Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
i radze tylko orginał termostat, nie ma co załowac i tak przod trzeba z ciagac , u mnie do 6km spokojnej jazdy i temp wskakuje na 90 i sie trzyma niezaleznie z gorki pod gorke czy tsoje, a jak masz zimno w aucie to na 100 termostat 2 obieg ci sie nie zalancza czyli termostst nie puszcza wogole,
-
[B5 AAH] AUDI A4 2.8 V6 12V
to niewiem kto coś kombinował z tym silnkiem bo v-ki audi sa prawie wieczne, trzeba chciec ją uszkodzić, pozatym silnik strasznie drogo kupiłeś 1500 to max kwota, i czemu z a8 ? trzeba bylo szukac z a4 bo sa roznice! niewazne ze ma ta sama nazwe kodowa, ale i tak powodzonka w naprawie
-
[B5 ABC] Moje A4
jeszcze gril poliftowy , lampki na polifta bym zmienił i fotelel na wersje sport
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wszyscy a4 posprzedawali
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
tak pod zbiornikiem jest zlacze ja sprubuje zmienic
-
[B5 ABC] Moje A4
tak lampki zmien, zapraszam do mnie
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
tak jestem tez ciekawy efektu, daj znac co i jak moze jakies fotoski, dajznac czy pasuje do abc w a4 (bo te wersje silnikowe sie roznia) czy wogole cos m pomogło czy nie[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 12:16_________________________________________________i co cisza?
-
[B5 ADR] Po małej naprawie silnik nie uruchamia się
a moze przez przypadek czujnik polozenia wału odpioles lub ruszyles
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jezu ty tez idz spac, zmiana ci sie skonczyla:)
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
rura zrobionna juz? lampeczki kiedy rezanko[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 16:12_________________________________________________falgi do zmiany minimum 16"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet ja fotele?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ładnie postów przybyło i to w nocy
-
[B5] Jakie radio?
orginał concert + zmieniarka mp3 niesamowicie funkoconalny, naprakingu to raczej radia na kasete nie stracisz, kompnuje sie z wnetrzem, cena do 250 zł spokojnie kupisz, ma wszytsko co trzeba i co wazne zarzadzalne z Vaga , jak masz fosa to masz info na fisie chyba ze chcesz wodotrysk srebrny z zielono fioletowym wyswietlaczem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
proponuje ankiete 1. jestem 2. niewiem 3. iglo z butli gazowej
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
tak kolego samuray wyśmiej teraz mechanika silniki abc w A4 niemaja i niemialy przeplywki inaczej bylo w 100 i 80 ale tesniliniki mialy inne pompy oleju inne wtyskiwacze inne miski olejowe sporoczesci innych bylo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk do nauki anie gg u mnie raz dziala raz niedziala to przez horneta pewnie tak przez niego bo mi dzwonił i mowił sorry i takie tam:):)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak tam 2.4 sie ma ? zrobiłes ta rure ?
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
a ja wam powiem, że siedzialem juz w paru egzemplarzach i w kazdym bylo wiecej lub mniej odczuwalne te drgania, lekkie "pyk" ,to jest silnik ktory ma tylko 2 zawory na cylinder ! jak narazie połtora roku jest bez zmian, mam caly czas to samo, a co do obrótow norma dla tego silnika to 750 +/- 50 rpm ! Azckolwiek Chetnie poznam rozwiazanie problemu bo wg mnie v to v ma chodzic ładnie. u mnie odczuwalne jest to tylko i wyłącznie na biegu jałowym, spalanie w normie, trasa 7 do 7,5-8 w przedziale 90-130, autostrada zaczyna "żreć" przy ponad 160 kolo 9 + ale bardzo wolno, warto wyczyścic czujnik temp dolotu powietrza ktory o robi za przepływke w tym modelu, generalnie ja zmieniałem : kable, swiece, filtry, czyszczenie przepustnicy wymienialem tez do sprawdzenia , modół wzmocnienia zaplony, cewki pompe paliwa, auto pracuje bez zmian czyli jest odczuwalne lekkie drganie praktyczniena calym aucie, generalnie przestało mi to przeszkadzac gdyz jak pisałem czuje to tylko na jałowym ! przy jeździe jest normlanie, u mnie auto ciagnie bardzo dobrze od dolnego zakresu
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
wiesz co mi pracyje rowno obry iodealnie w miejscu ale czasem ma takie lekkie pyk i tonisie po aucie całym wiekszosc abc tak ma[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 17:02_________________________________________________oczywiście odczywalne tylko na jałowym
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hahaha, pewnie:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na żłom ale auto , logo chcieli zostawic)::)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na złom:)
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
wkońcu xenoniki
-
[ALL B5] Reflektory, szkło, anglia
bzdura w zaleznosci od typu lamp jakie byly stosowane montowano bosch lub valeo np nie wystepuje lampa h7 h7 h1 valeo ale tylko i wylacznie bosch
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hahahaha