Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. i radze tylko orginał termostat, nie ma co załowac i tak przod trzeba z ciagac , u mnie do 6km spokojnej jazdy i temp wskakuje na 90 i sie trzyma niezaleznie z gorki pod gorke czy tsoje, a jak masz zimno w aucie to na 100 termostat 2 obieg ci sie nie zalancza czyli termostst nie puszcza wogole,
  2. to niewiem kto coś kombinował z tym silnkiem bo v-ki audi sa prawie wieczne, trzeba chciec ją uszkodzić, pozatym silnik strasznie drogo kupiłeś 1500 to max kwota, i czemu z a8 ? trzeba bylo szukac z a4 bo sa roznice! niewazne ze ma ta sama nazwe kodowa, ale i tak powodzonka w naprawie
  3. jeszcze gril poliftowy , lampki na polifta bym zmienił i fotelel na wersje sport
  4. wszyscy a4 posprzedawali
  5. tak pod zbiornikiem jest zlacze ja sprubuje zmienic
  6. tak lampki zmien, zapraszam do mnie
  7. tak jestem tez ciekawy efektu, daj znac co i jak moze jakies fotoski, dajznac czy pasuje do abc w a4 (bo te wersje silnikowe sie roznia) czy wogole cos m pomogło czy nie[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 12:16_________________________________________________i co cisza?
  8. a moze przez przypadek czujnik polozenia wału odpioles lub ruszyles
  9. jezu ty tez idz spac, zmiana ci sie skonczyla:)
  10. rura zrobionna juz? lampeczki kiedy rezanko[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 16:12_________________________________________________falgi do zmiany minimum 16"
  11. hornet ja fotele?
  12. ładnie postów przybyło i to w nocy
  13. orginał concert + zmieniarka mp3 niesamowicie funkoconalny, naprakingu to raczej radia na kasete nie stracisz, kompnuje sie z wnetrzem, cena do 250 zł spokojnie kupisz, ma wszytsko co trzeba i co wazne zarzadzalne z Vaga , jak masz fosa to masz info na fisie chyba ze chcesz wodotrysk srebrny z zielono fioletowym wyswietlaczem
  14. proponuje ankiete 1. jestem 2. niewiem 3. iglo z butli gazowej
  15. tak kolego samuray wyśmiej teraz mechanika silniki abc w A4 niemaja i niemialy przeplywki inaczej bylo w 100 i 80 ale tesniliniki mialy inne pompy oleju inne wtyskiwacze inne miski olejowe sporoczesci innych bylo
  16. ykk do nauki anie gg u mnie raz dziala raz niedziala to przez horneta pewnie tak przez niego bo mi dzwonił i mowił sorry i takie tam:):)
  17. jak tam 2.4 sie ma ? zrobiłes ta rure ?
  18. a ja wam powiem, że siedzialem juz w paru egzemplarzach i w kazdym bylo wiecej lub mniej odczuwalne te drgania, lekkie "pyk" ,to jest silnik ktory ma tylko 2 zawory na cylinder ! jak narazie połtora roku jest bez zmian, mam caly czas to samo, a co do obrótow norma dla tego silnika to 750 +/- 50 rpm ! Azckolwiek Chetnie poznam rozwiazanie problemu bo wg mnie v to v ma chodzic ładnie. u mnie odczuwalne jest to tylko i wyłącznie na biegu jałowym, spalanie w normie, trasa 7 do 7,5-8 w przedziale 90-130, autostrada zaczyna "żreć" przy ponad 160 kolo 9 + ale bardzo wolno, warto wyczyścic czujnik temp dolotu powietrza ktory o robi za przepływke w tym modelu, generalnie ja zmieniałem : kable, swiece, filtry, czyszczenie przepustnicy wymienialem tez do sprawdzenia , modół wzmocnienia zaplony, cewki pompe paliwa, auto pracuje bez zmian czyli jest odczuwalne lekkie drganie praktyczniena calym aucie, generalnie przestało mi to przeszkadzac gdyz jak pisałem czuje to tylko na jałowym ! przy jeździe jest normlanie, u mnie auto ciagnie bardzo dobrze od dolnego zakresu
  19. wiesz co mi pracyje rowno obry iodealnie w miejscu ale czasem ma takie lekkie pyk i tonisie po aucie całym wiekszosc abc tak ma[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 17:02_________________________________________________oczywiście odczywalne tylko na jałowym
  20. hahaha, pewnie:)
  21. na żłom ale auto , logo chcieli zostawic)::)
  22. wkońcu xenoniki
  23. bzdura w zaleznosci od typu lamp jakie byly stosowane montowano bosch lub valeo np nie wystepuje lampa h7 h7 h1 valeo ale tylko i wylacznie bosch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.