Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. co zapodal jedna ramke ?a po co ci jedna? na motor?
  2. pozatym jak wpakowales tyle w auto to po co je zmieniac ? bo koledzy maja inne ? a jak juz mieniac to na pewno nie na to samo tylko mlodsze ! zmieniac na b6 juz
  3. hahahaha Tomasz wersje limitowana :) jak coś to napisz jak wy ciągnąc te piny odmłodziłeś auto
  4. juz ci pomagaqm dzwonisz do ASO i mowisz ze potrzebujesz pompke centralnego zamka podajesz VIN i mowia ci numer pompki numer czesci jak ci niepoda to nazmyslaj ze musisz faxem zamowic a jak nie to dzwon do innego aso, niekoniecznie musisz miec druga kostke byly wersje na jda bez modulu komfortu jakbedziesz mial numer daj znac pompki od 100 zł jesli dalej masz problemy dzwon do mnie
  5. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    przeważnie problemem immo w modelach a4 b5 jest śniedziejące połączenie cewki, do roku 98 układ immo znajduje sie w sterowniku silnika po roku 98 i w trakcie znajduje sie w tablicy przyrządów (liczniku), zawsze koduje sie komputer do kluczyka nigdy odwrotnie co do uwag kolegi Vtec od 98 roku natrapiły zmiany w konstrukcji zamocowania kierownicy, i tak jest na torxa, i ma większy wieloklin a takich zmian jest wiecej niz sporo
  6. ok jest na juz 4 osoby amrys 2 szt czaki 2 szt ykk 2 szt darthdevil 2 szt łącznie 8 szt kto jeszcze zeby wszystko bylo na jedna paczke[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 08:49 _________________________________________________ja ją moge na siebie wziasc
  7. przeciez ta lampa nawet nie wyglada jest zniszczona prawdopodobnie mycie odblysnika mało da , i prawdopodobnie jest to lampa z nietypowego a4 a jedeynym takiem jest rs4 ktory to ma inny pas przedni i inne blotniki jest szersza ale to tylko domniemania moje , a tak mna margonesie co ci strzeliło kupowac takiego pascia ja lampy valeo od 250 zł sprzedaje, zamienniki nowe mogles kpl juz kupic za 500 zł tearz wydasz x2 bo tej lampy nie zamontujesz
  8. kto k**wa ramki bierze jeszcze ? ja ykk i ktos jeszzce?
  9. nawet pas przedni masz inny, zawieszenie masz inne, w cholere zmian, zegary dosc sporo tego
  10. Hornet - jesteś już martwy [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 08:37 _________________________________________________co tam hamowani najnowocześniejsza w kraju stacja diagnostyczna na Szujskiego ze wszystkimi bajerami jake sa
  11. wsadził ci autko i tyle ! pozatym szukaj silnika mozna takie zdobyc od minimum 2 tys zł
  12. ee tam co z tego redukcja 5 t rpm i ogien
  13. wiesz, rownie dobrze można powiedziec ze twoja turbina lada dzien siadze, pozatym ładne auto
  14. rada zle szukacie zajmicie sie zamkiem i mechanizmem zamka tylnej klapy w sedanie to jest przyczyna
  15. po VINIE dowiedz sie jaki numer ma miec pompka zebys nie byl zaskoczony tylko pozniej ze ci sie klapa nie zamyka
  16. to tyle co w Polsce dałeś za angola żadna okazja, przekładka robota od 2 t, czesci kolo 3 t i w cholere czasu trzeba nawet elektryka trzeba przekładać nawet kratki nawiewu boczki drzwi ehh masa tego wiem bo widzę co mi z części zostaje, to ci da kolo 9 tysięcy a gdzie rejestracja? opłaty około 1,5 t , to za tyle to w polsce szukaj auta dołożysz od 1-2 i znajdziesz auto
  17. oczywiście ze jest , jak złapią na suszarkę to ma pokazać datę i godzinę na suszarce ze to twój wynik inaczej w d*pę sie niech pocałuje:) ponadto kazdy znak drogowy ma miec wpis w ewidencji w wydziale drogowym jesli go niema znak stoi bezprawnie i tez moga nas cmoknąc
  18. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    oczywisce optimum dla tych silnikow to osiagniecie odp. temp oleju, a tak to wszytsko po d*pie dostaje, auto ładne z wyjatkiem tragicznych lamp, felg lamp tylnych ale wiem, kazdy robi co mu sie podoba, witamy w klubie
  19. wiecer radarów i na autostradach dowalic tych ktorych niem a jeszcze niech sie znich buduja wogole to niemcom wstawic nasze fotoradary atak tylko zeby byly :)moze wogle to ja sobie wytne te dwa cylindy bo i poco mi beda
  20. ale po co ten spor audi a4 b6 1,9 tdi do rejestracji od 35 tys , tylko ze trudno dostać te roczniki 2 juz poszly, auta tanieją i drozeja,
  21. z coekawosci ile dales za Hella lampy ?? te dzielone s4
  22. takieobszycie od 100 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.