Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B6] Problem ze skrzynią Multitronic (nie rusza)
wżuć cos na temat cen i gdzie robisz, warto u sopy ma juz soft do twojej skrzyni przetestowany u mnie, bo mechanika mechanika , ale to oprogramowanie niszczy skrzynie
-
[B6 BDH] Wymiana oleju w multitroniku
dolnoślaskie jedz do Pana Sopy kolo 500 zł wymiana, i odrazu stwierdza, czy filtry do wymiany, bo co da jej nowy olej
-
Gdzie w Krakowie Można naprawić MULTITRONIK ?
tak polecam SOPA servis bez apelacyjnie
-
[B6 AVF] Multitronik nagle stracił silę
sterownik prawdopodobnie, ale widze ze kolega wpadł na 5 min bo sie zepsuło i juz go wiecej nie zoabczymy
-
[B6 ALL] Brak świateł
nieźle,jeszcze sie mi nietrafił zadbany ładny angol tam traktuja auta jak śmieci chyba, zawsze syf zawsze cos niezrobione tak jak powinno, tam niema mechanikow
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
SPOT ZMIANIAMY NA MC DONALDA !!!! 18 ZE WZGKEDU NA BRAK MIEJSC WSZYSTKO POZAJMOWANE PRZEZ KTA:)
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
nie podobaja mi sie zegary pod klimatronikiem, wiem ze jest pakiet do a4 ktory mozna zintegrowac z fisem i wtedy masz wywalone na gfisie turbawke
-
[ALL B6] Zmiana końcówek wydechu 1.8T
mie tez sie tak wydaje, że ori lepiej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
masakra ledwo miejsce dla jednego auta jak by cos za darmo rozdawali
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
3 kpl sa dostepne z obsługa multifunkcji 2 bez multifunkcji
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
małe zmiany
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Teraz ja sie pochwale, prawie nową skrzynia multitronic, na poczatek parę zdjęć : i tak jak poniżej skrzynia wczęściach, widać na nim idealny stan bieżni, czyli najdroższych elelmentów skrzyni mnie ich wymiana niedotyczy i zapewne dotyczyć niebędzie łańcuszek, niestety max co mógłby zrobić to 30-40tys km, zauważcie jak zaczynał być już szlifowany w miejscu połączeń, świadczy to złym smarowaniu tej części a było ono spowodowane praktycznie pozatykanymi filtrami, I magnetycznym, II - sitowatym przez co spadło ciśnienie smarujace łańcuch, na tym zdjęciu widać filtr magnetyczny, ktory to wyłapuje wszelkie nieczystości metalowe z oleju - dodam, że jest to normalna praca skrzyni ta cześc ktora przypomina krótko przyciętą szczotke to własnie zapchany filtr magnetyczny okolo 2 mm zużytej stali [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 12:27_________________________________________________teraz tak kórtko: objawy : "schodkowanie" i falowanie w zakresie 70 do 90 km/h elementy do wymiany : oring wałka wejściowego, łańcuch plus wszytskie uszczelnienia skrzyni koszt : 4 tys PLN mogłem zmieścic sie w kwocie 3 tyś PLN ale to by była naprawa na 30 tys km ja mam w planach auto na 3 lata posiadać naprawa - serwis : zdecydowałem sie na serwis sserwis - SOPA i powiem : jestem wiecej niż zadowolony z wykonania pracy z podejścia serwisu do klienta - naprawde polecam wszelkie namiary pod adresem http://www.sserwis.pl/start_pl.php , można też się kontaktować zemna w celu zapytań odnośnie dojazdu noclegu itp tel lub PW ciekawostka jest ze program w mojej skrzyni został napisany na bazie programu z multitroników z roku 2007, a dlaczego : dlatego , audi nie wspiera starszych pojazdów, a trzeba pamietac, i powiedzieć to głośno ze to niedoskonałe oprogramowanie skrzyni ja uszkodziło ! oczywisce uwzgledniajac systematyczna wymiane oleju, nowy soft ma szereg dodatkowych opcji jak i istotnych zmian w sterowaniu praca skrzyni a tkaze silnika !! jak np: zmiana momnetu pełzania z 125nm na 25nm, zmiana "rwania" przy hamowaniu ograniczona do minimum, to sa te naistotniejsze zmiany oszczedzajace skrzynie teraz naprawde wiem co to jest wygoda jazdy multitronikiem i powiem, że czuje wielka zmiany w pracy skrzyni wtak duzy mierze iz musze od nowa uczyc sie jazdy automatem dodam ze na starej jezdziłem zaledwie 2 m-ce [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________wielkim zdziwieniem było dla mnie informacja, iz skrzynie w a4 B7 i ich oprogramowania jest tak dopracowane ze spokojnie robia po 300 tys km !!!! sorry za błędy interpunkcuje i ortograficzne, niech sie moderator nimi zajmie [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________monitoring pracy skrzyni na VAS-ie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jerzu update zdjecia, reklam niema na galerii:) na tym
-
[ALL B7] Jak usunąć PLAK z deski i wszystkich elementów ?
bzdura porobisz smugi, ludwig jest srodkiem żracym, mozesz cos uszkodzic, zostaw sam odpatruje przetrzyj tylko i tyle, sucha szmata - dobrze ze nie wyswiecił olejem silnikowym :)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
bede do Ciebie dzwonił z rodzynkami:)
-
[ALL B6] Skrzynia automatyczna - migający komunikat
możesz niedotoczyc sie do tego weekendu
-
[B6 AVJ] Spalona cewka
a co Cie kolego w szkole nie uczyli ze jak sie dymi z pod maski w samochodzie to ja powoli otwierasz, pozatym jak kupisz cos innego i tak dalej bedziesz dokladał do samochodu, nie ma aut ktore sie nie sypia
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
trzeba bylo mowic mialem 3 podłokietniki gdzie te zmiany wkoncu ?
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
to oprogramowanie uszkadza czesci mechaniczne skrzyni, warto robic aktualizacje badz zlecic napisanie odnowa na bazie najnowszych softów, po serwisie u SOPY mam tak wlasnie zrobione jest znaczna zmiana w prowadzeniu samochodu, polecam wlasnie to u niego zrobic
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ssssssssssssssss
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
bart opchnij mi ta manetke pikowana
-
Uszkodzenie samochodu przez psy.
OMG - JA BYM NAPEWNO nieodpuścił [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 15:30_________________________________________________powiedz ze uderzyłeś, wstało i jeszcze gryzło
-
[B6 ASN] Jakie świece?
opcja szukaj , masz wszytskie odp na twoje pytania
-
[ALL B6] Skrzynia automatyczna - migający komunikat
oczywiscie ze tak, a tak wogole to napisz jaka masz skrzynie tip, czy multitronic po zatym Vag nie leczy !! bledy biora sie z jakiejś przyczyny, kolega bedzie jedził, az stanie i zapłacze
-
[B5 AJM] 6- biegowa skrzynia biegów
prawdopodobnie a raczej napewno soft silnika, możliwy dwumas