Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. bo pod podłokietnikiem po lewej masz schowek na cb o ile nie jest za duze, mowie ze to nieestetyczne, skóre konserwuj i wyczysc , i lampy!
  2. ale sie chlopak nawalił , lepiej niz ostatnio, wogole to zamknijmy temat tylko dla nas 3 i bedzie ok:)
  3. trudno posiedzimy pogadamy posmiejemy sie i tyle zaden prblem ludziska
  4. czaki22 odpowiedział(a) na kola temat w Audi A4 B5
    generalnie na bkanacy fis pomaga , zakryjcie w dolnym rogu tarczy predkosci czujnik zciemniania - rozjasni sie nam , pozatym jak dodacie jakies odprowadzenie ciepla z fisa to nam zacznie sie swiecic normlanie , nabrakujace linie pomaga wymiana
  5. skrzynia, hamulce , przniesienie napedu, sprezyny, amory, układ wydechowy, chlopie z auta raczej mało zostanie
  6. W ta sobote wypada pierwsza sobota czy robimy spota czy nie ?
  7. nie pakował bym sie w b4 juz, audi juz prawie nie robi do tego czesci sporo wycofano, pozatym b4 ma wiecej miejsca w srodku niz a4 ale jest juz za prymitywne
  8. nie ten dział, prawdopodobnie sprezarka lub jej sprzegło, i nie załączaj nienabitej klimy
  9. no spota mielismy:) 4 samochody do pozniejszych godzin wieczornych sie przeciagnioł lelusa tak sie nawalił ze trzeba bylo go do domu odstawiac
  10. gratuluje humoru,
  11. w szkole na zajeciach ? :gwizdanie:
  12. czaki22 odpowiedział(a) na tasiek86 temat w 1.8
    ooczywiscie zmiana silnika moze kompletnie nic nie dac, zmien mechanika , ale w aso ci powiedza ze z lpg nie podejmuja sie i tyle
  13. nad moze łacznie 2400km srednie spalanie 7,5 l w upale z rodzina bagazami i klima, predkosci 100 do 140 pomijajac A1 autotrade nowo otwarta kolo trójmiasta, gdzie spalanie wzrosło w momencie na 8 litra jezdziłem niejednym 1,8 i w zyciu nie przesiadł bym sie gdybym nie musiał, i prosze nie mowicie mi tu o osiagach 1,8 i nieporównujcie, bo roznica w przyspieszeniu ASN 3.0 220 koni a 1,8 adr:) to 2 sekundy, a veyronem to 5 sekund też nieduzo co !?! jakis niesamowity ten ADR
  14. piatek- jutro spot MC donald/szujskiego 19 :00
  15. zderzak z S-y wtgladał lepiej , przedobrzysz w ktoryms momencie,
  16. te obwódki o ile sa naklejane to odpadna zaraz przy duzym słońcu:) cb do bani zamontowane, zmienial przednie i tylne lampy sprzed zmien na concert-a pprynjamniej fis pokaze co leci + zmieniarka mp3
  17. jak mowie ze nie mam czasu to go nie mam
  18. MOWIŁEM CI ZE 100 ZŁ TERAZ WYDASZ 150 ZŁ JAK ROBISZ INACZEJ NIZ MOWIE PO CO MI D.. TRUJESZ
  19. Jezu .. zapomniałem
  20. jakos tak w czerwcu bylo kolo10 smachodów
  21. szkoda paliwa na taka wioske, moze spocik o 19 jutro ? kto za?
  22. slepy ale ci zawsze cos wypada, jeszcze zycie nie widzialem na oc
  23. na okladce jest audiczka:)
  24. no i dalej d*pa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.