Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co i cisza:) foto z dzisiejszego spocika
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale masz predkos orotową a codo predkosci 160 to znowu nie jest niewiadomo co
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mi wybuliło 2 sztuki przy 160 tragedia gumy targum firma bieznikowane nie polecam !!!![br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 13:18 _________________________________________________teraz sa nowe fuldy montero 2 ciche i dobre na błoto
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co nie masz czasu bedziesz i tyle :)jak ci sie pozwoli odjechac to pojedziesz:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no co jest, czemu to tak ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to ile nas bedzie wkoncu ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no moeze wkoncu sie kumpel zdecydowal i bedzie to 1,8t quattro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
najwyzej ktos wyjedzie po ciebie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co gdzie sie spikamy ? i o ktorej godzinie ??? 15 16 17 18 19 4 rano * zaznacz odpowienie no i miejsce najważniejsze gdzie chcecie placyk mościce MCdonald czy czy koło MPEC na kersce odpisywać gdzie co i ak[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 10:11 _________________________________________________a tak wogole to co wy chcecie od naszych spotów ? przecież spoko jest coraz wiecej ludzi się pojawia
-
Sterownik zamka centralnego z pilotem RTX RANGER KE1S
a sam sobie opowiedz za 99 zł
-
[B5] Fabryczny alarm - przy otwieraniu nie migają kierunkowskazy
napewno nie[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 15:31 _________________________________________________napewnie nie wmodelach z zmakiem panumatycznym gdzi moduł alarmu, sterowanie jest w pompce ogolnie modół komfortu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
slaweq za to ze brudne nie ale za to ze nieczytelna tablica rej jest:) mandat
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:):))) ania z 2:12 :):)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szkoda ze troche ludzi z tarnowa jest a wiekszosc wpadnie tylko na 5 minut z problemem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pisz i męcz a ludzie się znajdą , pozbieraj ludzi i wpadniemy do Nowego Sącz, droga dość przyjemna i szybka
-
[B6 AWX] Uszkodzona nagrzewnica a parowanie szyb-ma to jakiś związek?
czyli silniczek z wersji angielskiej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok i ale to wciaż malutko ! wszyscy mają dać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze na razie maile mi dalo 2 osoby ykk wit.s co z reszta ? przypominam ze chodzi o najszybsze powiadomienie o spocie
-
[B5] 4-ta pozycja przełącznika do sterownaia lusterkami - po co?
bzdura położenie neutralne nie robi zadnego zwierania podgzewanie luterek jest zalaczane razem z tylna szyba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to, Panie i Panowie do mnie ślijcie na PW wszystkie wasze maile[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 19:11 _________________________________________________a ty wit.s numer pomki, numer nadwozia, i wymiary siłowników all na maila lub PW
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ttom3k --> ja wczoraj zartowałem z tymi przelicznikami na paliwo, odzywiaj się lepiej [br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 15:04 _________________________________________________a moze najlepiej jak kazdy poda swoj numer gg to bedzie najszybsze powiadomienie, zrobimy spis i wystarczy tylko 1 raz napisac, badz aktualne maile bo PW to nie zabardzo do ludzi dociera
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to może za tydzien w sobote:) znowu sie spikamy?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk "windows movie maker" np. ci do divxa zrobi ztakich najprostrzych i masz tonapewno [br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:16 _________________________________________________nie było lodu ale za to jaki wielki plac mamy[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:18 _________________________________________________i ktoś sie zgubił w dodatku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spot, spot i pospocie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i mgła a miałem sie pogonic dzisiaj w nocy troche z ochotnikami po mieście