Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no raczej:)
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
2.6 to starsza konstrukcja i nie pisz kolego ze zabytek bo 2,4 i 2,8 to rozbudowa 2,6 a nie nowe silniki, ja bym szukał ładnegio ale v6 2.4 lub 2.8 30 v
-
[ALL B6] Multitronic - drgania, w trakcie delikatnego przyspieszania
napewno zdam relacje z obdukcji i zabiegu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
OMG oMG, ppomyliłem hornetów
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co sie hornecie podziało, pochwal sie?:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jaki slub ? jaki ford oj oj oj co snie tak:)[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:32_________________________________________________ty no i jaki znowu wrocław ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet w głowie ci sie pomieszało:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dostawa na miejsce:)za free:)
-
[B6 AYM] Multitronic gdzie naprawić
napisz jaki klej uzyles na wszelki wypadek
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
188 i zaczeły sie objawy
-
[ALL B6] Multitronic - drgania, w trakcie delikatnego przyspieszania
niestey dopadło i mnie schodkowanie przy powolnym ruszaniu i falujece obroty przy 1500 do 2000 niestey czuc tez przy tym szarpniecia dzwonie w pon i sie umawiam na termin
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam do sprzedanie tanie wątroby:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe i powiem ze robi mega pakiet swiatło :)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bns online
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zegary z a6 ja juz mało co mam do b5 ale mapewno jeszcze beda
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ciezka sprawa znales ze wszytskimi sprawymi liniami
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak masz licznik to ci zrobi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:polew:
-
[B6 BEX] Spadł pasek wielorowkowy
u mni e orginalny pasek z aso przejechał 400km poczym sie rozwulkanizowac i zgubił rowki przez napinacz wariował i walił jak oszalały, temp bedziesz mial ok bo pompa jest na zebatym nie na wielorowkowym, ciesz sie tylko ze nie wpadł i niezakłocił prace zę batego paska, bo by było po silniku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak zawsze bylo ok
-
[B6 AVJ] Czipowanie auta z multitronic
czy dla Ciebie On to to samo co PB bo dla mnie niesamowita różnica a dokładniej chodzi o moment
-
[B6 AVJ] Czipowanie auta z multitronic
nie jestem na forum od wczoraj
-
[B6 AVJ] Czipowanie auta z multitronic
150 seri to dosc mało chce kontrolne 170 zrobic, jak sie wam to widzi, ktos może robił multitronika moze z innym silnikiem jak to zniesie skrzynia, czekam na wasze opinie uwzglednijcie skrzynie multitronic
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
lewa tylnia rura ci obwisła , ja juz zakupiłem nowa gume brzmi dwuznaczno troche
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
vag najpierw, - zaciecie silniczka przepustnicy