Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czaki22 odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    pompowtryskiwacze amen mówią ? :gwizdanie: najpierw VAG
  2. to fajny wahasz made in pekin chyba i nie pisz takich głupot bo jak widze auta po takich gosciach jak ty to sie żle robi człowiekowi, naprawy "kropelka" robione, jak ci pandie turbawka tez pewni za 30 zł zrobisz bo nie w aso:) takie posty powinno sie eliminować bo to kompletne bzdury, 3 lata i nic nie robic bo sie niby nie psuje, paliwo pewnie tez lejesz z pod granicy sasiadów, pozatym co z tego ze kupili auto i musza w niego wsadzic twoje gdyby podstawił pod znawce tematu wymagało by chyba generalnego remontu, a ze ktos ma to jego sprawa jak ma na b7 to i ma czesci proste a wydatek zawsze kosztuje troche emocji i powiedziec cos trzeba kolega napisał ku przestrodze ze istnieje taka mozliwosc usterki i mozna temu przeciwdziałać, ale pewnie jak tobie cos padnie np. turbina podczas manewru wyprzedzania to znienawidzisz świat
  3. ładna i bogata seria lampy przód i tył do zmiany sprzet napewno tez
  4. norbi linki nie robia [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 21:15 _________________________________________________musisz je tak wklejajac img width=480 height=640]http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/DSC01080.JPG[/img]""""[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 21:16 _________________________________________________hornet zawalidrogo gdzie jestes?:0
  5. :0 no i po spociku bylo śmiesznie i tłoczno [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:10 _________________________________________________Hornet ma samolot [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:18 _________________________________________________na ramki dali - i tu wlansie nia pamietam amrys 2 szt 10 zł czaki 2 szt 10 zł ykk 2 szt 10 zł darthdevil 2 szt hornet 4 szt 20 zł l3vy 2 szt 10 zł kubakuba 2 szt lelus 2 szt 10 zł hornet to latajaca bomba
  6. hornet bedzie starem z logo audi
  7. ja splukam moze przed spocikiem sobie
  8. no i jak troche nas bedzie chyba
  9. kuba, napisalem ci przeciez ! dalem ci linkaz doborem Varty aku i tam jest taki ktory ci napisałem i mniejsze jeszcze, namiar dostales na faceta tam ma napewno w dobrej cenie aku
  10. noto nas bedzie az sie pyrniemy na miścice pewnie:)
  11. co to z francji? bo wyglada jak by w kamieniołomie pracowało, wydechu chyba nie masz, troche wpakujesz w niego a jak technicznie ? motor zawiasy i calal reszta srodek chyba niezdezelowany ?
  12. amrys 2 szt czaki 2 szt ykk 2 szt darthdevil 2 szt hornet 4 szt l3vy 2 szt kubakuba 2 szt 16 na spocie zbieram kase po 10 zł bo tak +/- z przesylka podzielone wyjdzie
  13. szykowac pucowac myc furki na sobote
  14. niewiem skad powiedzenie I lift takowego nie bylo wogole do 99 od 94 czesci w a4 sie zmienialy ja wam pokaze w cholere roznicy po miedzy wersjami 96 a 97 , np sprzet grajcy instalacja ellektryczna popielniczki, silniki, malutkie zmieny, od 97 roku pakiet komfort zarzadzalny z vaga i wiele wiele innych ( oficjalnie lifting nastapił w 99 roku \)
  15. ake naklejek nikt nie zamawia
  16. juz odpisałem niestety brak a4 nie rosna na drzewach:)[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 19:37 _________________________________________________zapytaj gosci w nowym saczy tam stoi a4 w sumie niedawno przyjechalo ale uprzedzam goscie przed reformą wiec ciezkie tematy
  17. lelus kogo gdzie chcesz wciagac? jak ty sam na spoty nie jezdzisz
  18. no ale ile zamowic wkońcu ? bo amrys juz sie tam wpisal musiałbt napisac do goscia zeby polaczył to wszytsko
  19. a le co sie dziwicie jak pierwszy raz kupowal i sie nie poradzil ja bym zauwazyl odrazu, jesli auto bylo przkladane zywcem z normlanego rozbitego to nie ma co panikować, nie ma co goscia tu dołować, moze zmienili cala karoserie samochdu [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________i ja tu nie widzę żadnego oszustwa bo niby w czym ? auto sprowadzone tak? i co z tego ze z UK jak zostało sprawdzone i nadaje sie na nasze drogi, czy ma jakas wade? jak ma to jaką ??
  20. fajne te naklejki ale ramka ja przeciez wyklucza po co mi obklejone auto hornet ma duzo miejssa na aucie moze kupi z 10
  21. Diego poogladaj troche zdjec po wypadkach a sprzedasz auto i oddasz prawojazdy, ( i tak można bez końca) jak bym sluchał co niktorych na forum naszym ( a zdarzaja sie prZypadki ) nigdy bym nie kupił a4
  22. amrys indywidualnie czy na jeden adres zamawiamy daj znac
  23. trzeba docinac otwor w tunelu, co do spawania tam gdzie robia zderzaki ta sama technika
  24. ja rozumiem ze szukasz dziury w calym , moze jestes przewrażliwiony ale nie dzwon do "debili" fachowców ktorzy ci na telelfon diagnozuja auto, bo to bzdura jest ! olej co 15 tys niewczesniej najpierw vag, pozniej czyszczenie przepustnicy, wymiena filtra powietrza, i przegoń auto na trasie gdzies[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 17:30 _________________________________________________i możliwe ze wezyk podciśnienia gdzies jest uszkodzony i to by tlumaczyło syczenie i falowanie obrotów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.