Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
pompowtryskiwacze amen mówią ? :gwizdanie: najpierw VAG
-
[B5 AKN] Pękł mi pasek rozrządu - proszę o kosztorys naprawy ?
nowy silnik od 4 t zł
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
to fajny wahasz made in pekin chyba i nie pisz takich głupot bo jak widze auta po takich gosciach jak ty to sie żle robi człowiekowi, naprawy "kropelka" robione, jak ci pandie turbawka tez pewni za 30 zł zrobisz bo nie w aso:) takie posty powinno sie eliminować bo to kompletne bzdury, 3 lata i nic nie robic bo sie niby nie psuje, paliwo pewnie tez lejesz z pod granicy sasiadów, pozatym co z tego ze kupili auto i musza w niego wsadzic twoje gdyby podstawił pod znawce tematu wymagało by chyba generalnego remontu, a ze ktos ma to jego sprawa jak ma na b7 to i ma czesci proste a wydatek zawsze kosztuje troche emocji i powiedziec cos trzeba kolega napisał ku przestrodze ze istnieje taka mozliwosc usterki i mozna temu przeciwdziałać, ale pewnie jak tobie cos padnie np. turbina podczas manewru wyprzedzania to znienawidzisz świat
-
[B5 AEB] Moja pierwsza A4 Quattro 1.8 T
ładna i bogata seria lampy przód i tył do zmiany sprzet napewno tez
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
norbi linki nie robia [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 21:15 _________________________________________________musisz je tak wklejajac img width=480 height=640]http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/DSC01080.JPG[/img]""""[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 21:16 _________________________________________________hornet zawalidrogo gdzie jestes?:0
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:0 no i po spociku bylo śmiesznie i tłoczno [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:10 _________________________________________________Hornet ma samolot [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:18 _________________________________________________na ramki dali - i tu wlansie nia pamietam amrys 2 szt 10 zł czaki 2 szt 10 zł ykk 2 szt 10 zł darthdevil 2 szt hornet 4 szt 20 zł l3vy 2 szt 10 zł kubakuba 2 szt lelus 2 szt 10 zł hornet to latajaca bomba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet bedzie starem z logo audi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja splukam moze przed spocikiem sobie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i jak troche nas bedzie chyba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kuba, napisalem ci przeciez ! dalem ci linkaz doborem Varty aku i tam jest taki ktory ci napisałem i mniejsze jeszcze, namiar dostales na faceta tam ma napewno w dobrej cenie aku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
noto nas bedzie az sie pyrniemy na miścice pewnie:)
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
co to z francji? bo wyglada jak by w kamieniołomie pracowało, wydechu chyba nie masz, troche wpakujesz w niego a jak technicznie ? motor zawiasy i calal reszta srodek chyba niezdezelowany ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
amrys 2 szt czaki 2 szt ykk 2 szt darthdevil 2 szt hornet 4 szt l3vy 2 szt kubakuba 2 szt 16 na spocie zbieram kase po 10 zł bo tak +/- z przesylka podzielone wyjdzie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szykowac pucowac myc furki na sobote
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niewiem skad powiedzenie I lift takowego nie bylo wogole do 99 od 94 czesci w a4 sie zmienialy ja wam pokaze w cholere roznicy po miedzy wersjami 96 a 97 , np sprzet grajcy instalacja ellektryczna popielniczki, silniki, malutkie zmieny, od 97 roku pakiet komfort zarzadzalny z vaga i wiele wiele innych ( oficjalnie lifting nastapił w 99 roku \)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ake naklejek nikt nie zamawia
-
Gdzie kupić używane części w małopolsce, a najlepiej do 150km od Nowego Targu
juz odpisałem niestety brak a4 nie rosna na drzewach:)[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 19:37 _________________________________________________zapytaj gosci w nowym saczy tam stoi a4 w sumie niedawno przyjechalo ale uprzedzam goscie przed reformą wiec ciezkie tematy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lelus kogo gdzie chcesz wciagac? jak ty sam na spoty nie jezdzisz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ale ile zamowic wkońcu ? bo amrys juz sie tam wpisal musiałbt napisac do goscia zeby polaczył to wszytsko
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
a le co sie dziwicie jak pierwszy raz kupowal i sie nie poradzil ja bym zauwazyl odrazu, jesli auto bylo przkladane zywcem z normlanego rozbitego to nie ma co panikować, nie ma co goscia tu dołować, moze zmienili cala karoserie samochdu [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________i ja tu nie widzę żadnego oszustwa bo niby w czym ? auto sprowadzone tak? i co z tego ze z UK jak zostało sprawdzone i nadaje sie na nasze drogi, czy ma jakas wade? jak ma to jaką ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
fajne te naklejki ale ramka ja przeciez wyklucza po co mi obklejone auto hornet ma duzo miejssa na aucie moze kupi z 10
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
Diego poogladaj troche zdjec po wypadkach a sprzedasz auto i oddasz prawojazdy, ( i tak można bez końca) jak bym sluchał co niktorych na forum naszym ( a zdarzaja sie prZypadki ) nigdy bym nie kupił a4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
amrys indywidualnie czy na jeden adres zamawiamy daj znac
-
[ALL B5] Jak rozebrać oryginalny podłokietnik AUDI
trzeba docinac otwor w tunelu, co do spawania tam gdzie robia zderzaki ta sama technika
-
Czy a4 2.8v6 30v ma jakieś wspomaganie przy odpalaniu zimnego silnika
ja rozumiem ze szukasz dziury w calym , moze jestes przewrażliwiony ale nie dzwon do "debili" fachowców ktorzy ci na telelfon diagnozuja auto, bo to bzdura jest ! olej co 15 tys niewczesniej najpierw vag, pozniej czyszczenie przepustnicy, wymiena filtra powietrza, i przegoń auto na trasie gdzies[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 17:30 _________________________________________________i możliwe ze wezyk podciśnienia gdzies jest uszkodzony i to by tlumaczyło syczenie i falowanie obrotów