Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no tak, Ty w sobote zwiedzasz Europe:)
  2. http://www.sserwis.pl/start_en.php?kategoria=uzywane.szczegoly_pl&lp=4[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________mow ze jestes z forum
  3. jak co albo sterownik albo skrzynia, koszta od 1000 zł sie zaczynaja max 7000 zł[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:18_________________________________________________mieszkasz na slasku to sie doczolgaj do Pana SOPY, czernica za rybnikiem to jak rzut beretem masz
  4. remont tego silnika bo w zyciu niesprzedasz auta w przyzwoitej cenie, kazdy swap wiaze sie z problemami, jak cie na nie stac to ryzykuj
  5. 18 to godzina całkiem spoko, mi pasuje
  6. mam jeden kpl , manetki z pełnym fisem tempomatem tasma plyta głowna wszytsko co potrzebne w dodatku obsługa kierownicy multi wszyts kpl , gdyby ktos chcial PW proszę jeden kpl musiałem zostawic dla siebi bo to az głupio miec multitronika bez tempomatu juz niema, ale pytac
  7. szachal a wiesz ze wał masz inny niz w manualu, sterownik esp, dwumas
  8. kolego tata jak byk wielkie zdjecia i napisy u góry
  9. tak ja za sobota 28 jak najbardziej a najlepiej piatekpasuje 18 wieczorkiem
  10. w multitroniku mechanizm jest tak skonstruowany ze jedna usterka powoduje nastepne uszkodzenia, jesli niezareagujesz odpowiednio szybko skonczy sie na dobrych 5tys. jutro wieczorem napisz eile mnie skrobneło, napewno cisnienie na walku wejsciowym, i łancuch
  11. kiedy spotujemy ?! jestem za piatek 18 pod carfurem !!! i przejazd do donalda i pozniej gdzies tam
  12. sporo pracy ale zrób cos z tym wygladem zewn to wogóle niewygląda jak dla mnie, napewno 5 za pomysł i realizacje jego ale minus za wykonanie, ja bym wywalił to radio nieporozumienie bo niby po co ci one , a dwa zrobiłbym jakas konkretna ramke pozatym pokaz jak to po odpaleniu wyglada[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:19_________________________________________________pozatym jak nbedziesz miał pc to c nizm bedziesz robił podczas drogi, patrzył na trase ? czy sie bawił pc , nie wróże dobrze
  13. ty no niekazdy moze z jezykiem na wierzchu leciec ci auto ogladac, wiekszosc pracuje do wieczora prawie, gdyby mozliwosc byla napewno ktos by kuknał na to
  14. ty najpierw zadzwon czy auto jest, bo wg mnie juz go niema
  15. za dwa lata od teraz w piatek jeszcze zeby bylo:) a tak naprawde przyszły tydzien moze sobota ?!
  16. grzesiek PODŁOKIETNIK MAM DO B5 jak chcesz niespawany nie połamany kompletny ! jak chesz to wal na pw
  17. wajhman - chyba sie nogą odpychałeś
  18. wybierak kolego , wybierak
  19. niebedzie pasowała masz inna listwe progowa,
  20. no w sumie racja
  21. tak wlasnie pada pompa paliwa,
  22. dzisiaj pierwsza sobota miesiaca a tu nic
  23. tak chlodnica plynu wspomagania + termomentr umieszczone ma byc w dolnej czesci chlodnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.