Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. pewnie zebym przerobił
  2. to faktcznie
  3. a ja bym zrobił spocicha ale moze w piatek ? co ? głosowanie zrob [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:38_________________________________________________levy lampy mam ale na czesci takie pokemony dwa
  4. w rozpiski czesci wynika ze prawdopodobnie brał olej silnik, wymiena pierscieni miedzy innymi i mase innych uszczelelk robiony przy przebiegu 85 tys , wszytsko po vinie w ASO, slawek w jaki sposob ci sie skrzynia konczy, u mnie ok nic nie szarpie nic zgrzyta ładnie przelancza
  5. u mnie trasa 7,5 do 120 w multitroniku miasto zaleznie od korkow
  6. jak zdaze to wpadne jak nie to niesty nie i napisac trzeba ze spot bo małe zamieszanie jest[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:17_________________________________________________ten dział powienien chyba byc zamkniety
  7. przeciez wiem bo tez zmieniałem miske - dekiel
  8. tez troche sie juz nasłuchałem oczytałem i niepolecaja, dodawania kucy w multitronikach, trudnos ie mowi i jezdzi dalej pozatym ma ktos multitronika i quattro chyba nie !
  9. no tam momnet mogł zabic skrzynie, ale jest juz uwaga bo sie wacham jak narazie
  10. gdzie na allegro znalazłes nowa miske do abc, jest ich dokladnie 4 rodzaje misek !
  11. wiesz opinie opiniami niech sie ktos wypowie kto wirusował, gdyz o to mi chodzi ja chce takie +20 zrobic
  12. pytanie czy ktos wirusował multitronika i jak sie to sprawuje czy nie ma problemow ? czy nie polecacie
  13. no niewme moze dzisi? co al widze ze my sobie sami robimy spontany wiec co dzisiaj 19? 18 ?
  14. no niewiem jak wlasnie to skrzynia moze zniesc musze sie fachowców dopytac a pali jak moje byłe v6, niema tragedi, ale tak 20 kucy wiecej by sie przydało spokojnie ale w opisie spalania niemusiałem zmieniac:)
  15. piatek tez moze byc jak niebedzie lało i prponyje pod carfurem
  16. avancik to zaleta a v-ki - ciezko znalesc przyzwoitą a ta co mam bardzo ładna jest
  17. gdzie tu jakis polonez
  18. co z wyp. bixenon fote sport alcantara podsufitka czarna s-line kierownica s4 pikowana z MF BT zmieniarka 4 szyby w elektryce RNS-e audio BOSE pełny fis skrzynia MANUALNA udokumentowane 189 tys, sprawdzone w ASO, książka, papiery na wszystko tempomat tylne orginalne boczne rolety wykladzina bagaznikowa orginał dekory piano pakiet światło wycieraczki aero body s4 : zderzak przedni spryski pdc + tylny zderzak pdc
  19. o jezu zukrycia walnoł
  20. panowie pożegnałem sie z B5 moja ukochana , i zasiadam juz w B6 1,8 T avant multitronic
  21. chlopaki znacie moze to auto ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9758551
  22. spytaj mata4 jak zbierał listwy z parkingu:) bo słońce operowało )::)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.