Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. temp silnika powinna byc stała, niewazne czy -10 czy 200 km/h ma byc 90, przy takiej temp sprawnosci silnika wynosi maximum
  2. konrad logo chcesz na grila taki e super wypaśne?
  3. logoska prosze na grila zakupic:)
  4. zdjecie daj o ci powiem bo nieiwem o co ci chodzi dokladnie i czemu masz w 98 roczniku 2,6 ?
  5. jezu:) fark dobrze ze zderzak caly:):)[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:36_________________________________________________dla kolegów ktorzy inem a ja czasu na spoty http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=50872050 prosze o uważne sledzenie i wysłuchanie
  6. moni spocik:) niejest zły:)
  7. duuuuuuuzo wczesniej:)
  8. http://www.allegro.pl/item552652589_panel_sterowania_wyswietlacz_audi_a4.html http://www.allegro.pl/item541577528_audi_a4_99_01_1_8_v5_panel_climatronica.html ja jak mialem po 100zł puszczałem
  9. tak skoncza kiedys wasze disle
  10. powieninem poslaczyc ale niebedzie dobrze grało radio fabryczne ma fabrycznie ustawiany korektor do wnetrza samochodu pod system bose, w swoim radiu tego nieustawisz, ponadto to radio w zaden sposób nie współgra z wnetrzem pojazdu, ale co kraj to obyczaj, jak masz fosa to zamopmnij o wyswietlaniu tez pozycji radiowej
  11. po cosioe bawisz szukaj klimatronika mozna juz za 100zł znalesc i przełóż panel tylko
  12. pompy wspomagania ma wzasadzie kazda jendostka pojemonsciawa innei tak v6 maja 12v maja tesame v6 30v maja juz inne adry maja calkiem inna po lifcie sa zmiany koszt pompy wspomagania 250 zł orginal używany nielejacy, i czemu masz juz apt ? w 97 roczniku ? to silnik poliftowy
  13. zciagnij lampe , i sprawdz odbłyśnik napewno sie przestawił mogł wyleciec z górnego mocowania wyciag i sprawdz
  14. czaki22 odpowiedział(a) na filipV6 temat w Audi A4 B5
    czasem res ecu pomaga
  15. a co sie madziac praca dom praca dom noi spot od czasu do czasu, caly czas cos siedzieje no i pakowanie logosów na wysyłki:)
  16. zapraszam do zapoznania sie z tematem
  17. słuszny wybór
  18. k**wa sen mi się zepsół
  19. hornet moduje usiebie w garażu ludziom, a później nabija sie z tego:)
  20. nowe logosy juz 20 u mnie
  21. no i dokladnie tak samo ja robiłem tzn mechanik moj, nic wiecej
  22. no ale michuns dobrze ci to wytłumaczył w czym prblem ?
  23. przede wszystkim jak chcecie zostac mechanikami to poznajcie jak wogole jest silnik zbudowany , w ukladzie chlodzenia jest mały obieg i duzy obieg jestli układ jest zapowietrzony duzy obieg wlaczy sie z chwila odpowierzenia, nie czepiajcie sie opcji ze zimno leci w srodku bo bedzie leciało jak duzy obieg sie nie wlaczy zeby sie wlaczył termostat musi puścic ! a na to potrzeba czasu ! niech pusci termostat pozniej odpowietrzac i nie panikowac mały obieg potrzebny jest do konstrolowanego nagrzewania sie bloku silnika im szybciej tym lepiej bo wtedy mamy najlepsza jego sprawnosc, ja zanim isie opowietrzył zroblem z 12 km a i tak mu musialem pomóc tzn moj mechanik, wtedy mi wytłumaczył jak to wszytsko funkcjonuje
  24. a po co odkrecach korek ? normlane ze płyn wyleci. to jak gazowana woda
  25. fajny wózek, ładnie dopieszczony ale te zegary doładowania rodem z kalibry, niszczą wszytsko, cały wygląd,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.