Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki , zalezy mi, niechce w ciemnice walic,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc panowie jest szansa zeby mi ktos kuknoł na to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9445168 ? w poniedzialek, moze w jutro tez pracuja ?!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie mam prosbe moze ktos zna to goloszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8932328 co o tym sadzicie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
JESTEM SPOWOLNIONY JAKIE 3 Z PRZODU ?
-
[B5 ABC] "Krzywy" problem w misce olejowej - da się uratować ?
ja szukałem kombinowałem i zamowiłem ori 350 zł + uszczelka 60 zł, uzywki nie ma, prawie niema, gdyz te silniki jezdza dozywotnio,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dobra pasuje cos na spota wymyslec jakis piknik zrobic moze , moze cos innego jakies pomysły ?!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja pisałem z księzyca [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:37_________________________________________________i to k....... ksiezyca Jowisza wdodatku
-
[B5 AHL] Różnice między przepływkami?
a wg mnie lepiej uzywany sprawdzony orginał niz nowy zamiennik, juz sie pare osob przekonało - wybór jest twój
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
tak w serwiesie najlepiej koszt 20zł lekka przesada ale i tak kupiłem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
trzeba sie wieczorem spikac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj 18 mc donald
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mi obojetne o ktorej bedzie
-
[B5 AEB] Problemy Przy zapalaniu
VAG
-
[ALL B5] Informacje o silniku 2.6 V6
może odrazu zmienic temat na " bryki nie z fabryki" 15 lat auto i takie mody kompresor do 2,6 niewiem czy w 20 tys bys sie zmiescił, niema czesci na moda do tego silnika wszytsko trzeba by dorabiac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no chyba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy sobie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a sprawdzales jaki masZ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj ciemny popiel avant b6 felgi w kolorku nadwozia -tak mi sie wydaje przynajmniej, na zjezdzie przy bramkach z a4 -Kraków , i raczej bylo to 2,5 koło 19:30
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to gada jedna osoba tylka ma 4 konta
-
[ALL B5] Informacje o silniku 2.6 V6
cos ci sie pomyliło w zakresie obrotów i ze 1,8 t ciagnie od dołu , ale to taki mały szczególik
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jakos sie nam w trzech nie znudzily rozmowy - wszytsko zależy od ludzi, mozna pomyslec nad wspolnym spotem z rzeszowem, miejsce jest, checi tez, tylko ze oni do nas z 3 godziny beda jechac:)
-
[B5 ABC] Nie pali na wszystkie cylindry
pompka paliwa, stawiam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i zrobimy dzial all3, albo 3all for 3
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
cisza, dział nam umarł
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
jak masz opiłki w obiegu to po co wogole tam cos robisz przy tym jeszcze , uszkodzenie sprezarki juz niedlugo, dodam ze jak pojdzie dalej to po układzie