Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jak jest bardzo niskie napiecie zasialnia instalacji abs sie zawsze zapali, ja tak mialem jak mi zdychal akumulator po kreceniu
  2. kurde panowie pomyłka !!! 5 litra zawsze! 4 litra banka i jeden 1 litra ehh
  3. tak mam to samo jest różnica na wkręcaniu sie szybciej reaguje, ja vpower zalałem niestety dość drogie jest ale różnica wyczuwalna, ale co tam i tak na klimie teraz sie jeździ to mniej kucy jest niestety
  4. ile dolałes oleju sprawdz czy masz taki stan jak trzeba 4 litry równe ma byc
  5. no chlopaki sie nie pojawiacie cos przeczytajcie soebi kiedy sa spoty na stałek ustalone juz i działajcie
  6. sprzet działa od concerta do góry czyli od 97 rok u mnie myka jak trzeba
  7. no widzisz niema co gdybac bez vaga a wtryski w v6 by musialy lac wszytskie zeby nie palil
  8. auto łądne ale w moim przypadku mało użyteczne ! chodzi o glebe
  9. podepnij vaga i zoabcz jak on pokazuje moze ustarka dot,. tablicy przyżądów
  10. radio do fisa sobie podłącz
  11. czaki22 odpowiedział(a) na adamevo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spooko autko calkiem jak moje mi brakuje szyber, i skóry pozatym to samo , a lampy mam po lifcie tylne, i dzielona kanape tylną, i fabryxczne felgi 16' sztuk 5 gazowac napewno nie bede
  12. no i mam zmieniarke mp3 i powiem wam ze robi robote!
  13. to przez to ze spoty opuszczasz:)
  14. bo w tym dziale sie nienalicza - już
  15. 35 za kostke to badziew zamiennik , a 100 zł za orginalny rozrusznik hmm ..........
  16. tak zostałem sam darkiem z Ykk dopiero wróciłem pozniej sam z ykk i tak zeszlo
  17. uuuu ale leje ale i tak sie pojawie
  18. lunie nie lunie jak bylo -15 tez był spot :)i wiało jeszcze
  19. sadze ze bedzie czyste niebo, wkoncu ludzi vagowac sie beda
  20. u mnie tez zaczyna głośno chodzic
  21. czaki22 odpowiedział(a) na czaki22 temat w Audi A4 B5
    opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował
  22. sama klima nie musi pokazac jak vaga podepniesz to pokaze wszyts sie dowiesz juz w sobote:)
  23. u mnie zawsze 90 w korkach nie stoje bo nie jezdze w nich, na tomiast temo oleju jest stała minimalnie wzrasta jak pogonie auto
  24. dareq a twoj to pewnie pierwsza nowosc za rok bede juz handlował czesciami do b6 bo juz sie zaczyna zwózka [br]Dopisany: 14 Maj 2008, 07:20 _________________________________________________noto sprostowanie :)po co piszesz posta jak ja go pisze:)
  25. ja sie stawiam z nowymi fotelikami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.