Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
raczej lżejszy ale ja mam dodatkowy osprzęt, fotele, bose, fis :) inne koła
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
zmień stacje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no masz te 20 kucy wiecej ja zrodzina niechcialem juz przesadzac:)
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
panel ci miga bo zgłasza blad ukladu klimy, pozatym opis niedotyczy sterownikow ju od 97 roku sa calkiem inne
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
spineczki to prosta spraw trzeba miec kleszcze takie odgiete lekko zwazajace sie ku końcowi 2 sztuki i problem znika
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
warto, wpadnij niebijemy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lakiernik koło mytnika, a klima w zbylitowskiej górze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i cisza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jest dzisiaj ludzi sporo no i niebylo koleżanki ?! :gwizdanie: pozatym dzieki za przybycie a mogło byc nas duzo duzo wiecej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj spot godz 16:00 na parkingu hyper !!!!![br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________ile leciałes konrad ja 200 paki zrobiłem:)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a tyle a4-rek w saczu ceniutko cos
-
[B5 ABC] Dławienie się silnika przy odpalaniu
ja orginalny w aso dałem 60 zł nie radze nie orginalne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
stawiam na tak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ślepy zmienisz tak auto ze go na prakingu nie poznasz kiedys
-
[B5 ABC] Dławienie się silnika przy odpalaniu
i jeden i drugi moze byc urabany wymien cieczy, cieczy odpowiada za głowne parametry pray sinika, np czasy wtrysków na zimnym i na cieplym siniku sa inne jesli ecu dostaje złe dane i ustawia złe czasy silnik niebedzie dobrze pracował, a czujnik dolotu temp powietrza robia przepływke
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
na zlocie bedzie YKK miał moje loga wiec kto chetny to spokojnie do niego moze sie zgłosic
-
[B5 ABC] Dławienie się silnika przy odpalaniu
waga najpierw podepnij stawiam na czujnik temp i pamietaj tylko w orginale ![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 13:31_________________________________________________danii1987- rozwiazanie na pw masz ja pisałem sporo o tym napeno mozne to znalesc zrób jak mowie tylko pamietaj immo trzeba kodowac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
6 otwieraja mc wiec stawiam na mc albo cerfou r a pozniej mykniemy ktos chce pod mc
-
[B5 ABC] Dławienie się silnika przy odpalaniu
to xle czytales i szukałes, po nocy zresetuj ecu, albo przed odpaleniem odlacz kleme + i podlacz sprawd z cy ci noermlanie odpali jesli tak to napisz powiem co trzeba zrobic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bedzie pin i kabelek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Vip i bez loga uuuuuu- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak sadze ze hiper tymczasowo zostanie, ale remont dobiega końca - moja córka bacznie obserwuje:) titus w audi nie ma linek dolicznika sama alektronika- [B5 ABC] Czy dobry silnik ?
wymienia sie olej audi tweirdzi ze nie a producent skrzyni ze to konieczne ja bym zmienił- [B5 ACK] Jakiej firmy wybrać wiskozę ?
beru - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy