Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wstały pany[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 18:44_________________________________________________destiny kupiłeś juz ?
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
od radia bym zaczoł, skad wiesz z enie jest to wersja usa, zoabcz jak gra na innym sprzecie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak laski widza lelusa to sie smieja - ciekawe czemu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
on był juz zrobiony na spocie, :gwizdanie: pozdrowienia dla reszty i nie bac sie wypowiadac !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to spoko ludziska, dzisiaj sie zrobił tłum ja musiałem niestety wybyc wcześniej troche, moz wkoncu cos z rzeszowem zorganizujemy
-
Jak internet z kabla przekazać z kompa na wifi ?
karta musi miec acces pointa, najtaniej to router z wifi 120 zł, pozatym komp musiałby biegac all time
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jutro spotujemy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
PIĄTEK 18:00 pod Carrefour - nie bójcie sie podjechać - na spocie będą dostępne najlepsze gadzety klubowe kliknij na fotke | | \/
-
[B5 ABC] Falujace obroty
jak silnik zimny 1200 bedzie nawet dłuzej niz 20 s, nastepnie spadaja
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i jak pany było?
-
[ALL] Chip tunning w serwisie AUDI ?
nie ma mozliwosci zwiekszenia parametrów w ASO - oficjalnie traczisz gwarancje, a boxa - lepiej nie wpinaj
-
[B5 ALG] Prędkość maksymalna??
dobrze ze czapy nie dostałeś w tej Norwegi za taka predkosć
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nowiem, spokojnie juz dziekowałes pare postów temu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na spocie Jerzyk bedzie miał LOGA NIKLOWANE KOLOROWE CUDEŃKA jesli by ktos chciał to niech sie odezwie do niego
-
[B6 ASN] Spalanie stukowe 3.0 ASN
i cewki dobierane przez VIN a nie kupione w ciemno, do silnika , do jednego typu moze byc nieraz 4 inne czesci, VIN- ASO i sie dowiedz, ale najpierw paliwo ,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ja mam wyjazd weekendowy pany, wiec niebede juz napewno, jakis debil z bmw dzisiaj mi zajechał droge bo stweirdził ze jade wolno 40 km/h :polew:
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
od 7 l do góry
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja nad Soline jade na 99%, najlepiej panowie to organizacja rzeszów, tarnow napewno za ale terminem wyprzedzenie trzeba zrobic jakies 2 tyg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kogos poniosło co on brał ?:)):
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehehe:) taki mały inezapowiedziany spontan:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze dorwałes:)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 21:32_________________________________________________gadaj z lelusem on wie co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
titus niezadawaj mi pytan bo i ta nie odpowiem , nadal zablokowany jestem:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
titus zablokowałes sobie mnie na gg:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj spot najlepiej pod carfourem godzina 18 , pozniej pojedziemy pod MCdonalda, fon do mnie 696 553 103 dzwonic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
działamy