Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. raczej lżejszy ale ja mam dodatkowy osprzęt, fotele, bose, fis :) inne koła
  2. zmień stacje
  3. no masz te 20 kucy wiecej ja zrodzina niechcialem juz przesadzac:)
  4. panel ci miga bo zgłasza blad ukladu klimy, pozatym opis niedotyczy sterownikow ju od 97 roku sa calkiem inne
  5. spineczki to prosta spraw trzeba miec kleszcze takie odgiete lekko zwazajace sie ku końcowi 2 sztuki i problem znika
  6. warto, wpadnij niebijemy
  7. lakiernik koło mytnika, a klima w zbylitowskiej górze
  8. jest dzisiaj ludzi sporo no i niebylo koleżanki ?! :gwizdanie: pozatym dzieki za przybycie a mogło byc nas duzo duzo wiecej
  9. dzisiaj spot godz 16:00 na parkingu hyper !!!!![br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________ile leciałes konrad ja 200 paki zrobiłem:)
  10. a tyle a4-rek w saczu ceniutko cos
  11. ja orginalny w aso dałem 60 zł nie radze nie orginalne
  12. stawiam na tak
  13. ślepy zmienisz tak auto ze go na prakingu nie poznasz kiedys
  14. i jeden i drugi moze byc urabany wymien cieczy, cieczy odpowiada za głowne parametry pray sinika, np czasy wtrysków na zimnym i na cieplym siniku sa inne jesli ecu dostaje złe dane i ustawia złe czasy silnik niebedzie dobrze pracował, a czujnik dolotu temp powietrza robia przepływke
  15. na zlocie bedzie YKK miał moje loga wiec kto chetny to spokojnie do niego moze sie zgłosic
  16. waga najpierw podepnij stawiam na czujnik temp i pamietaj tylko w orginale ![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 13:31_________________________________________________danii1987- rozwiazanie na pw masz ja pisałem sporo o tym napeno mozne to znalesc zrób jak mowie tylko pamietaj immo trzeba kodowac
  17. 6 otwieraja mc wiec stawiam na mc albo cerfou r a pozniej mykniemy ktos chce pod mc
  18. to xle czytales i szukałes, po nocy zresetuj ecu, albo przed odpaleniem odlacz kleme + i podlacz sprawd z cy ci noermlanie odpali jesli tak to napisz powiem co trzeba zrobic
  19. ja bedzie pin i kabelek
  20. Vip i bez loga uuuuuu
  21. tak sadze ze hiper tymczasowo zostanie, ale remont dobiega końca - moja córka bacznie obserwuje:) titus w audi nie ma linek dolicznika sama alektronika
  22. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wymienia sie olej audi tweirdzi ze nie a producent skrzyni ze to konieczne ja bym zmienił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.