Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
HORNET TM
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam lampy zespolone valeo orginały z silniczkami idealne ![br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 12:31_________________________________________________juz nie ma lamp zespolonych valeo i czemu taka cisza? co sie dzieje
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
tak ma seryjny zawias:) i nie zespolone lampy z przodu):)
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
no dokladnie jak to zrobiłes:)
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
dobrze wyglada na tych felgach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dokladnie xenonika
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
h7+h7 na jedna lampe łacznie x4
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
niestey nie dekompletuje tylko i wylczanie w calosci
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
niechwalac sie mam do sprzedania z silniczkami w stanie igła niespawane !
-
[ALL B5] Jakie śruby do wahaczy ?
sławek 1 kg srub to koszt do 15 zł max
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
NO WPDAJ WPADAJ DALEKO NIEMASZ
-
[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?
tak abc to raczej sprezarka najlepiej ale wtryski inne tłoki inne wałki inne generalnie modyfikacja cudów nie ma cos za cos, i nieiwem co masz do dzwieku abc bo jak dlamniejest dosc dobry wystarczajcy, ponadto mozesz zmienic wydech na jakis z matgnaflow http://pl.youtube.com/watch?v=1pbrgP-ldLk [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=BIDOPkJBcEA&feature=related tu tez zmieniony jest
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
rozbiez i sprawdz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co wy nato roleta bagaznika rok 2000 lift:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i juz po spociku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no jak wszyscy beda
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ttomk mam goscia jest bdb fachowiec ale on sie ceni, ja niepolecam swoich ludzi bo zawsze cos komus nie wyjdzie i bedziesz mial do kogo pretensje !? no do mnie jak chcesz to niema sprawy[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:57_________________________________________________lelus kupi jak zawsze:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ale co sie burzysz ?!!? bierzesz ksiazke tel i dzwonisz i pytasz który jest dobry
-
[ALL B6] Czy da sie zmienić ustawienia bixenona na wersję angielską ?
ale to sie chyba koduje vagiem tez
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
no pewnie ,ze sam to niechodzi o to wiesz 8 wieczorem od 7 rano rutyna wiem tak nie powinno byc! no coz stalo sie ale fachowiec jest konkretny kazdy popelnia bledy, doszedlem sam pojechalem na zbieznosc do xxx goscia i facet powiedzial ewidentnie zle zalzony wahacz musi byc wiec sie zaczelo szukac w 5 minut przyczyna zlokalizowana,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
da sie przerobic spokojnie:) conajwyzej zmiana tapicerki z tylnych oparc i tyle pozatym 150 przesylka moze taniej zalezy czym wysylane czemu sie mnie ciolku nie pytasz[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 20:33_________________________________________________zreszta patrz na to spozniłem sie http://www.allegro.pl/item519416392_fotele_skorzane_audi_a4_2000r.html
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
tak dokrecal jak stal na kołach to wiem napewno to goc ktory robil tomilion razy w aso pracuje i jest dosc dobry wiec niepodlega dyskusji ale i tak sprawdze:) sadze ze luzy sa na innych elelmentach tez tak czy siak wymieniam wszytskie bo i tak sa stare juz jakies tam stuki sa slyszalne jak zmienie napisze[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:45_________________________________________________PROBLEM ROZWIAZANY - zle zamontowany dolny tylny wahacz ! w zly otwór zamocowany !! lewy w pierwszym byl a prawy w drugim otworze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
UWAGA SPOT 10.01.2009 !!!! O GODZ 16
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no o wpadnij 16 godzina w ta sobote ! pod MC donaldem
-
[B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)
kolorowe fisy byly bardzo drogie na poczatku prdukcjie ale byly stosowany juz duzo wczesniej w A8