Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B5] Jakie śruby do wahaczy ?
tak ale muszisz miec pewność że sa nieuzywane
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://www.wrzuta.pl/film/fJqZTYvMZn kukajcie sobie
-
[RS4 B7] Gwarancja na amortyzatory
z deka to dla mnie dziwne 10 tys na amortyzatory w audi ? to jakas kpina w takim samochodzie, to nowe produkty monroe badz sachs maja chyba rok lub 20 tys albo nawet 30 tys , jaka bym kazał soebi diagnoze na piśmie wystawic ! i pisac do producenta !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
albo i znowumasz szkole kiedy jest spot):
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
przed wymian bylo idealnie tzn tylko stuk byl, ale pewnie jeden luz eliminował drugi zmieniam wahacze i zoabcze
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
naszrpakach wyszlo ze mam spory luz z prawej strony do wymiany dolny tylny prawy, wymieniłem umechanika po tym zabiegu auto tragedia jak dodaje gazu zciaga na prawo jak zciagne noge z gazu auto leci w lewo, cuda co jest cholera zmieniac reszte zawieszenia ?@??@?@ norlanie nie zciaga nic jak jade stala prdkoscia i nie przyspieszam gwałtownie lub hamuje silnikiem to prawei tego nie widac ale jak jade np pod gorke to masakra banan febico to moze byc ? ktory nastepny do zmiany wahacz??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi w hdi-asekuracja wyszło 520 za caly rok z ubezpieczeniem mieszkania włacznie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to czemu nie dajesz znac:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
TAK SPOT NA 10 !![br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 18:12_________________________________________________Wszystkiego NAJ w Nowym Roku 2009
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ładne auto ale radiozmien na koncerta i do tego zmieniarke mp3
-
[B5 AAH] Znowu nie chciał odpalić
posprawdzaj zlacza moze cos ropinali jak zciagali ci pokrywy zaworów i jest cos nie tak podlaczone, pozatym czujnik polozenia wału mozliwe ze zle zalozony w innej pozycji niz byl , moze przepływka , po kolei najlepiej jak by padlo na amen wtedy jest łatwiej szukać , jak ci nie odpala odczep kleme z aku na chwile , nic wiecej sie poradzic na forum nie da[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 20:02_________________________________________________a i skad wiesz ze rozrzad jest dobrze zalozony ????? , bo to tez moze byc przyczyna !
-
[B5 AAH] Znowu nie chciał odpalić
ty auto odpalałes na holu ? ciesz sie ze jeszcze wogole ten silnik ci pali i najpierw VAGUJEMY
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
tak temp powinna i musi ! byc 90 st. C niewyzej, nie mniej i skakac tez nie moze
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
najpierw wagujemy pozniej gdybaj, i jak juz zmieniasz to tylko na orginał
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
napisz co wskurałeś mam ten sam prblem ale zmienie jeszcze wahacze z lewej strony
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w aso 150 zł z reszta debili to ja niechce miec nic wspolnego
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
napisz z ciekawosci ile dałeś czy sam sprowadzales, bo bede zmienial kiedys napewno na ASN-a
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
nie wszytskie mały, pozatym faktycznie jest par sposobów jak sie maja zalanczac u mnie dopieropo wlaczeniu grzania tylnej szyby i juz grzeja do wylaczenuia zaplonu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to ja cos wkleje http://s5.dancingsantacard.com/default.aspx?santa=4438307
- [B5 AFN] Kluczyk
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet ty jestes juz historią
-
[B5 ADR] Czerwony wykrzyknik między zegarami i piknięcie 3-razy
dokladnie tak sterownik absu zasygnalizował ze ma za niskie napiecie do dzialania
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a moze by tak dzisiaj na pare chwilek po MC sie spykac ? co wy na to pany
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zdjecie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hornet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!