Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AHH] Centralny zamek - pompka
często są przypadki gdzie pompkę da sie zastąpić inna tzn te same numery ale litera na końcu jest inna, jednak w wielu przypadkach pomimo tych samych wtyczek piny sa inaczej lutowane co skutkuje dziwnymi zachowaniami centralnego oświetlenia, moduł elektroniczny w pompce odpowiada za centralny zamek, sterowanie pilotem, domykanie szyb, otwieranie i zamykanie szyb z pilota, sterowanie oświetleniem, w wielu przypadkach sterowanie wycieraczka tylna w avancie !! (miałem już takie dwa 98rocznik)pozatym pomki stosowane byly od 95 roku w A3 A4 A6 A8
-
[B5 AFN] Drgania, trzęsienie...
mi trzesło tez autem ale bardzeij tyłem kola wywazałem i nikt niewiedzial co jest wkoncu kupiłem 4 nowe opony wszelkie drgania ustały, dorwij kumpla z a4 zamienicie sie na chwile kołami i sprwdzaj po kolei musisz tez wykluczyc sprawy techniczne z poduszkami pod skrzynia np.. moze masz krzywe tarcze !!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
BMW Klub Tarnów a my gdzie? nigdzie ? uuu nieładnie i plakat trzeba tez tu wkleic moze co ?bo ja o tym niewiedzialem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z hornetem gadaj on ma vaga badz czekac na spota
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no raczej nawet nikt tu nie zaglada cos ostatnio
-
[B5 ARG] czujnik deszczu > czy to jest to coś przy środkowym nawiewie na szybe ?
w b5 nie bylo czujnika deszczu, goscie na allegro nie maja pojecia co chce sprzedac
-
[B5 AFN] Wyświetlacz komputera się zawiesił
poczekaj jak wyschnie to co zamoczyłeś
-
[B5 ADP] Podłączenie nieorginalnego radia pod FIS
nie podlaczysz pod fisa innego radia niz fabryczne chyba ze zaczniesz grzebac w plycue głownej radia swojego ale raczej z mizernym skutkiem, kup soebi concerta do niego zmieniarke mp3 wyjdzie cie 500 zł i masz niezastąpiony sprzet
-
[ALL B5] brak świateł postojowych
mialem podobny problem przy przejscu z lamp boscha H7+H7+H1 (wbudowane halogeny ) i gdy podłaczyłem nowe lampki wyparowały mi postojówki !! zauwazylem ze wlacznik halogenow robi dziwne reczy z moim oswietleniem w aucie, musialem go fizycznie odlaczyc i problem został rozwiazany
-
[B5 AHH] Centralny zamek - pompka
w tych pompkach sypie sie wlasnie ten silniczek, orginalny silniczek do pomki to koszt 100 EU !!!! uszkodzony silniczek jest niedonaprawienia trzeba zaopatrzyc sie w nowy lub pomke cała , co do powodu uszkodzenia to wilgoć !!!jej pomogła, codo przekładania silniczka to śmiało kazda na dwie rurki do rocznika 2001 bedzie pasowała, przekladasz tylko swoja elelktronike !!! moduł komfortu !! koszt pompek od 300 zł w góre !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
8 nas było jakies 30 minut 2 os odpadły i pozneij juz gawedilismy razem w 6 ludziekow pozamienialismy sie furami i tak spedzilismy miło czas .
-
[ALL] Radio DELTA CC , szumy , łączenie się stacji i niedzialajaca zmieniarka
jkaies przewody robia zwarcie sprawdxac po kolei cos przetarte masz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Tak !, i było co miało byc:) dzieki Norbi , fotki ze spota : oczywisce ze wzgledu bezp. usunołem twarz i tablice[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:30_________________________________________________szkpda ze ceise uciekł bo pozneij było wesoło
-
[B5 AFN] Montaż wzmacniacza pod tylne głośniki przy radiu Concert- fotki.
a trzeba bylo przekodowac tylko radio
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jezu ma klona dzisiaj jest goraco wemze aparata jak nie zapomne autko juz wymyte
-
[B5 ABC] Moja a 4 2,6 automacik ABT AUDI TUNING
oczywsice ze spalanie w normie sie miesci 7 do8,5 trasa maxymalnie anaprawde bardzo spokojna jazda 6,8 mowei tu o zakresie 80 do 110
-
[B5 ABC] Brak ssania ?
nassaniu jak masz niskie obroty zagnij na chwile weza paliwowego wracajacego zaraz za kolektorem
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
niech sam właściciel powie czy sa zwykle czy nie, bo soczewka tak nierozprasza raczej swiatła pod tym katem , bardzo nieczytelne zdjecie
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
.. a tak na marginesie lepiej świecą, .. łooo żeś chłopie sie wygłupił z tym stwierdzeniem- z tego co widze to sa lampy soczewkowe nie dzielone i na dodatek xenon.. ???? gdzie ty tu widzisz polifotwe i xenony ? bo ja ich u niego w aucie nie wiedze
-
[B5 ABC] Moja a 4 2,6 automacik ABT AUDI TUNING
srodek prawie w identycznej wersji jak moj nawet tapicerka foteli > szkoda gazowac taki piekny motor:) zmien grila na poliftowego i lampy na soczewkowe gratulacje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w sobote spot! ludzie
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
nie ma co "zauważać" po prostu odmłodzisz samochód o 5 latek conajmniej ! a tak na marginesie lepiej świecą, skóra orginał ale nie na wyposażeniu seryjnym była, jest dokladana co o niczym złym nieświadczy wiele aut ma orginalne dokladane podzespoły takie ulepszanie fabryki,
-
[B5 ABC] 2.6 V6 problem jaki olej
ja leje zawsze mobila 10w/40 i napewno nie z beczki tylko orginalnie zapakowanego, zmeniam co 12 tys. wtedy to stan oleju jest juz na koncu bagneta, nic nie dolewam silnik zrobione ma juz 282 tys
-
[B5 ABC] Brak ssania ?
sprawdz wezyki podcisnienia, ale przyczyn moze byc sporo, mozliwe ze zawór zwrotny na rurze paliwowej nietrzyma cisnienia, moze odlaczenie aku na chwile cos pomorze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok jeszcze sa ludzie zaplacili to niehc leza kubakuba miales seobie odebrac? co z toba ?? a bede na spocie 6 gdyz wyjazd sie mi przesunoł i niech mniej wiecej napisze kto bedzie bo nie bede sam gonil