Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co zapodal jedna ramke ?a po co ci jedna? na motor?
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
pozatym jak wpakowales tyle w auto to po co je zmieniac ? bo koledzy maja inne ? a jak juz mieniac to na pewno nie na to samo tylko mlodsze ! zmieniac na b6 juz
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
hahahaha Tomasz wersje limitowana :) jak coś to napisz jak wy ciągnąc te piny odmłodziłeś auto
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
juz ci pomagaqm dzwonisz do ASO i mowisz ze potrzebujesz pompke centralnego zamka podajesz VIN i mowia ci numer pompki numer czesci jak ci niepoda to nazmyslaj ze musisz faxem zamowic a jak nie to dzwon do innego aso, niekoniecznie musisz miec druga kostke byly wersje na jda bez modulu komfortu jakbedziesz mial numer daj znac pompki od 100 zł jesli dalej masz problemy dzwon do mnie
-
Immobilizer
przeważnie problemem immo w modelach a4 b5 jest śniedziejące połączenie cewki, do roku 98 układ immo znajduje sie w sterowniku silnika po roku 98 i w trakcie znajduje sie w tablicy przyrządów (liczniku), zawsze koduje sie komputer do kluczyka nigdy odwrotnie co do uwag kolegi Vtec od 98 roku natrapiły zmiany w konstrukcji zamocowania kierownicy, i tak jest na torxa, i ma większy wieloklin a takich zmian jest wiecej niz sporo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok jest na juz 4 osoby amrys 2 szt czaki 2 szt ykk 2 szt darthdevil 2 szt łącznie 8 szt kto jeszcze zeby wszystko bylo na jedna paczke[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 08:49 _________________________________________________ja ją moge na siebie wziasc
-
[ALL B5] Które lampy pasuja - Bosch czy Valeo ?
przeciez ta lampa nawet nie wyglada jest zniszczona prawdopodobnie mycie odblysnika mało da , i prawdopodobnie jest to lampa z nietypowego a4 a jedeynym takiem jest rs4 ktory to ma inny pas przedni i inne blotniki jest szersza ale to tylko domniemania moje , a tak mna margonesie co ci strzeliło kupowac takiego pascia ja lampy valeo od 250 zł sprzedaje, zamienniki nowe mogles kpl juz kupic za 500 zł tearz wydasz x2 bo tej lampy nie zamontujesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kto k**wa ramki bierze jeszcze ? ja ykk i ktos jeszzce?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co nein ?
-
2.6 V6 na 2.5 TDI V6
nawet pas przedni masz inny, zawieszenie masz inne, w cholere zmian, zegary dosc sporo tego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hornet - jesteś już martwy [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 08:37 _________________________________________________co tam hamowani najnowocześniejsza w kraju stacja diagnostyczna na Szujskiego ze wszystkimi bajerami jake sa
-
[B5 AJM]kłopoty z silnikiem
wsadził ci autko i tyle ! pozatym szukaj silnika mozna takie zdobyc od minimum 2 tys zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ee tam co z tego redukcja 5 t rpm i ogien
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wiesz, rownie dobrze można powiedziec ze twoja turbina lada dzien siadze, pozatym ładne auto
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
rada zle szukacie zajmicie sie zamkiem i mechanizmem zamka tylnej klapy w sedanie to jest przyczyna
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
po VINIE dowiedz sie jaki numer ma miec pompka zebys nie byl zaskoczony tylko pozniej ze ci sie klapa nie zamyka
-
[B5 AAH] zmiana kierownicy z prawej na lewą stronę
to tyle co w Polsce dałeś za angola żadna okazja, przekładka robota od 2 t, czesci kolo 3 t i w cholere czasu trzeba nawet elektryka trzeba przekładać nawet kratki nawiewu boczki drzwi ehh masa tego wiem bo widzę co mi z części zostaje, to ci da kolo 9 tysięcy a gdzie rejestracja? opłaty około 1,5 t , to za tyle to w polsce szukaj auta dołożysz od 1-2 i znajdziesz auto
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oczywiście ze jest , jak złapią na suszarkę to ma pokazać datę i godzinę na suszarce ze to twój wynik inaczej w d*pę sie niech pocałuje:) ponadto kazdy znak drogowy ma miec wpis w ewidencji w wydziale drogowym jesli go niema znak stoi bezprawnie i tez moga nas cmoknąc
-
1.8T QUATTRO - alusy, opony i lampy
oczywisce optimum dla tych silnikow to osiagniecie odp. temp oleju, a tak to wszytsko po d*pie dostaje, auto ładne z wyjatkiem tragicznych lamp, felg lamp tylnych ale wiem, kazdy robi co mu sie podoba, witamy w klubie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wiecer radarów i na autostradach dowalic tych ktorych niem a jeszcze niech sie znich buduja wogole to niemcom wstawic nasze fotoradary atak tylko zeby byly :)moze wogle to ja sobie wytne te dwa cylindy bo i poco mi beda
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
ale po co ten spor audi a4 b6 1,9 tdi do rejestracji od 35 tys , tylko ze trudno dostać te roczniki 2 juz poszly, auta tanieją i drozeja,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
cisza
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
z coekawosci ile dales za Hella lampy ?? te dzielone s4
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
linia CAN od 2001 b6 dopiero
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
takieobszycie od 100 zł