Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
ładne kółka, i niech ci podłaczą wkońcu radio do fisa bo tak goło troche
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szkoda szkoda
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wezme leżaki :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Silnik sie zagrzał
jak ci sie wentylator nie zalczył ? co sie ma niby załanczać masz uwalone sprzęgło wiskotyczne pozatym co za wynalazki lejesz do układu ?? na zbiorniczku ci pisze jaki masz zalać jak byk, zamiennik to czerwony febi ,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak ja bede szkoa ale nic w 3 os bedziemy ale za to cos zajbeistego wymyslimy
-
[B5 ABC]Opadająca szyba
niekoniecznie u mnie to samo bylo i była załamana uszczelka co za tym idzie ciężko chodzi w szynie szyba i przeciążeniowy odwraca bieguny silnika
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
500 znapełnieniem ? i zaloznieniem to dobra cena wez pod uwage troche trzeba porobic kolo tego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bede chyba ale raczej bede zreszta kto bedzie to bedzie ja poczekam z 15 minut i tyle jak sie nikt nie pojawi to mykam dalej
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
a tak wogole to po co sobie to angole wymyślili ta swoja lewą strone?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2008, 23:06 wysłane przez wit.s »
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
co za bzdury przeglad techniczny ci daje dopuszczenie do ruchu setki aut jezdzi i sa przerabinae tylko koszt przerób w a4 okolo 5 t zł czy ci sie to oplaca wogole ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Grange cholera najwieksze litery na tej stronie to opisuja patrz na sama góre :gwizdanie: albo to co malutkimi literkami kazda pierwsza sobota pod MCdonaldem o 18
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zagladaj na spoty
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak dobry gosciu od klimy, ajak chesz reszte serwisu zadzwon dam ci namiary na gościa z ASO
-
Strefa Śmiechu
tak to jest gdy używa sie fotografi bez pozwolenia autora i malo tego, wykożystuje do tego nie swoj serwer
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
kuk kup jakosc taka ze mozna sobie w buty wlozysz jeszcze sie rozjebiesz na drzwie bo bedziesz szukał czestotliwosci gralo przerywalo wkurwiało zmienic sprzet kupic zmieniarke
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
jeszcze jedna najwazniejsza rzecz lampa trzyma sie na 3 zlaczach a powinna na 4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wszystko umilkło nic sie niedzieje jak to tak ,,, nie ładnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet robi w tygodniu za ciezarówke na pustynie wiec go niema
-
[B5 ADP] Problem z dużym spalaniem
wmiana przepływki
-
Światła awaryjne
w tym samym przycosklu ktory naciskasz dostepny u mnie http://www.allegro.pl/item394607402_audi_a4_wlacznik_awaryjnych_swiatel.html
-
[B5 AHU] Moja Audunia
a czemu ona stoi pod słupem w trawie jak jakas k...........
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lelus podlokietnik jest do lifta http://www.allegro.pl/item396961916_audi_a4_podlokietnik_lifting_99_tunel_gratis.html 290 zł dlaciebie tanieje niestety sie tu nie da zrobic jak chcesz zamontuje ci go w cenie, ale tylko jutro jak cos to dzwon [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 23:16 _________________________________________________na ramki dali: amrys 2 szt 10 zł czaki 2 szt 10 złykk 2 szt 10 zł darthdevil 2 szt hornet 4 szt 20 zł l3vy 2 szt 10 zł kubakuba 2 szt lelus 2 szt 10 zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie nie nic sie nie ostalo to dorabiane jest jakies logo klubowe napewne nie orginał jakis audi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a wiecie co wam powiem mam gdzies turbiny Witek regeneracja najtańsze rozwiazanie jak chcesz dam ci numerek jeszcze mi objawy napisz