Treść opublikowana przez czaki22
-
[INNE] A6 2.7bi turbo , nowe aku i nie pali
jak jest bardzo niskie napiecie zasialnia instalacji abs sie zawsze zapali, ja tak mialem jak mi zdychal akumulator po kreceniu
-
[B5 ABC] Klekotanie zaworów po wymianie oleju?
kurde panowie pomyłka !!! 5 litra zawsze! 4 litra banka i jeden 1 litra ehh
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
tak mam to samo jest różnica na wkręcaniu sie szybciej reaguje, ja vpower zalałem niestety dość drogie jest ale różnica wyczuwalna, ale co tam i tak na klimie teraz sie jeździ to mniej kucy jest niestety
-
[B5 ABC] Klekotanie zaworów po wymianie oleju?
ile dolałes oleju sprawdz czy masz taki stan jak trzeba 4 litry równe ma byc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no chlopaki sie nie pojawiacie cos przeczytajcie soebi kiedy sa spoty na stałek ustalone juz i działajcie
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
sprzet działa od concerta do góry czyli od 97 rok u mnie myka jak trzeba
-
2.6 ABC wymiana czujnika halla lub cz. temp.cieczy chłodzącej
no widzisz niema co gdybac bez vaga a wtryski w v6 by musialy lac wszytskie zeby nie palil
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
auto łądne ale w moim przypadku mało użyteczne ! chodzi o glebe
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
podepnij vaga i zoabcz jak on pokazuje moze ustarka dot,. tablicy przyżądów
-
[B5 AJL] moje 1.8T quattro :)
radio do fisa sobie podłącz
-
MOJA A4
spooko autko calkiem jak moje mi brakuje szyber, i skóry pozatym to samo , a lampy mam po lifcie tylne, i dzielona kanape tylną, i fabryxczne felgi 16' sztuk 5 gazowac napewno nie bede
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i mam zmieniarke mp3 i powiem wam ze robi robote!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to przez to ze spoty opuszczasz:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bo w tym dziale sie nienalicza - już
-
[B5 ABC] problemy z instacją elektryczną,, nie działający rozrusznik,
35 za kostke to badziew zamiennik , a 100 zł za orginalny rozrusznik hmm ..........
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak zostałem sam darkiem z Ykk dopiero wróciłem pozniej sam z ykk i tak zeszlo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
uuuu ale leje ale i tak sie pojawie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lunie nie lunie jak bylo -15 tez był spot :)i wiało jeszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sadze ze bedzie czyste niebo, wkoncu ludzi vagowac sie beda
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
u mnie tez zaczyna głośno chodzic
-
[ALL B5] k bus a concert
opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sama klima nie musi pokazac jak vaga podepniesz to pokaze wszyts sie dowiesz juz w sobote:)
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
u mnie zawsze 90 w korkach nie stoje bo nie jezdze w nich, na tomiast temo oleju jest stała minimalnie wzrasta jak pogonie auto
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dareq a twoj to pewnie pierwsza nowosc za rok bede juz handlował czesciami do b6 bo juz sie zaczyna zwózka [br]Dopisany: 14 Maj 2008, 07:20 _________________________________________________noto sprostowanie :)po co piszesz posta jak ja go pisze:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja sie stawiam z nowymi fotelikami