Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ADP] Czy to jest prawidłowe działanie termostatu ?
temp silnika powinna byc stała, niewazne czy -10 czy 200 km/h ma byc 90, przy takiej temp sprawnosci silnika wynosi maximum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
konrad logo chcesz na grila taki e super wypaśne?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
logoska prosze na grila zakupic:)
-
[B5 ABC] Pomoc w rozpoznaniu zaworka
zdjecie daj o ci powiem bo nieiwem o co ci chodzi dokladnie i czemu masz w 98 roczniku 2,6 ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jezu:) fark dobrze ze zderzak caly:):)[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:36_________________________________________________dla kolegów ktorzy inem a ja czasu na spoty http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=50872050 prosze o uważne sledzenie i wysłuchanie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moni spocik:) niejest zły:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
duuuuuuuzo wczesniej:)
-
[B5 ADP] Zanikające wartości cyfrowe z klimatronika
http://www.allegro.pl/item552652589_panel_sterowania_wyswietlacz_audi_a4.html http://www.allegro.pl/item541577528_audi_a4_99_01_1_8_v5_panel_climatronica.html ja jak mialem po 100zł puszczałem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak skoncza kiedys wasze disle
-
[B5 AEB] Czy nagłośnienie Bose można podłączyć do radia Sony ?
powieninem poslaczyc ale niebedzie dobrze grało radio fabryczne ma fabrycznie ustawiany korektor do wnetrza samochodu pod system bose, w swoim radiu tego nieustawisz, ponadto to radio w zaden sposób nie współgra z wnetrzem pojazdu, ale co kraj to obyczaj, jak masz fosa to zamopmnij o wyswietlaniu tez pozycji radiowej
-
[B5 ADP] Zanikające wartości cyfrowe z klimatronika
po cosioe bawisz szukaj klimatronika mozna juz za 100zł znalesc i przełóż panel tylko
-
[B5 APT] Cena pompy wspomagania
pompy wspomagania ma wzasadzie kazda jendostka pojemonsciawa innei tak v6 maja 12v maja tesame v6 30v maja juz inne adry maja calkiem inna po lifcie sa zmiany koszt pompy wspomagania 250 zł orginal używany nielejacy, i czemu masz juz apt ? w 97 roczniku ? to silnik poliftowy
-
[ALL B5] Problem z promieniem xenonów
zciagnij lampe , i sprawdz odbłyśnik napewno sie przestawił mogł wyleciec z górnego mocowania wyciag i sprawdz
-
[B5 ABC] Falujace obroty
czasem res ecu pomaga
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a co sie madziac praca dom praca dom noi spot od czasu do czasu, caly czas cos siedzieje no i pakowanie logosów na wysyłki:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zapraszam do zapoznania sie z tematem
-
[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)
słuszny wybór
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
k**wa sen mi się zepsół
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet moduje usiebie w garażu ludziom, a później nabija sie z tego:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nowe logosy juz 20 u mnie
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
no i dokladnie tak samo ja robiłem tzn mechanik moj, nic wiecej
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
no ale michuns dobrze ci to wytłumaczył w czym prblem ?
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
przede wszystkim jak chcecie zostac mechanikami to poznajcie jak wogole jest silnik zbudowany , w ukladzie chlodzenia jest mały obieg i duzy obieg jestli układ jest zapowietrzony duzy obieg wlaczy sie z chwila odpowierzenia, nie czepiajcie sie opcji ze zimno leci w srodku bo bedzie leciało jak duzy obieg sie nie wlaczy zeby sie wlaczył termostat musi puścic ! a na to potrzeba czasu ! niech pusci termostat pozniej odpowietrzac i nie panikowac mały obieg potrzebny jest do konstrolowanego nagrzewania sie bloku silnika im szybciej tym lepiej bo wtedy mamy najlepsza jego sprawnosc, ja zanim isie opowietrzył zroblem z 12 km a i tak mu musialem pomóc tzn moj mechanik, wtedy mi wytłumaczył jak to wszytsko funkcjonuje
-
[B5 ABC] Wywala "wode" ze zbiorniczka wyrównaczego (jak odpowietrzyć układ chłodzenia)??
a po co odkrecach korek ? normlane ze płyn wyleci. to jak gazowana woda
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
fajny wózek, ładnie dopieszczony ale te zegary doładowania rodem z kalibry, niszczą wszytsko, cały wygląd,