Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. normalnie auta sie nie psuja to nikt nie pisze ykk szkoda robic takie ankiety bo ludzie klikają ale nie czytają pytań
  2. no ale co ci da wywalenie logów ? przecież masz jak byk, przepustnica do czyszczenia albo wymiany[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 11:02_________________________________________________sprobowac odlaczyc aku moze sie zaadoptuje
  3. 4 osoby i zaczeło lac
  4. czaki22 odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    fakt jest faktem ----- zawsze jest za mało:) niektórzy czują nawet różnice w paliwie jak np. ja a "niektórzy maja zamiast lewego oka malutkie jąderko:)"
  5. njawyzej zostawimy bez kierownicy furacza pod cerfurem:)
  6. zimne g... , jak ktos cos napisze to płakac sie chce ,silniczek ci niedziala od klapy nawiewu górnej
  7. wezme klucze to cos zaradzimy wez latarke na wszelki wypadek
  8. v6 droższa eksploatacja ? i niewiem co masz za torpede:) moze masz 10 turbin wpakowane ale to 1,8t zostaje na swiatłach a pozeniej zaczyna ci sie krecic turbo , chyba ze masz inaczej , zreszta to juz było na forum
  9. ok jutro 19 : 00 spocik pod hiper!!
  10. ostanio mialo byc 7
  11. ja bede ale kto jeszcze
  12. znowu cisza zaległa, i jak robimy spota czy nie
  13. troche do bani piatek niepasuje soboty niepasuja co z tymi ludziskami
  14. http://img193.imageshack.us/img193/365/grzybki.jpg
  15. kup sobie zmieniarke mp3 do tego radia
  16. ładnie sie biała prezentuje
  17. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chyba kolego nie jechałes 2,6 skoro takie glupoty opowiadasz , a pomiedzy 2,4 a 2,6 roznica prawie jest nieodczuwalna co najwyzej przy spalaniu w niewielkim stopniu i oczywiscie 2,6 jest głośniejszy
  18. ja mam beru i zero problemow[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 18:18_________________________________________________pozatym jak macie prblemy z temp i moca to czujnik temp dolotu powietrza sprawdzic poźniej modól wzmocnienia zaplonu
  19. niesluchaj leleusa tylko ori uzywane
  20. jaka manetke tobie potrzeba?[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:18_________________________________________________aaa to fisa lelusa pytaj[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:20_________________________________________________on ci prawde powie
  21. nie sadze żeby info z tego numeru A były pomocne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.