Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dudi171

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dudi171

  1. Witam chce sie podpiac pod temat. Tez mam problem z przepustnica. Spr bledy i wyskoczyly mi Throttle Actuator Control Motor, Signal too Low P2102 i Throttle Valve Actuator Module (J338), Performance P2108. Dodam ze wyczyscilem przepustnice i przy okazji EGR. W sterowniku przepustnicy byl olej. Co moze byc przyczyna, po wyczyszczeniu i skasowaniu bledow znow wywala z powrotem te same bledy. Prosze o pomoc
  2. Witam chciałbym się dowiedzieć czego dotyczą wymienione błędy.Rozkrecilem egr i wyczyscilem,zebatki sa w porzadku. Wyskakuje dalej blad 2102 throttle actuator control motor circut low. Oraz blad2108. Pomocy!! Przepustnice spr jest czysta, juz nie mam pojecia a nie chce od razu kupowac nowego i wymieniac,moze da sie naprawic.
  3. dudi171 odpowiedział(a) na tomasimo temat w Układ Jezdny
    dzieki za szybka odpowiedz
  4. dudi171 odpowiedział(a) na tomasimo temat w Układ Jezdny
    witam, podlacze sie pod temat. Tez mam taka sama sprawe. Jakie mam tarcze przod i tyl w A4 Avant 2005r 2.0tdi BLB? 280mm czy 288mm?
  5. Jutro sprawdze i dam odpowiedz, ale raczej zdaje mi się ze nie świeci się żadne światło w bagażniku, jedynie informacja w fisie o otwartym bagażniku. ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 23:22 ---------- Nic sie nie swieci, gasna lampki w bagazniku.
  6. Witam, od pewnego czasu swieci mi sie w fisie ze mam otwarta klapę chociaz bagaznik jest zamkniety. Czy to bedzie zepsuty tylny zamek czy moze cos innego? Pozdrawiam
  7. Tak jak myslalem padl EGR. Samochodzik trafil do mechanika i tego samego dnia do odbioru niunka smiga jak wczesniej. Temat do zamkniecia.
  8. wlasnie tez mi to nie pasowalo bo wiem ze w blb nie bylo dpf. Wiec to prawdopodobnie egr padl. w poniedzialek jade pod kompa podpiac i bede wiedzial co i jak i na czym stoje.
  9. Tylko mam pytanie jak wypalic dpf jak auto nie ma wogole mocy od samego poczatku?
  10. Witam forumowiczow. Wczoraj zapalila mi sie zolta kontrolka kontroli spalin. Auto stracilo moc. Dodam ze dzien wczesniej dosc porzadnie przegonilem autko. Czy to bedzie padniety egr tak jak mysle i autko przeszlo w tryb awaryjny notlauf? Pozdrawiam
  11. dudi171 odpowiedział(a) na lorzak temat w Śląskie
    Wlasnie jestem po wymianie rozrzadu i napedu pompy oleju u mechanika z Mysłowic. Gosciu zajmuje sie tylko autami Vaga i widac ze hest kumaty. jak cos to pisz na pw podam namiary
  12. Juz zmienione i jak te same czy inne?
  13. Dzieki ale mam w automacie(multi) robi to jakas roznice czy te same uszczelki?
  14. Witam panowie, zbliza mi sie wymiana rozrzadu a przy okazji chce zrobic porzadek z pompa oleju(tansza wersja). Szukam godnego polecenia warszatu na slasku w ktorym ktos z forumowiczy juz to robil. Jestem z Katowic
  15. Witam, poszukuje nr katalogowy uszczelek do egr i kolektora do A4 2.0TDI BLB 2005
  16. juz to ogarnalem, team do zamkniecia. pozdrawiam dudi171
  17. witam, spalila mi sie zarowka oswietlajaca tablice rejestracyjna. Potrzebuje pomocy jak ja wymienic i od ktorej strony do tego sie zabrac. Pozdrawiam
  18. Witam, potrzebuje zdemontowac nastepujace czesci jak w temacie. Mialem niemila niespodzianke przy wyjezdzaniu z parkingu polamalem zaczepy w zderzaku i reflektorach. potrzebuje zdemontowac zeby posklejac. Czy ktos juz demontowal zderzak i reflektory zeby wiedziec ktore sruby odkrecac a ktore luzowac. Pozdrawiam
  19. Spisałem wszystko co wyskoczyło na komputerze a mianowicie: czujnik 2 obrotów skrzyni biegów na przełożeniach, nr błędu:G196 brak sygnału, JZT-wersja sterownika
  20. Witam, podłączam się do pytanka, tez chciałbym wiedzieć jaki mam napęd pompy w moim silniku BLB 2.0TDI 2005 r. VIN WAUZZZ8E45A577940
  21. Byly tylko dwa indeksy i na dwoch bylo 0 obr/min
  22. Jutro jadę do niego znów, powiedział zeby zobaczyc co to jest dokladnie musi zajrzec do skrzyni, bo moze byc to jakis wlasnie sterownik za 150 zl albo komputer po regeneracji za 1800zl jak dobrze pamietam to co mowil. Podlaczyl pod komputer na chodzie i pokazywalo 0 obr/min
  23. Byłem w warsztacie i po podpięciu gościu powiedział ze skrzynia nie wykrywa obrotów silnika. Co to może być? Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam
  24. nic... nie swieci a na manetkach od wycieraczki nie ma zadnego przycisku
  25. http://otomoto.pl/audi-a3-2-0-tdi-16v-170km-C19463993.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.