Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dorobiony Kluczyk + Immo


jozek-k

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Kupiłem sobie a4 z 1996r, lecz dopiero teraz zauważyłem że kluczyki się różnią :/ Piloty do centralnego są takie same, lecz inaczej się ma z kluczami.

Pierwszy jest z Audi ( oryginalny ) z taką pastylką wciskaną ( 1. dlaczego i co daje wciśnięcie jej? ), chyba od tego immobilizera. Obudowę kluczyka da się rozłożyć z tego co widzę. Jest również taka mała diodka ( 2. do czego ona służy? )

----------------

znalazłem tak mniej więcej :)

Drugi klucz jest wykonany z innego plastiku i jest nie rozkładalny, kształt ma podobny. Zamiast tej okrągłej pastylki ma po prostu kółko odlane w plastiku i z jednej strony jest nazwa firmy producenta SILICA ITALY, a z drugiej HU49AT5.

3. znalazłem w internecie, że to ten transporter do immo(?) Czy dzięki temu kluczyk zachowuje się jak oryginalny?

4. Czy wszystko jest z nim ok, czy, np. on nie będzie działał z immo, więc coś mam wymontowane w autku, bo odpala mi z niego normalnie...

Pozdrawiam,

jozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że jestem złośliwy ale użyj kolego opcji szukaj na forum znajdziesz wyczerpujace inrmacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem :) Szukam już któryś dzień z kolei... Całe forum wertuje :D Tego niestety nie udało mi się, ale jeżeli jest to zaraz zabieram się do szukania, widoczne źle zapytanie wpisałem, bądź przeoczyłem ;(

Lecz jeżeli którejś odpowiedzi na moje 4 pytanka nie ma to prosiłbym o odpowiedź.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kluczyk to normalny kluczyk a te guzik na środku to jak mniemam od lampki a ta czarna pestka to od immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przycisk na samym środku pilota to włącznik żaróweczki w pilocie pestka od immo jest mała czarna i nie ma włacznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakoś widoczna? Czy tam w środku gdzieś kluczyka? Ma ktoś może fotografie jak to wygląda dla ,,zielonego" kolegi?

Jeszcze jakby ktoś mógł się wypowiedzieć w sprawie tego drugiego kluczyka ;)

Pozdrawiam i dzięki wielkie za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy producenta SILICA ITALY, a z drugiej HU 49A T5

to jest kopia a nie originał.Ten symbol oznacza poprostu zamiennik(HU49A) a T5 to jest typ transpondera ze stałym kodem jaki ty masz w swojej furce. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pestka", czyli identyfitor RFID, zasilany jest polem z anteny przy stacyjce. Jak rozbierzesz kluczyk, to zobaczysz w środku baterię, jeżeli ją wymienisz na nową przycisk zacznie włączać diodę, o którą również się pytałeś (żeby w nocy nie porysować lakieru szukając otworu na kluczyk). Obok baterii znajduje się mały czarny obiekt, który można wyjąć (ma około 5mm długości i dużo mniejsze pozostałe wymiary. To jest właśnie identyfikator do immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy producenta SILICA ITALY, a z drugiej HU 49A T5

to jest kopia a nie originał.Ten symbol oznacza poprostu zamiennik(HU49A) a T5 to jest typ transpondera ze stałym kodem jaki ty masz w swojej furce. :cool1:

Wiem że nie oryginał, napisałem w temacie dorobiony :) Więc tak się spytam, czy ten kluczyk jest ok? Ma to do immo?

dark79, dzięki za link :) Przyda się.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy producenta SILICA ITALY, a z drugiej HU 49A T5

to jest kopia a nie originał.Ten symbol oznacza poprostu zamiennik(HU49A) a T5 to jest typ transpondera ze stałym kodem jaki ty masz w swojej furce. :cool1:

Wiem że nie oryginał, napisałem w temacie dorobiony :) Więc tak się spytam, czy ten kluczyk jest ok? Ma to do immo?

dark79, dzięki za link :) Przyda się.

Pozdrawiam

jak zapala auto to jest ok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...