Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no i racja silnik 2,6 jak jest w 100% sprawny i zadbany bedzie miał normlany apetyt na paliwo. ja na trasie przy jeździe z dzieckiem czyli bez ekscesów i wybrykow mialem 6,7 to najmniej jak mi udalo sie zrobic ale trasa prosta w miare równa predkosc kolo 80 do 100 m, przy jezdzie bez patrzenia na spalanie po 2 dniach i 500km trasy spalanie srednie 7,7 natomiast miasto to juz wynik 12 do 14 zależy od stylu jazdy, umiejtnego ruszania i manewrowania biegami, z tym że ja praktycznie wogole nie uzywam auta do jazdy po mieście.
  2. u mnie na gaz to jest kuchenka i junkers w domu, tobie pali tyle bo moze masz problemy i niewiesz ze masz 5 biegów do przodu, nie miałes v6 i pewnie miec niebdziesz miał bo bazujesz na jakis durnych opiniach, popatrz soebi i poszukaj ludzi z takimi samymi silnikami na forum ile im samochody pala na trasach i po miescie.
  3. bzdura, fis pokazuje bdb, pozatym potrafie liczyc, ja gazu nie mam i miec niebęde miał, to jest wynik na benzynie, FIS był w serii, aktualizacja zdjec[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 16:45_________________________________________________to, ze sie nazywa abc to nie znaczy ze to ten sam silnik, w a90 masz inna przepustnice, masz przepływke, wiec nie mow ze nie realne, zreszta co ja tu bede sie udzielał i spierał sa świadkowie na miejscu z klubu i moga poświadczyc wyniki spalania,
  4. PABLO ! lampy zmienione sa! i to widać na dziele depo ( po porstu bez przerabiania wszadzasz i masz bo tylko o to mi chodziło ) z silnika jestem bardzo zadowolony ale musze dodac ze praktycznie nie użytkuje samochodu w mieście jesli juz to bardzo mało, prawie sama trasa, co zauważyłem w tej maszynce, kiedys zalałem paliwo z innej stacji niby renomowanej auto jechało ok ale spalanie mi podskoczyło , zalałem paliwo tam gdzuie zawsze tankuje zresetowałe ECU i spalanie wrócilo do normy i tak 500 km średnie spalanie na "trasie raz z górki raz pod górke " wyniosło mnie 7,5 l/100km, przyjednostanej jeżdzie na prosty z predkoscia 90-120 wyniosło mnie 6,8 ! - wiec jestem zadowolony z silnika i z jego osiągów
  5. radio na concerta, a kierownice wolałbym zostawic w orginale ale dac do odnowienia
  6. jeszcze sobie wezcie pod uwage ze lampy zespolone mocuje sie w 4 punktach a nie jak montuja ludzie na 3 ! wtedy ta lampa lada i uderza o zderzak powodując jego wycieranie, trzeba dorabiac uchwyt
  7. przede wszytskim jak masz napisane bose na bl;endach sprzdz czy masz zew wzmacniacz systemu bose jak masz to kup orginalnie concerta do niego zmieniarke mp3 i vagiem skonfigurowac gotrzeba bodajze na 0205 tyle w temacie nie kupuj nic innego zaden inny niebedzie ci dobrze grał z tym systemem
  8. no niestety ja tylko przejezdzałem obok, ale jak zobaczyłem co tam sie dzieje to przyspieszyłem tylko:") wg mnie taka impreza niepowinna sie wogóle nazywać
  9. no ale ty niewiesz ze spoty sa o stalych porach ?
  10. auto spoko ale oplany bardzo nie spoko
  11. tak radio w schoweczku alana 101 u mnie wogole nie widac uzywam tylko ogólnego kanału ale zawsze moze sie przydac fotostory kolegi komus kto ma inne zdanie
  12. prosze, WAS koledzy nie wporwadzajcie w błąd chłopaka ! nie mowice głupot o sprawdzeniu przepływki w ABC w a4 bo takowej niema ! w tym silniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za to jest czujnik temp dolotu powietrza ktory zastepuje przepływke
  13. S8

    czaki22 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    gratuluje, niema jak wielki wolnossak:)
  14. 21 tp niedziela ale pogoda bedzie dobani i tak
  15. niewiem jak mysli reszta ale ja mysle o naszym spocie nie o wjezdzie na ten show, a jak wy ?
  16. czaki22 odpowiedział(a) na Voucher temat w Audi A4 B5
    tak zmieniaj, fotele sa wygodne i dobrze trzymaja !zawsze maja regulacje odcinak lędżwiowego (mam do przedania w wersji skóra !) http://www.allegro.pl/item435903893_audi_a4_skora_fotele_kanpa_boczki_kpl_okazja.html
  17. do początku 98 roku mały wieloklin+nakrętka, później już tylko duzy+śruba
  18. tak to jest od navi ale... nieoryginalna , nie fabryczna !! porostu interface zrobiony do a4 ale gdzie co i jak jest to podłączone ? to nie wiem, auto jest na pewno z konca 98 roku
  19. vagujemy ! najpierw i nie patrzec czy jest blad czy niema patrzec zjakimi ustawieniami staruje zimny silnik
  20. to co 21 robmy cos ? wniedziele ??? w niedziele malo kto bedzoe jak juz to w sobote:)
  21. tu raczej nikt nie bedzie miał niestety
  22. woda ci leci z pod filtra kabinowego
  23. skóre mam do sprzedania wersj asport kto chętny ?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.