Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. obawiam sie ze to b6 a nie b5 i pasuje
  2. siemian , poprzednie luterko fotochrom bylo z opcja bez czujnika deszczu ?? szukam takiego własnie moze ci pozostało ?
  3. to samo o ile dzielobne byly w sedanie
  4. tak da sie spokojnie przelozyc, pamietaj tez o plastikach podswietlenia samego
  5. jak slonce swieci w przednia szybe obniza temp nadmuchu, ugotował bys sie inaczej, zanim by zareagował czujnik temp, a to w klimatroniku to wlot powietrza do czujnika temp
  6. tp bardzo słabo szukałes, bo sa odpowiedzi na wszyteki nurtujace cie pytania i niekoniecznie jak masz tempmat bedziesz mial multifunkcje
  7. a czym niby smarujesz? fotej mi sprzykpiał w pewnym polozeniu wyskosci w b5 obniz zmien wysokosc i sprawdz
  8. czaki22 odpowiedział(a) na seba106 temat w Audi A4 B6/B7
    cewunia
  9. no po switach juz tylko moze poniedzialek ???18 ???godzina ?? co wy na to
  10. no robi BLBLBLBLBBL
  11. sprawdz przejscoiwke bo sa takie ktore robia problemy
  12. czaki22 odpowiedział(a) na p_s_y temat w 2.0
    a moze ci wiało prosto w pysk
  13. uzupełnij profil, i tak zgadza sie nbniemusi byc napis na blendach, zoabacz bo wooferku i głosnikach
  14. ale za to jaki poddatny na modowanie
  15. a mi nigdy tyle niepaliło ! sprawdz po kolei lambda czujnik temp jak tam wogole temp na blacie ile masz? czujnik tmp dolotu powietrza swiece, wszytsko ma wpływ
  16. ta zwieracze 3maja:) noto spotujemy kiedy? o 21 galera pusta jezdziłem jak chciałem po garazu:)
  17. nie powinno sie piaskowac felg alu, ciekawe czy zalozysz je be problemu po takim malowaniu
  18. nie obawiaj sie o multi, skrzynie te bez problemowo robia kolo 300 tys bez remontu pod warunkiem wymiany filtrów i oleju
  19. a w ktorej masz podświetlone wnetrze ?? kratek
  20. z innej bajki zajołem sie tematem, i co sie okazuje, ze wylancza po 3 minutach wzmacniacz i jest ok, ale jak otworrze dzwi recznie badz pilotem je odrygluje napiecie sie w momenci pojawia, czyli staruje juz system, ciekawe rozwiazanie nie rozładowywuje aku, a odepnij sobei rnsa na noc i sprawdz czy to on napewno , moze masz juz aku taki padniety ze nietrzyma
  21. bart niemasz hmm, kubków w tylnym podłokietniku ?!
  22. wiec jak niechceszzeby ci kolego auto plomieniem staneło to go odlacz z instalacji albo go sobie dotknij jaki goracy jak sie ładnie grzeje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.