Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. wżuć cos na temat cen i gdzie robisz, warto u sopy ma juz soft do twojej skrzyni przetestowany u mnie, bo mechanika mechanika , ale to oprogramowanie niszczy skrzynie
  2. dolnoślaskie jedz do Pana Sopy kolo 500 zł wymiana, i odrazu stwierdza, czy filtry do wymiany, bo co da jej nowy olej
  3. tak polecam SOPA servis bez apelacyjnie
  4. sterownik prawdopodobnie, ale widze ze kolega wpadł na 5 min bo sie zepsuło i juz go wiecej nie zoabczymy
  5. nieźle,jeszcze sie mi nietrafił zadbany ładny angol tam traktuja auta jak śmieci chyba, zawsze syf zawsze cos niezrobione tak jak powinno, tam niema mechanikow
  6. SPOT ZMIANIAMY NA MC DONALDA !!!! 18 ZE WZGKEDU NA BRAK MIEJSC WSZYSTKO POZAJMOWANE PRZEZ KTA:)
  7. nie podobaja mi sie zegary pod klimatronikiem, wiem ze jest pakiet do a4 ktory mozna zintegrowac z fisem i wtedy masz wywalone na gfisie turbawke
  8. mie tez sie tak wydaje, że ori lepiej
  9. masakra ledwo miejsce dla jednego auta jak by cos za darmo rozdawali
  10. 3 kpl sa dostepne z obsługa multifunkcji 2 bez multifunkcji
  11. małe zmiany
  12. Teraz ja sie pochwale, prawie nową skrzynia multitronic, na poczatek parę zdjęć : i tak jak poniżej skrzynia wczęściach, widać na nim idealny stan bieżni, czyli najdroższych elelmentów skrzyni mnie ich wymiana niedotyczy i zapewne dotyczyć niebędzie łańcuszek, niestety max co mógłby zrobić to 30-40tys km, zauważcie jak zaczynał być już szlifowany w miejscu połączeń, świadczy to złym smarowaniu tej części a było ono spowodowane praktycznie pozatykanymi filtrami, I magnetycznym, II - sitowatym przez co spadło ciśnienie smarujace łańcuch, na tym zdjęciu widać filtr magnetyczny, ktory to wyłapuje wszelkie nieczystości metalowe z oleju - dodam, że jest to normalna praca skrzyni ta cześc ktora przypomina krótko przyciętą szczotke to własnie zapchany filtr magnetyczny okolo 2 mm zużytej stali [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 12:27_________________________________________________teraz tak kórtko: objawy : "schodkowanie" i falowanie w zakresie 70 do 90 km/h elementy do wymiany : oring wałka wejściowego, łańcuch plus wszytskie uszczelnienia skrzyni koszt : 4 tys PLN mogłem zmieścic sie w kwocie 3 tyś PLN ale to by była naprawa na 30 tys km ja mam w planach auto na 3 lata posiadać naprawa - serwis : zdecydowałem sie na serwis sserwis - SOPA i powiem : jestem wiecej niż zadowolony z wykonania pracy z podejścia serwisu do klienta - naprawde polecam wszelkie namiary pod adresem http://www.sserwis.pl/start_pl.php , można też się kontaktować zemna w celu zapytań odnośnie dojazdu noclegu itp tel lub PW ciekawostka jest ze program w mojej skrzyni został napisany na bazie programu z multitroników z roku 2007, a dlaczego : dlatego , audi nie wspiera starszych pojazdów, a trzeba pamietac, i powiedzieć to głośno ze to niedoskonałe oprogramowanie skrzyni ja uszkodziło ! oczywisce uwzgledniajac systematyczna wymiane oleju, nowy soft ma szereg dodatkowych opcji jak i istotnych zmian w sterowaniu praca skrzyni a tkaze silnika !! jak np: zmiana momnetu pełzania z 125nm na 25nm, zmiana "rwania" przy hamowaniu ograniczona do minimum, to sa te naistotniejsze zmiany oszczedzajace skrzynie teraz naprawde wiem co to jest wygoda jazdy multitronikiem i powiem, że czuje wielka zmiany w pracy skrzyni wtak duzy mierze iz musze od nowa uczyc sie jazdy automatem dodam ze na starej jezdziłem zaledwie 2 m-ce [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 14:33_________________________________________________wielkim zdziwieniem było dla mnie informacja, iz skrzynie w a4 B7 i ich oprogramowania jest tak dopracowane ze spokojnie robia po 300 tys km !!!! sorry za błędy interpunkcuje i ortograficzne, niech sie moderator nimi zajmie [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________monitoring pracy skrzyni na VAS-ie
  13. jerzu update zdjecia, reklam niema na galerii:) na tym
  14. bzdura porobisz smugi, ludwig jest srodkiem żracym, mozesz cos uszkodzic, zostaw sam odpatruje przetrzyj tylko i tyle, sucha szmata - dobrze ze nie wyswiecił olejem silnikowym :)
  15. możesz niedotoczyc sie do tego weekendu
  16. czaki22 odpowiedział(a) na puchac temat w Audi A4 B6/B7
    a co Cie kolego w szkole nie uczyli ze jak sie dymi z pod maski w samochodzie to ja powoli otwierasz, pozatym jak kupisz cos innego i tak dalej bedziesz dokladał do samochodu, nie ma aut ktore sie nie sypia
  17. to oprogramowanie uszkadza czesci mechaniczne skrzyni, warto robic aktualizacje badz zlecic napisanie odnowa na bazie najnowszych softów, po serwisie u SOPY mam tak wlasnie zrobione jest znaczna zmiana w prowadzeniu samochodu, polecam wlasnie to u niego zrobic
  18. bart opchnij mi ta manetke pikowana
  19. OMG - JA BYM NAPEWNO nieodpuścił [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 15:30_________________________________________________powiedz ze uderzyłeś, wstało i jeszcze gryzło
  20. opcja szukaj , masz wszytskie odp na twoje pytania
  21. oczywiscie ze tak, a tak wogole to napisz jaka masz skrzynie tip, czy multitronic po zatym Vag nie leczy !! bledy biora sie z jakiejś przyczyny, kolega bedzie jedził, az stanie i zapłacze
  22. prawdopodobnie a raczej napewno soft silnika, możliwy dwumas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.