Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
coto wszyscy sprzedali a4-ki? czy jak cisza jak cholera co to ma być
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
wersja usa a tam byly montowane ciekawe wersje
-
[B5 AHL] wyświetlacz klimatronika
panel frontowy wyswitlacza jest zamienny i nia ma nic wspolnego z elektronika klimatronika, jest na tasmnie i mozna to zamieniac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ile dałes za ten miernik lakieru ?
-
[B5 AEB] kopcenie z rury w 1.8T + Filmik
no uszczeleczka i masz sie czego bac
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
generalnie przyjemniejse sa materiałowe, wiec tu jest na +
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
fotele ciekawe - recaro ale nie ze skory ! to na zamowienie , i grzana kierownica to jest dosc interesujace ładny wózek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bo ci mowilem dzielone i bys juz mial roznica zadna z odległosci metra niewidac roznicy wogole:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
notodowodzik ci zabiora i kuku bedziesz nabiegu zmienial lampy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tomek to zmienial ! jak ci pisałem ja mam wszytski e cała europa łaczni z anglia teraz juz wiesz z czego cena wynika
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
foto jak lezy znaczek ! na d*pie
-
[B5 AAH] 2.8 V6 174KM piszczy pod maską?
pasek moze byc zle naciągniety wielorowkowy albo kuknij czy nic sie nieleje naniego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hornet gadzino jedna co miałeś dać ?!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________jaki link ?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________tomke wez napisz nagg do mnie bo niechce mis ie na forum siedziec
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co gdzie ? ja nierobiłem ( bo mam dzielone ) tylko mowie ci ile to kosztuje , ja bym za 50 sie zł to nawet nie popatrzył na to , trzeba wyciac blotnik , zabezpieczyc, przerobic instalacje elektryczna, dorobic czwarta podpore [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:31_________________________________________________jak chcesz to znalazłem usiebi jeszcze złaczki do kierunkow w tych lampach za 20 ci oddam oba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no daja daja :) teraz tomek tylko jeszcze wtyczki 100 zł i zalozenie 100 zł wsam raz w cenie dzielonych no i silniczki jeszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale co depo zespolone ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie niewidzialem tylko na cb sie darłes chyba ja sobie goniłem z rodzinka wiec nie patrzylem za bardzo kto jechał[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________ajak moje xenonki na trasie ?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________a jakie lampy kupiłeś ???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no:) i chyba darłes sie na cb:) o ile pamietam ale zapylałem wiec nie odpowiadałem aty w ktora strone mykałes ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wiesz co wiecej niz wiec ja jewidzialem[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 16:52_________________________________________________ttom takie soebi kup jak chcesz ciemne http://www.allegro.pl/item496059045_lampy_black_audi_a4_95_99_s4_look_soczewka_2xh7.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nalamy jest kolejka nawet nie informuje juz ze sa po prostu dzowni do klienta ktory zamawial jak chesz czekac nie ma sprawy, ja ci powiem ze poczekasz chwile bojest duze zapotrzebowanie na to ja sprzedaje kpl za 700 zł wraz z kablami i idealne niepołamane niezniszczone itd depo dzielone to co ja mam kosztuje u mnie 660 zł i niemusisz juz placic za zamontowanie bo tu jest banał stare lampy w rozliczeni oczywiscie zalezy jaki masz typ ich
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
male na grila juz sa ale obmyslam mocowanie na grila bo to trudna sprawa jest witek wypowiedz sie jak tam na spocie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i h*j z tego:) znaczka odemnie nie kupi dawac te foty):
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zle mnie zorziumiales, masz fabryczna podstawe, p prostu to co masz bylo u dealera w serii co swiadczy o tym jak bogato audi bylo i jest dalej wyposazone
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak spot udany - nie lało:) konradzed auto pomi tego ze "golas" naprawde świetny egzemplarz sie trafił utrzymany bardzo dobrze, zrób cos z wydechem bo go zniszczysz przypadkowo !!! silniki rewelacja
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
widac sporo pracy i kasy, maska bee lampy tez, malowanie nietakie złe ale te zegary w srodku to "startrek" niestety ale to jzu tragedia