Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wykruszyło sie towarzystwo
-
[B5 ABC] Ogólne problemy z samochodem
tak visco pare obrótów i odpuszcza sobie prawdopodobnie mozeesz miec do wymienay obserwuj je,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i cisza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no niezabardzo zdrowo:) wiesz to takie tanie b7 albo juz b10 :)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale tragedia a to ? http://www.allegro.pl/item630055014_audi_a4_3_0_2001_rok_uszkodzony_silnik.html profanacja
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpadnij dowiesz sie co i jak http://moto.wp.pl/kat,48436,title,Niefortunnie-nazwany,wid,11092974,power_wiadomosc.html?ticaid=17fa9 Avus Performance, niemiecki tuner, oficjalnie ogłosił wyprodukowanie najmocniejszej wersji Audi RS6. Samochód nosi kontrowersyjny przydomek White Power - biała siła. Firma bardzo szybko zareagowała na niefortunną nazwę samochodu. Jak tłumaczą się przedstawiciele producenta, przekłamanie powstało przy tłumaczeniu komunikatu prasowego z języka niemieckiego na angielski. haha dobrzy sa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ot co robimy gril a? tylko gdzie? ja mam miejsce ale z waszymi zawiechami tam sie nie wtoczycie:)a jest calkiem miło:)
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
ten wezyk u mnie te byl calkowicie nie drozny, po wymianie jak u kolegi rowniejsza praca silnika tzn szarpniecia sa ledwo odczuwalne ! a kolego ten czarny duzy plastik z tyłu to zbiornik podciśnienia jutro wymienie sobie ta uszczelke
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nofotoski
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ta:) czasu nie maja:) co niektorzy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
4 furacze i motur [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 22:13_________________________________________________i do d*py frekfencja
-
[B5 ABC] Czy to wina nagrzewnicy ?
mozesz miec zapowietrzona nagrzewnice
-
[B5 ABC] Co to takiego (pod miską olejową) ?
bo mechaniknie wiedzial ze ten silnik ma miske dwudzielna
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jutro spot 16 : 00
-
[B5 ABC] Co to takiego (pod miską olejową) ?
bzdura panowie miska w abc jest dwudzuelna i to co pokazujesz na fotkach to jej dekiel , mozna go odkrecic i jak wolisz kupic nowa niestety tylko w aso ! 400 zł plus uszczelki ! i tu uwaga 4 rodzaje rodzaje deklów misek !!! i tak samo uzczelek zamiennikow nie ma i niebedzie napewno uzywki chyba ci nikt samego dekla nie sprzeda do wymiany dekla nie trzeba nic wiecej demontowac !!spuszczasz olej, odkrecasz dekiel miski i wymienisz , aaa zalecam klucz dynanometryczny ! chyba ze ja uszczelnisz bo to wyglada wlasnie na uszczelnienie a tak pozatym to gdzie masz osłone silnika ? [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 18:11_________________________________________________a i radze robic na kanale troche piasku wpadnie i wiadomo co .....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mowisz prawica ci została :):)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ahah ale walnołes fotosa
-
[ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?
no ja mysle o 3.0
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
oekawe m oze tez zamowie uszczelke masz moze numer tej uszczelki ? do zamowienia w aso?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no fotoski:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze juz opis zmieniony
-
[B5 ADR] Temperatura silnika 127 stopni C
odkrec weza do nagrzewnicy i tak go odpoweitrzaj najszybciej zoabczyc co mu nie teges
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ktos ma nowego furacza i sie nim nie chwali:)):
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
blebleble musialem cos zagadac
-
[B5 ABC] Wymiana silnika
jakchcesz mam taki silnik jeszcze na auci 130 tys przejechane silnik igła cena naprawde mała i dokladnie w a4 rok 96 do odlpalenia i sprawdzenia