyba ze masz angola pawie za free, nie kupuj zamienników !!! przerabiłem tematy juz z ludżmi wielokrotnie , nieraz nawet nieoplaca sie kupować angola bo niby co bedziesz z reszta robił !?
  19. bzdura, brak czynnika smarujcego jest powodem wielu awarii w tym zniszczenie układu, a nieczynnika chłodzacego w sumie jedno i drugie idzie w paze ale tylko dla sprecyzowania[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 22:18 _________________________________________________pozatym uzupełnia i serwisuje sie przed sezonem
  20. ale amrys powaga szkoda ze ludzie nienapisali ze nie bedzie ich ale pewnie przesuniemy go na nastepna sobote!
  21. amrys no jak widzisz ile chetnych hornet pewnie sie pojawi jak dzisiaj na spot nikt nie pwadnie to n nastepa sobote sie go przesunie i chyba tak lepiej dla wszytsckich
  22. i d*pa wielka zbita, przyszła mi zła chłodnica dzisiaj mnie niema niebede zkladał starej :slina: :slina: ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  23. napisze krótko na 40 uchwytow na kubki ktore przeszly mi przez rece 30% byla dobra / sprawna,
  24. szukaj skrzyni uzywki taniej i pewniej[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:18 _________________________________________________znajomy mial problem podobny ale niweim co mu siweciło w automacie, kable były przetrate spradz je najpierw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.