Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. niebylo czegos takie jak sline ! w b5 pozatym auto ładne
  2. ale zawsze przynajmniej paragon powinien ci dac , a wogole nie czujesz zmiany ?? czy jak ? w jezdzie? zoabczyc czy sruby byly ruszane itd
  3. witek pamietaj tam jest bezbarwny zle położony, normalnie jest pieknie i głatko
  4. no widocznie nie ma czasu nikt,
  5. a po co demontowac, ludzie zacznijcie czytac forum dokladnie a nie czepiac sie w kolko tego samego, NAJPIERW VAG-ujemy !!!!! skad wiesz ze przepustnica? aphex ???? bo kolega tak mial to ty tez odrazu, ??? moze przeplywka, moze czujnik temp cieczy, moze 10 innych rzeczy, pamietaj ze mozesz sobie narobic szkod dopiero to niejest zabawka !!
  6. ja mam sposoba innego niz klucz:)
  7. witek przepisz spoty na 16 w sezonie zimowym oka ?
  8. ale idzie do innego klubowicza pewnie:)
  9. no ja jestem za niech reszta sie wypowie a co z levym darekiem i reszta?
  10. nosadzeze trzeba bedzie wczesniej zrobic spocika !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18 to ciemnica straszeczna juz jest , niewiemjak inni ale sadze ze 16 to dobra godzina ! co wy na to i kto jeszcze chce logo ! 3 juz sa zamowione lelus hornet norbi kto jeszcze ?
  11. logo będzie dostępne w sprzedaży po ustaleniach z zarządem klubu[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 10:17_________________________________________________widze ze chrapusta zbiera oklaski :):):):
  12. sesja sesja zapodaje wam logotyp forum do wklejenia na samochod wykoniy profesjonalnie, narazie niezadawac pytan o cene itp wykonanie jest troxhe skomplikowane bedzie mozna zamawiac jednostkowo zdjecie pogladowe pierwszy bedzie licytowany na cele dobrocznne na forum ! oto ono : ( zdjecie wykonane zwyklym aparatem ) produkt wykonany z aluminium
  13. immo juz jest bardziej zaawansowe=wane w 98 roczniku zegary i komp silnika i kluczyk 3 pełnione warunki musza byc, a podmien sobie transponder z kluczyka starego
  14. spore koszta ja taki silnikmam caly za 1200 zł przejechane i udokumentowane 80 tys mil wiec to nic dla v6 audi, co do roboty to i tak nieduzo pamietaj ze przytym jest sporo pracy i dotego trzeba miec wiedze [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:42_________________________________________________ale i tak nieiwem skad sie takie kwoty wziely
  15. :) moze tak odrazu w mościcach ? po co jezdzic pozniej , atak sie stanie i bedzie gawedziło na spokojnie
  16. ringi to syf, kto jeszcze bedzie ludziska lelus stawia wszytskim zarcie:)
  17. auto ąłdne skora tragedia, kolegom chodzi o wykonaine, to jest z kawałków !!!! kto tak robi - siedzenia nie robia reszta ok
  18. tak czaki na xenonach wpadnie:) mat na xenonach i norbi na xenonach a co jeszcze to niewiem:)
  19. felg juz niema nawet te rozjebane poszly
  20. jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie z tad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie ja lampy dzielone depo sprzedaje po 650 zł za kpl wysyłka 16 zł
  21. ładny kolorek, a z lifta juz mało co pozostało
  22. HOrnecie mowielem o lampkach:) ale jak juz masz ustawione to jest lelus jakie fele ? i co to za cycki cholera jasna ! :polew: cycki światłocienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.