Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tak a pomiedzy asn tez 1 s i tak co sekunde roznicy cudów niema moc to moc , ja mam 2.6 i wcale nie startuje z piskiem, niegonie sie jak nie normalny bo mam 150 km , mam v6 bo lubie nim jezdzic wiem ze jak przycisne to wyprzedze, ja wmiescie spalam 11 l, na trasie 7,5 jezdze spokojnie i co wazne nieslysze silnika, po porostu tocze sie i mi to pasuje jestem zniego bardzo zadowolony, nieinteresuje mnie rozwijanie mocy, nieinteresuja mnie kreski, ani starty z pod swiateł, dla mnie to głupota ,moga mnie nawet wyprzedzac corsy i mi to nieprzeszkadza, brakuje mi za to Q , i jestem zdania szukaj ładego v6 ale juz 30 zaworowej jednostki, chyba ze trafisz na sliczne zadbane 2,6 z ładnymi dodatkami, [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 00:56_________________________________________________co do zywotnosci v6 audi sa wiecznymi silnikami
  2. a pojedzie bez jednej cewki ? czy kaplica? mam zamiar kiedys zmienic na asn-a z tad moje pyatnie, czy sie wogole dotoczy gdzies
  3. czaki22 odpowiedział(a) na marqiz temat w Audi A4 B5
    czujnik temp, ja stawiam na niego
  4. no to szkoda wielka, moze cos w tym tygodniu wykombinujemy sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________moze krzyzyk walniemy wogo;le w tym naszym dziale
  5. ale co zregenerujesz tule wprasowane , a druga strona niedoruszenia jest, wiec to taka zabawa anie wymiana, nawet tule jest osobno do kupienia sa, zreszta hornet milcz):):) suzukowcu[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 13:33_________________________________________________co jest wogole bykl ktos na spocie ?>?
  6. nieregeneruje sie ich,
  7. tomek dobrze sie czujesz? :polew:
  8. ale cisza, nic sie niedzieje, ubył nam jedem z oddziału ;(
  9. masz racje, lifemoże być jeszcze gorzej, pozatym kolego pytasz o opinie wiec je dostajesz, tobie sie podoba a 90% ludziom nie, to nie forum calibry, pozatym jak sie to toczy z takim balastem
  10. 4 gary i kultura pracy ? zacznij od nowa forum czytac kolego
  11. tzn ze jednostka nie ma komunikacji z sterownikiem abs, to oznacza ze padło (prawdopodobnie , istnieje taka możliwosc)
  12. no to szukasz nowego sterownika abs/esp - prawdopodobnie, pozatym niemasz teraz absu i esp
  13. zapewne kamień w układzie ktos dolewał zwykłej wody - wg mnie
  14. i co furacz nie zszedł jeszcze?
  15. no powiem ci ze telelpie ale bez przesady niedenerwuje mnie to wogole, zreszta jak mowie na jałowym nie stoje i nie wnikam pozatym jest w 100% ok oleju niedolewam do wymiany do wymiany co 15 tys
  16. jak chcesz ciagnac te 4 gary to i wypija zreszta turbo pije turbo żyje cudów niema , technologia z 94 roku 2.4 i 2,8 30v troche mlodsze generalnie wybrałbym opcje 1,8t i 2,8 ,wtedy szukał auta z wyposarzeniem przyzwoitym , i wybrał opcje na + za ....
  17. takie filmidła to w buty mozna wsadzic:) musza stanąc i tyle, v6 to v6 a turbo to turbo w wolnossaku mniej do psucia i słyna z niezawodnosci, 1,8 t to jednostka bardziej zawodna z przyczyny na złożonosc konstrukcji , ja np nie lubie nacisnac na pedał i czekac na reakcje, natomiat wielkim plusem 1,8 t jest rozwojowy za w sumie niewielkie pieniadze, gaz tańszy do założenia trzeba tylko dbac o turbawke
  18. powiedz mi ile czasu spedzasz w aucie na biegu jałowym:) ?????? i mnie dokladnie to samo nieprzejmuje sie tymwsiadma i jaade, spalnie wnormie oleju niebierze chodzi jak powinien taka to przypadłosc abc,
  19. no lało moze sobie amfibie zrobimy bo dziiaj naprawde nawalało
  20. jutro 18:00 pod mc donaldem na szujskiego
  21. niesty kerzu ja niepomoge zeo czasu wpadam na chwile tylko musisz pod lelus a wpaść on a stara manetke ale niekoniecznie ona ebdzie dzialała
  22. hornet:) Województwo: małopolskie Imię: Tomek Model: - Silnik: - Instalacja LPG: Tak Rodzaj napędu: - Nadwozie: Cabrio Rocznik: - Spalanie: Suzuki Vitara 11,2 L/100km LPG
  23. no w aso mozna tylko niech pale wysili i poszuka http://www.youtube.com/watch?v=nHJgLm0Qgfw a tu wogole prze h......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.