Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B5] Informacje o silniku 2.6 V6
tak a pomiedzy asn tez 1 s i tak co sekunde roznicy cudów niema moc to moc , ja mam 2.6 i wcale nie startuje z piskiem, niegonie sie jak nie normalny bo mam 150 km , mam v6 bo lubie nim jezdzic wiem ze jak przycisne to wyprzedze, ja wmiescie spalam 11 l, na trasie 7,5 jezdze spokojnie i co wazne nieslysze silnika, po porostu tocze sie i mi to pasuje jestem zniego bardzo zadowolony, nieinteresuje mnie rozwijanie mocy, nieinteresuja mnie kreski, ani starty z pod swiateł, dla mnie to głupota ,moga mnie nawet wyprzedzac corsy i mi to nieprzeszkadza, brakuje mi za to Q , i jestem zdania szukaj ładego v6 ale juz 30 zaworowej jednostki, chyba ze trafisz na sliczne zadbane 2,6 z ładnymi dodatkami, [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 00:56_________________________________________________co do zywotnosci v6 audi sa wiecznymi silnikami
-
[B6 ASN] Numeracja cewek zapłonowych w silnikach V6 / V8
a pojedzie bez jednej cewki ? czy kaplica? mam zamiar kiedys zmienic na asn-a z tad moje pyatnie, czy sie wogole dotoczy gdzies
-
[B5 AQD] Wzrosło spalanie
czujnik temp, ja stawiam na niego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
d*pa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to szkoda wielka, moze cos w tym tygodniu wykombinujemy sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________moze krzyzyk walniemy wogo;le w tym naszym dziale
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale co zregenerujesz tule wprasowane , a druga strona niedoruszenia jest, wiec to taka zabawa anie wymiana, nawet tule jest osobno do kupienia sa, zreszta hornet milcz):):) suzukowcu[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 13:33_________________________________________________co jest wogole bykl ktos na spocie ?>?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nieregeneruje sie ich,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tomek dobrze sie czujesz? :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale cisza, nic sie niedzieje, ubył nam jedem z oddziału ;(
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
masz racje, lifemoże być jeszcze gorzej, pozatym kolego pytasz o opinie wiec je dostajesz, tobie sie podoba a 90% ludziom nie, to nie forum calibry, pozatym jak sie to toczy z takim balastem
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
4 gary i kultura pracy ? zacznij od nowa forum czytac kolego
-
[B5 ARJ] Dziwne błędy po odłączeniu akumulatora
tzn ze jednostka nie ma komunikacji z sterownikiem abs, to oznacza ze padło (prawdopodobnie , istnieje taka możliwosc)
-
[B5 ARJ] Dziwne błędy po odłączeniu akumulatora
no to szukasz nowego sterownika abs/esp - prawdopodobnie, pozatym niemasz teraz absu i esp
-
[B5 AEB] Żółty nalot w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia
zapewne kamień w układzie ktos dolewał zwykłej wody - wg mnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co furacz nie zszedł jeszcze?
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
no powiem ci ze telelpie ale bez przesady niedenerwuje mnie to wogole, zreszta jak mowie na jałowym nie stoje i nie wnikam pozatym jest w 100% ok oleju niedolewam do wymiany do wymiany co 15 tys
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
jak chcesz ciagnac te 4 gary to i wypija zreszta turbo pije turbo żyje cudów niema , technologia z 94 roku 2.4 i 2,8 30v troche mlodsze generalnie wybrałbym opcje 1,8t i 2,8 ,wtedy szukał auta z wyposarzeniem przyzwoitym , i wybrał opcje na + za ....
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
takie filmidła to w buty mozna wsadzic:) musza stanąc i tyle, v6 to v6 a turbo to turbo w wolnossaku mniej do psucia i słyna z niezawodnosci, 1,8 t to jednostka bardziej zawodna z przyczyny na złożonosc konstrukcji , ja np nie lubie nacisnac na pedał i czekac na reakcje, natomiat wielkim plusem 1,8 t jest rozwojowy za w sumie niewielkie pieniadze, gaz tańszy do założenia trzeba tylko dbac o turbawke
-
[B5 ABC] Jak równa praca silnika ?
powiedz mi ile czasu spedzasz w aucie na biegu jałowym:) ?????? i mnie dokladnie to samo nieprzejmuje sie tymwsiadma i jaade, spalnie wnormie oleju niebierze chodzi jak powinien taka to przypadłosc abc,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no lało moze sobie amfibie zrobimy bo dziiaj naprawde nawalało
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jutro 18:00 pod mc donaldem na szujskiego
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem (rzęgotanie i świecąca turbina)
oznaczenie jest a silniku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niesty kerzu ja niepomoge zeo czasu wpadam na chwile tylko musisz pod lelus a wpaść on a stara manetke ale niekoniecznie ona ebdzie dzialała
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet:) Województwo: małopolskie Imię: Tomek Model: - Silnik: - Instalacja LPG: Tak Rodzaj napędu: - Nadwozie: Cabrio Rocznik: - Spalanie: Suzuki Vitara 11,2 L/100km LPG
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no w aso mozna tylko niech pale wysili i poszuka http://www.youtube.com/watch?v=nHJgLm0Qgfw a tu wogole prze h......