Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Pasek rozrządu czy łańcuszek??
masz apsek ale samegos ie nie wymieni do tego rolki pompa wody itd poszukaj na forum sporo na ten temat
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet ty tak walisz własnie:)_ i jak ci mam mowic teraz??:)::): :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak robia robote inna jazda w nocy wzrok sie niemeczyi jest jasno ale sie oroobilem troszeczke
-
[B5 ACK] Problem z obrotami do 2000 tyś
miales jakiegos swapa? 193 hp w 96 ? od 97 montowali dopiero 30v
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja juz myślałem ze pogonie na xenonikach a tu śnieg pada i ciemnica straszeczna, hornet niewiem ale chyba w zamku jest a co niegasnie ? moze te czerwone na dole na nogach ci nie gasna nakombinowałeś imasz:)
-
[B5 AFN] Moja pierwsza A4 quattro
te ringi to raczej bmw tu wygladaja do bani lepiej upoluj orginaly valeo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spi nikt sie nie udziela [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 18:21_________________________________________________hornet jak tam fotele?
-
Spociki Łódzkie
uu szkoda, no nic dzieki za zainteresowanie
-
[ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
80t w ciagu roku, 6500 miesiecznie no no pozatym instlacja musi sie zwrócić a zwraca sie przy 14 tys w ponad rok czasu ! kwestia czy ci sie chce wogole bawic w gaz ja nie zaloze bo wiemna co sie decydowałem tragedi niema zadnej ci powiem zakladajac ze robisz same trasyprawie tak jak ja
-
Spociki Łódzkie
czesc panowie mam prosbe do was, szukam kolegi ( no wlasnie niepamietam nicku !!) ma quattro 2.8 i ma wartszat oponiarski wiem ze szukał licznika do swojego auta moze mi pomozecie ? z łodzi oczywiscie, no io z forum jak najvardziej
-
[ALL] Modyfikator Plus
tak za siedmioma górami i siedmioma lasami
-
[ALL] Dziwna sprawa
ale po co to gdybanie,? VAG zobacz co sie dzialo moze lambda ma przerwe i to by duzo wyjasniało z zachowania z tego co pisałeś, po zatym bez urazy dla srodowiska klubowego ale sporo diagnoz i sposobów napraw woła o pomste do nieba, wielu juz sie o tym przekonało, a wielu juz za glupoty zapłaciło, wiec najpierw Vag !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
norbi tez cos ma wspolnego z hornetem:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no hornet sie ledwo zmieścił
-
[B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
na to wyglada
-
[B5 AEB] popsuty silnika 1.8t
najpierw konkretna dioagnoza pozneij mysl silnik kupisz za 2 tys turbawke do niego za moze 800 znajdziesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pamietam kolejke juz ci zajołem:)
-
[B5 AEB] popsuty silnika 1.8t
ciśnienie oleju dlatego sie zapaliła
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a była była, ale sporo z tarnowa brakowało ludzików
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
fotki ze spocika tam gdzie s w tłumie aut jest Hornet ze swoja A4 i sk***ysynem pod maska
-
[B5 AFN] Dorobiony Kluczyk + Immo
nie że jestem złośliwy ale użyj kolego opcji szukaj na forum znajdziesz wyczerpujace inrmacje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
darkevilo nie jedzie ale plyty midał, i mat a4 nie jedzie tez niestety
-
[B5 AFN] Demontaż licznika
reggeman byly liczniki z fisem w bledzie jestes wielkim na dowod moge ci fotografie produckji licznika z roku 85 przesłac sam osobiscie go mam !!!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ta pewnie ze sie wezmie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dobra godzine ustalamy spot o 15 ? wiec mysle 1.30 do rzeszowa drogi moze krocej 13:30 sadze na grosarze[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:00_________________________________________________ykk, lelus, czaki, hornet, ttomk, norbi, i moze saint, moze mat , kto jeszcze[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:04_________________________________________________wypowidac sie , Witek zebys ty przypadkiem stilo nie wpadł