Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AFN] FIS czy jest na to lekarstwo??
tak to samo ale nie znika calkiem[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:10 _________________________________________________i nieznalazłem na forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
amrys w nagłowku masz daty spotów zapraszamy
-
[ALL B5] k bus a concert
niewiem gdzie zapodzial sie moj post nawet w koszu go nie ma interesuje mnie jak podlaczyc concerta 98' tak zeby był widoczny vagiem zalezy mi na zmienie konfiguracji radia, mialem delta cc w bose ale concert jest ładniejszy oczywiscie musiałem wypiąć pin nr 3 gdyz na nim bylo +12 a w concercie jest wlasnie k bus tylko gdzie sie wpiąć moze kto mi powie?
-
[B5 ADR] Zablokowalem radio Beta, ale posiadam kod
mam ten sam problem czy li zostawic podlaczone i wlaczone na dluzej ? sprobuje bo juz mnie nosi [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 07:18 _________________________________________________nic nie pomogło wizyta u speca koszt 20 zł
-
[B5 ADR] moje pierwsze Audi A4
pokaz ta rolete fabryczna i jak jest zaczepiania , generalnie to unikart w a4 wiec porób pare fotek jestem ciekawy
-
Montaż tempomatu A4 B5
w orginale max 150 zł[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:28 _________________________________________________to co na allegro za 69 zł to jak najbardziej zamiennik,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hornet = ukryta MOC
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
porno forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a jednak moze zrobimy wyjatkowo w ten weekend ?? co ? jako ze to niby pierwsza soebota miesiaca?? co wy na to?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co sie martwisz o balety:) spot o 18 w lecie to jzu wypasna godzina jak wszyscy za to zglaszam witkowi bo chłopak zapracowany jest i nie czyta forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
reszta co spi ? wiecej głosów !!!!! i wiciu zmeini nagłówek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o czym tu tak gadacie czterocylindrowce:) to jak spocik w sobote walimy jako ze pierwszanam przedla bo swita wylanczamy przeciez:) czyli jasne ustalamy kaxda sobota pierwsza miesiaca o godz 18 tak czy nie ?????????????????wypowiadac sie
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
no cisza
-
[ALL B5] Zbieżność i pochylenie koła - ściera oponę
zle założona spręzyna wiem ze tam trzeba jakies katy ustawiać
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
no ok ale jaka ingerencja w kompa?? na czym polegała
-
[ALL B5] Rożnica między 2.4 a 2.6
ale jesli miałbym sie przesiadac to tylko dalej na v-ke i na 2,8 30v:) a co dospalania zależy od stylu jazdy od na trasie 7,5 do 8.2 w miescie prawie nie uzywam auta
-
[B5 ADR] Jaka końcówka tłumika ?
tom , po co ci to bedziesz szybszy ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oki mi pasi sobota koło 18 godziny
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
nbo mi sprawdzal kolega w aso a w ASO po winie sie sprawdza
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
w kodzie ale po VIN-ie dopiero,fis jak i grzanie siedzenia a bankowo jest fabryczne z racji tego iz sprawdzałem instalacje i nie jest dokładana, jest montowana w orginale przy składaniu auta, zarówno fis i grzanie siedzeń
-
Oceńcie i pocieszcie...
rury koniecznie do zmieny caly wydech kolo 300 zł uzywka , ja niestety nie mam ale podpowiem ze sie cena tak krzałtuje wiec nie ma tragedi
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
akurat te fotki sa na wylaczonym zapłonem, klimatronik caly jak najbardziej ok[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:16 _________________________________________________nie doszla trzymaliśmy taki sam prawie dystans[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:22 _________________________________________________a na klimatroniku tej fotce jest wylaczony wiatrak[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:23 _________________________________________________aktualizacja fotek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niedziela odpada to raczej dzien rodzinny jest piatek to chyba najlepsze rozwiazanie niehc sie inni wypowiedza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
noto dla mnie nie ma problemu nawet w 3 osoby mozemy posiedziec ja ty chrapusta pewniak i ykk mi to nie przeszkadza wogole, najlepiej ustalmy soebi pierwszy tydzien miesiaca w piatek po południu i tyle ! godzina 18 jest stosowna !!! w lecie co wy na to ???????????? bo to faktycznie zwoływanie i proszenie sie nie ma sensu zeby ktos wpadł
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
ładny wózek, rasowe s4, wszystko ok poza tym niestylistycznie wyglądającym sprzętem audio