Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tak gdzies je mam
  2. coto za ankieta ktoś ma jakies problemy czy jak ? norbi mam zamowienia na czesci do B6 wiec jedziesz czy nie:) pasuje sie spiknac na grosarze i pojechac razem oczywiscie normalnym tempem 220 +
  3. GM Lampeczki jeszcze przednie oczywiscie, dozoabczenia na spociku
  4. no to teraz prostuj to co zniszczyłeś, powaznie chyba ze juz taka nabyles
  5. a wartosc z kolektora podaje mu czujnik temp dolotu powietrza jest z tyłu za kolektorem,
  6. oddaj to auto reggemanowi on je zrobi na bóstwo, poprawi czyjeś błedy
  7. rozebrac na czesci
  8. gratuluje auta , ale wg mnie powinienes usunac numery tablic !! z fotografii
  9. no dokladnie dzialac bo cisza sie zrobiła straszeczna dawac glosy kto jedzie
  10. gratulacje zakupu ładny okaz, tylko nie zakladaj gazu
  11. a odepnij jeszcze raz i podepnij moze sie cos zawiesiło, , a nie miga ci immo ? moze sie cos uszkodziło przy podpinaniu, najpierw sparwdz vagiem czy zczytuje immo
  12. za 1500 zł kupisz caly arg jak poszukasz
  13. noto co gonimy ludziska ?
  14. widze ze nikt sie nie wypowiada na temat spota duzego
  15. no ludziska jaka mobilizacja co jest z wami, robimy spota zrzeszowem zapodamy tezm ingo na krakow, kwestia tylko gdzie i kiedy go robimy, sa rozne opcje, jest teren prywatny w DT mozna zrobic w tarnowie w moscicach a mozna tez pojechac do rzeszowa na spot, co wy na to ?! gadac mi tu kto co i jak
  16. ale ja juz zmieniłem
  17. no bylo 5 ludzi ja hornet saints , mat i pawkog i ttom tyle szkoda ze tak nas malutko al co powiedzie na jakies mega w h*j wypasny spot z rzeszowem jak w zeszłym roku ?!
  18. do kraka sie jedzie 1 h, a gdzie reszta ludzi !??!?! mi pasuje niedziela 16.. wiec widzimy sie czy nie ? bo widze ze tu nikt juz chyba nie zaglada powiem tak ja bede normalnie na 16 hornet tez sie pojawi po czekamy chwilke i tyle jak nikogo nie bedzie to sie rozjedzimy
  19. czlowieku niezdajesz soebi sprawy ile to pracy i ile zmian łącznie ze zmiana zawieszenia, calego przodu ........................ po prostu wszytsko
  20. ja bym zmienil lampy i felgi, zawieszenie juz masz niskie z tego co widac, pozatym ładne auto kolor jak moj
  21. ładne auto gratuluje trfnego wyboru
  22. tp jak 16 w niedziele ? pasuje ludziom ?
  23. to kup w polsce i wyslij sobie do irl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.