Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tak tak spot w piatek w tym tygodniu tez jest
  2. nie tylko ma felgi 18" :))
  3. dobrze wyglada diody wg mnie to wioska, nic wiecej mu nie trzeba
  4. a gdzie moje ryki:)[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 09:25_________________________________________________i d*pa blada
  5. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wogole nie sa awaryjne ale 2 zaworowe niestety spalanie zalezy jak jezdzisz od 7,5 do 14
  6. spot tarnow teraz 16 maja godzina 21,30 [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 21:00_________________________________________________i po spocie
  7. zdrajca, kiedys skonczysz tak pewnie na spot do kraka jedziesz:)[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 18:24_________________________________________________bylo tyle aut ze ledwo mogliśmy sie pomieścic
  8. ze wzgledu na remont MC spot przeniesiony pod carrefour od strony straży ![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 12:30_________________________________________________witek co tak podgladasz:)
  9. a co u was panowie taka cisza moze jakis spocik wspolny ?
  10. noto gdzie ? mozna na lwoweskij tam gdzie parking takie duzy zrobili teraz albo pod carfurem kolo stazy ?!
  11. moze odrazu na mościce walimy ?
  12. bo ykk to stary statsiarz
  13. od300 do 400 sprezarka kosztuje anie 2500
  14. no mega spot bedzie:)
  15. ten piatek o 19 godzinie zapraszam ten piatek o 19 godzinie zapraszam ten piatek o 19 godzinie zapraszam ten piatek o 19 godzinie zapraszam nie wiem czy wszyscy widzieli
  16. not o sobie te dokładki tam wpakuj :)):
  17. 6 garów niemacie:)
  18. pieknie pieknie
  19. turbawka do AEb orginał stan bdb 750 zł u mnie została jedna sztuka
  20. czaki22 odpowiedział(a) na a4qatroo temat w Audi A4 B5
    zero oplacalnosci silnik elelktryka pas przedni cala elektronika licznik zawieszenie, uklad wydechowy lepiej bys zapytał czego nie wymieniac:)
  21. wpadnij na spota to sie dowiesz:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.