Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jest gwint wkrec m8 tam bodajze jest o ile pamietam wkrec w imadło podstawe i wal w srube tylko nie za mocno jedyny sposob na tak zakleszczoną podstawe,
  2. ja daje n czasem na p jak czekam na swiatła, najlepiej to gasic wogole auto na swiatłach
  3. u mnie to samo niewylacza wzmacniacza zawsze takie lekutki tryk słyszałem a tu kiszka musze sie tym zajac
  4. pewnie za 100 ci zrobia na miejscu ale musisz dobrze cana podlaczyc w b6 jest inna instalacja
  5. ja mialem concert II i bns gra ładniej, pozatym mp3 i inne opjce jak mga paket światło niczym wejscie do piekła
  6. w aucie na pinie 10 masz miec linie k a masz lub miales +orginalnie mogla byc beta, gamma
  7. kto ma stalowki to ma
  8. a mi kos wystrugał 0800 sw i o co biega nawet niewiem co on zmienia, potrzebuje mapy aj
  9. z czasem straci błysk, a powiedz i co tym twoim wlacznikiem swiateł ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3441dd2b8e4a098d.html
  10. czy ty przypadkiem oo mnie nie mowisz ?, sprawadzaj ludzi zanim cos kupisz a pozniej bzdury wypisuj na temat ich wiedzy, pozatym przeczytaj sobie dokladnie ten post caly a znajdziesz odpowiedź na kazde swoje pytanie jeszcze jeden kpl znalazłem ludziska
  11. manetki ze sterownikami jak by ktos chciał
  12. i tak nie postawisz:) wymiana cewki to 2 minuty diagnoza i wiedza to juz o wiele dłużysz proces - straszecznie kasuja w GB
  13. policja niedyskutuje - woliścisłości jak by chciał Ci zabrac to juz byś nie miał - proste
  14. do bani to ci instalacje zrobili widocznie
  15. dokladnie tragedia, zwykle od fabi
  16. a czym sie roznia drzwi avanta od sedana
  17. zapomnij o takim swapie taniej cie wyjdzie kupno identycznego silnika, ciekawe czemu na wykończeniu jest
  18. poczekamy az sie cos zacznie sypac:)) galeria pustoszeje
  19. no co tam ludziska, taka cisza
  20. zauważ tez kolego co jest istone ze na paru trasach-tunelach w austri (niewiem jak niemcy ) jest wyraznie napisane zakaz wjazdu aut z intalacjami gazowymi, w wielkich parkingach podziemnych jest dokladnie to samo, pozatym przekalkuluj ile robisz km, i w ile ci sie zwroci ten gaz za 4 tys zł, jak dla mnie to wogóle nieporozumienie, gadanie ze bogaci jezdza na na LPG to jakas niepowazna gadaniana maniaka lpg, ja zasobny w diengi niejestem a gazu nie założe najlepiej gaz program 200KM z 1,8 turbo i karton kleju kropelka do biezacych napraw
  21. dzieki dzieki , troche zescie postali jeszcze
  22. niebierz w aso tylko dokup osobno, taniej i to duzó taniej
  23. tak i nie jemy tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.