Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wlasnie kupa nikt nic nie pisze ja mowie ze w niedzile chyba co ? tylko jaka godzina ?
-
[B5 ABC] auto nie pali na wszystkie gary lecz w bardzo nietypowy sposób???????????
wzmocnienie zaplonu , sprawdz i czyjnik temp dolotu powietrza z tyłu na kolektorze, zresetuj tez ECU
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to co 26 ? w niedziele ? wiekszosc ludzi bedzie ale niedziela dretwa jest zawsze ja nielubie niedziel trzeba sie dostosowac:)
-
[B5 AFB] pompka paliwowa w 2,5 afb
dokladnie od 98 w a4
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
mały błąd w lampach marki BOSCH były zespolone halogeny, tylko ciekawi mnie czzemu brak ci przeszkadza halogenów jak te lampy naprawde ładnie świeca, ładne auto
-
[B5 ABC] Pytanie o rozrząd...
ja tez nie zmienialem bo on razem z ramieniem chyba jest , i teraz go slysze szelesci mi lekko
-
[B5 ABC] Pytanie o rozrząd...
sprawdz sprezarke odrazu czy luzu nie ma, i zapytaj a aso orginaly bo chyba promocja jest dalej czesci taniej niz w sklepie przynajmniej tak miesiac temu bylo
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
brakuje ci dalej 2 garów
-
[ALL B5] 1.8T czy 2.4 V6
kute tłoki wtryskiwacze kopresor, czemu ma niby nie byc rozwojowa jednostka ?:) kazdy silnik ma mozliwosci kwestia jest tylko jedna ! cena seban111 ty miales jakas zmiane chyba jednostki usiebie ? bo 30v szlo od polowy 97 dopiero, jak ci sie sprawuje ( sorry ze niedotyczy wątka) pozatym jako jezdze juz chwile i mi niejest nudno, ale apetyt wzrósł na ASN-a
-
[ALL B5] 1.8T czy 2.4 V6
wiesz co, juz sie goniłem z dwoma 1,8 T i oba objechałem dziwne nie i co wiecej swiadkowie sa na forum, a ty piszesz ze niby 150 koni ma zrobic 200 koni, niby jak , mowie o serii oczywisce, bo sztuka niejest wpakowac drugie tyle w auto i zorbic z niego 300 koni, pytanie poco
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a moze by tak organizacja spota wiekszegojakiegos zlocik krakow rzeszow tarnow dt i okolice miejsce zorganizowac i sie zlatywać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no pasuje przesunac jak nic spocika i o godzine wczesniej i o dzien wczesniej co ? czy tydzien wczesniej moze na 25 tego miesiaca ?? co wy na to ludziska sobota ale 25 10 2008 [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 17:54_________________________________________________Witek sie udziela żal Mu, że porzucił swoje
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
ładne auto, sporo opcji ( jak ktos nie widzial b6 to nie wie ze to auto ma sporo opcji ) to ze avant to raczej plus przynajmniej w moim mniemaniu, minus wielki za silnik ale tylko tez w moim przekonaiu mnie bedzie kiedys ASN:)
-
[ALL B5] 1.8T czy 2.4 V6
2,4 to bardzo dobra jednostka sporo ludzi ma ja na forum wiec pytaj sie ich, 2,6,2,8 to starsze jednostki napedowe, 2,8 30v 200 koników szlo razem w parach z 2,4 jako v6,
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
wypasicho:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co ty:) hornet dokonuje modyfikacji dowala drugi adr pod maske i troche mu sie nie miesci i wsadza do tyłu, filmuje go discovery [br]Dopisany: 09 Październik 2008, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: przy czym ma jeszcze tajna broń, jaką ? nikt niewie,
-
[B5 ABC] Silnik przerywa na ssaniu gdy jest zimny i po dłuzszym postoju
tyl;ko ktora sonda:) bo sa chyba dwie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jeżu jeszcze w dziale moja b6 sie udziel
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
noot jeżu teraz zmiana profila jeszcze:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w profilu jeszcze nic nie ma [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 10:04_________________________________________________pogoda cudna
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z racji nadbiegającej zimy trzeba bedzie zmienić godzine spotów, chyba ze w nocy bedzie wiecej ludzi:)
-
1,8T gasnie przy skrecie
napisz i dowiedz sie jakie to przewody komus moze sie przydac, informacje chciales dot. problemu ale juz jakis wklad wdzialalnosc forum włożyc to cieżko prawada?! z dobrym opisem rozwiazania problemu
-
[B5 AFN] Moje Audi
tak brewki i tylne lampki po I lub II lifcie zalozyc chyba ze juz takowe sa - niewidac
-
ODWOŁANIE może się komuś przydać
Zawsze spisujemy ustalenie zdarzeń i podpisuja obie strony w przypadku kolizji, badz wzywamy policje !!
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
najwidoczniej niemasz dalej pojecia o tym co piszesz wiec nie bazgraj w moim wątku gdyz specjalista jestes zadnym, generalnie 1,8t i 2,6 v6 maja zbliżone osiagi i spalanie równiez co znajdziesz tez na forum masz tu link do watka poczytaj uwaznie i skacz robic z siebie posmiewisko http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_abc_wysokie_spalanie-t17426.0.html;new