Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. sprawdz kody klimatronika w opcji szukaj na forum
  2. jako antene wykozystano 3 górne paski i one nie powinny grzac tak jest w moimprzypadku ale z fabrycznym sprzetem i naglosnieniem, zreszta jest opisane w podreczniku "sam naprawiam"
  3. jeszcze jedno obrotomierz moze kłamac jesli był od inne wersji silnikowej najlepiej rpm sprawdź w klimatroniku !
  4. bedzie niespodziewany gosć A4 1,8 T quattro full wersja 96 rok
  5. wist, jak zwykle króciutko
  6. w tym silniku nic nie naregulujesz ! niekoniecznie masz problem z przpustnicą, może to być kazdy inny czujnik temp, proponuje najpierw Vag-a, pozniej odlaczenie aku na chwile i niech sie zaadaptuje od nowa przepustnica, może któryś z węzyków pod ciśnia nie jest szczelny najpierw posłuchaj obadaj,, a autem ci ie szarpie jak jeżdzisz ?? może masz jakies objawyj eszcze
  7. ykk jak wyslałeś PW jak ja nie dostałem najlepiej maile bezpośrednio słac tylko by trzeba było zrobic spis dokładny
  8. moze wkoncu ugadamy sie na spota gdziekolwiek byle by nie w nocy
  9. kup pompke na 3 ftyczki ! najlepsze rowiazanie a moze masz fabryczny alalrm centralny z pilota ? pompka to takeze modół komfortu w budowany w nią[br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 20:44 _________________________________________________a jakn ie ni ejstes pewien udaj sie do aso i sie dowiedz sprawdza ci po numerach seryjnycjh nadwozia jaka pompka byla zastosowana tam
  10. ale ten czujnik to czujnik temp cieczy chodzacej i jest na bnk dobry pow to o co prosze to fix do tego błedu z tym ze po holendersku :)( na tomiast tak blad mi wyskakuje po adaptacji klapek i kasuje go i go nie ma juz ale mi miga niestety klimatronik oczywiscie tylko 2 minuty, ale miga dalej nikt nie przetłumaczył ?
  11. bzdure ktos ci powiedział, ktos dokręcał na goracym silniku i wtedy gwint uległ uszkodzeniu
  12. moze mi ktos to przetłumaczyc Onderbreking / kortsluiting naar plus Mogelijke oorzaken: Kortsluiting of onderbreking in de bekabeling naar of stekerverbindingen met de voeler koelvloeistoftemperatuur (G110) airco Mogelijke oplossing: G110 met meetwaardeblok uitlezen. Als ook voeler buitentemperatuur (G17), fotocel voor meting zonnestraling (G107) en voeler koelvloeistoftemperatuur (G152) niet in orde worden herkend, dan eerst de bekabeling van het regelapparaat, contact T28b/14 naar verbinding (voeler), in de kabelstreng Climatronic (L56) controleren Kabels en stekerverbindingen aan de hand van stroomloopschema controleren - Kortsluiting naar massa Mogelijke oorzaken: G110 defect Mogelijke oplossing: Vervang G110
  13. moglismy się spiknąć dzisiaj gdzieś
  14. tak, masz racje ja tak wymieniłem pół silnika
  15. niekoniecznie to musi byc przycyna ja szukałem w swojej 2 miesiące.
  16. ja nie mowie nocowac w A4 tylko sie spotkac pogadac i tyle góra 2 h to chyba dalej masz 8 h na spanie
  17. a moze jutro cos tj piątek koło 22-23 może ???
  18. nie oszczadzaj za bardzo na tych czesciach, i nie sluchaj doradców tylko zmieniaj pompe wody
  19. 130 tys to ładnie ci pokrecili licznik, wychodzi na to ze ktos robil ledwo 1000 miesięcznie #2 u mnie koszt to 1500 zł ale zmienialem wiecej bajerków oczywiscie z robotą : akumulator 300 kable świece rolki napinacz oba paski klinowy i rozrządu pompa wody koniecznie !! rurki od wody te pod chlodnica bo korodowaly bardzo odrazu zmieniłem płyn i cos tamjeszcze było z drobiazgów
  20. nie mam komu rozdawac wiec najwyzej odkupie od was z 20 sztuk i tyle max
  21. 100 zł 1000 sztuk wielkosci wizytówki[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 18:41 _________________________________________________powiedzcie kiedy i gdzie nastepny spocik
  22. ja czekam na linka moze dzisiaj dostane chyba ze ktos mi go da wczesniej
  23. no brakowalo trzeciej v6 benzynki
  24. http://pl.youtube.com/watch?v=RRjplaPaEfQ macie filmik jest jaki jest, niestey to tylko telelfon chociaz i tak sadze ze jest dobry (same światełka )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.