Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nic anic, nie chce sie ludziska vagowac:)
-
[ALL B5] Koszty eksploatacji A4 B5 2.8 30V
no i automat niebedzie chodzil na odcinki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
narasta
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spod pod mc wiec deszcz nam nie zaszkodzi >
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk idz spac wkońcu kiedys:)
-
[B5 ACK] głowica 2.4 2.8 czy spasuje
to sa dwaa rozne silniki i rozne czesci
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk jest w dziale od zaskoczeń
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
titus zeby auta ci nie zalało:)
-
[ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
szukaj , takich watków bylo juz pare
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
ze jak?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kryzys:)
-
[B5 ACK] Czym się różni silnik 2.8 ACK od 2.8 APR
elektronika osprzet moze ci skrzynia nia spasowac itd itp i skad wiesz ze jak przelozysz niebedziesz mial innego problemu
-
[B5 ARJ] Jak wymienić filtr paliwa ?
a poco ? chcesz wymieniac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
aja cie widzielm hornecie dzisiaj masz wyklejone kartkami audiczke:)
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
wypasik
-
[B5 ABC] Dławienie się silnika przy odpalaniu
pompa paliwa nie ma sans u mnie to asmo bylo 2 kompy zmieniłem i 3 normalnie działa, pisałem ci zmien komputer albo resetuj ecu rano i zobaczysz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
e tam wszyscy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bo sie na japońca przesiadł
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
norbi 2 dni na wstece szalał
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
26 spot 18 :00
-
[B5 AFN] Teraz czas na JNX. CZARNY AVANT.
popraw fachowców z rzeszy i wywaz pożądnie koła na wklejanych odważnikach
-
[B5 ALF] Przegrzewanie się silnika
jak wymieniales w audi to masz na gwarancje jedz i pytaj, pozatym podpinasz vaga i sprawdzasz wskazania temp i radz to zrobic bo szkoda silnika ałatwo przegrzac przy złym odprowadzeniu ciepła, pozatym, jesli klima wogole ci zle pracuje i zaczelo byc jeszcze gorzej moze zajechałes na amen sprezarke ! uklad musi miec odpowiednie cisnienie i czynnik smarujacy jesli nie ma ktoregos z spełnionych warunkow dostaje za to spręzarka, napewno masz gwarancje
-
[B8 CDN] Bierze olej
nie powienien napewno takich ilości łykasz masz gwarancje wiec lepij z niej skozystaj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pieknie suzukowcu, pięknie, klub sie nam sypie:)