Treść opublikowana przez dudi171
-
Trzęsie silnikiem podczas gaszenia auta, zepsuta przepustnica.
Witam chce sie podpiac pod temat. Tez mam problem z przepustnica. Spr bledy i wyskoczyly mi Throttle Actuator Control Motor, Signal too Low P2102 i Throttle Valve Actuator Module (J338), Performance P2108. Dodam ze wyczyscilem przepustnice i przy okazji EGR. W sterowniku przepustnicy byl olej. Co moze byc przyczyna, po wyczyszczeniu i skasowaniu bledow znow wywala z powrotem te same bledy. Prosze o pomoc
-
Blad p2108 i p2102
Witam chciałbym się dowiedzieć czego dotyczą wymienione błędy.Rozkrecilem egr i wyczyscilem,zebatki sa w porzadku. Wyskakuje dalej blad 2102 throttle actuator control motor circut low. Oraz blad2108. Pomocy!! Przepustnice spr jest czysta, juz nie mam pojecia a nie chce od razu kupowac nowego i wymieniac,moze da sie naprawic.
-
280mm czy 288mm
dzieki za szybka odpowiedz
-
280mm czy 288mm
witam, podlacze sie pod temat. Tez mam taka sama sprawe. Jakie mam tarcze przod i tyl w A4 Avant 2005r 2.0tdi BLB? 280mm czy 288mm?
-
Problem z tylną klapą
Jutro sprawdze i dam odpowiedz, ale raczej zdaje mi się ze nie świeci się żadne światło w bagażniku, jedynie informacja w fisie o otwartym bagażniku. ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 23:22 ---------- Nic sie nie swieci, gasna lampki w bagazniku.
-
Problem z tylną klapą
Witam, od pewnego czasu swieci mi sie w fisie ze mam otwarta klapę chociaz bagaznik jest zamkniety. Czy to bedzie zepsuty tylny zamek czy moze cos innego? Pozdrawiam
-
System kontroli spalin
Tak jak myslalem padl EGR. Samochodzik trafil do mechanika i tego samego dnia do odbioru niunka smiga jak wczesniej. Temat do zamkniecia.
-
System kontroli spalin
wlasnie tez mi to nie pasowalo bo wiem ze w blb nie bylo dpf. Wiec to prawdopodobnie egr padl. w poniedzialek jade pod kompa podpiac i bede wiedzial co i jak i na czym stoje.
-
System kontroli spalin
Tylko mam pytanie jak wypalic dpf jak auto nie ma wogole mocy od samego poczatku?
-
System kontroli spalin
Witam forumowiczow. Wczoraj zapalila mi sie zolta kontrolka kontroli spalin. Auto stracilo moc. Dodam ze dzien wczesniej dosc porzadnie przegonilem autko. Czy to bedzie padniety egr tak jak mysle i autko przeszlo w tryb awaryjny notlauf? Pozdrawiam
-
Potrzebny mechanik
Wlasnie jestem po wymianie rozrzadu i napedu pompy oleju u mechanika z Mysłowic. Gosciu zajmuje sie tylko autami Vaga i widac ze hest kumaty. jak cos to pisz na pw podam namiary
-
[B7 BLB] Uszczelki do egr i kolektora
Juz zmienione i jak te same czy inne?
-
[B7 BLB] Uszczelki do egr i kolektora
Dzieki ale mam w automacie(multi) robi to jakas roznice czy te same uszczelki?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam panowie, zbliza mi sie wymiana rozrzadu a przy okazji chce zrobic porzadek z pompa oleju(tansza wersja). Szukam godnego polecenia warszatu na slasku w ktorym ktos z forumowiczy juz to robil. Jestem z Katowic
-
[B7 BLB] Uszczelki do egr i kolektora
Witam, poszukuje nr katalogowy uszczelek do egr i kolektora do A4 2.0TDI BLB 2005
-
[ALL B7] Spalona zarowka tablicy rejestracyjnej
juz to ogarnalem, team do zamkniecia. pozdrawiam dudi171
-
[ALL B7] Spalona zarowka tablicy rejestracyjnej
witam, spalila mi sie zarowka oswietlajaca tablice rejestracyjna. Potrzebuje pomocy jak ja wymienic i od ktorej strony do tego sie zabrac. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Demontaz przedniego zderzaka i reflektorow
Witam, potrzebuje zdemontowac nastepujace czesci jak w temacie. Mialem niemila niespodzianke przy wyjezdzaniu z parkingu polamalem zaczepy w zderzaku i reflektorach. potrzebuje zdemontowac zeby posklejac. Czy ktos juz demontowal zderzak i reflektory zeby wiedziec ktore sruby odkrecac a ktore luzowac. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Spisałem wszystko co wyskoczyło na komputerze a mianowicie: czujnik 2 obrotów skrzyni biegów na przełożeniach, nr błędu:G196 brak sygnału, JZT-wersja sterownika
-
[B7 BPW] Jaki napęd pompy oleju BPW
Witam, podłączam się do pytanka, tez chciałbym wiedzieć jaki mam napęd pompy w moim silniku BLB 2.0TDI 2005 r. VIN WAUZZZ8E45A577940
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Byly tylko dwa indeksy i na dwoch bylo 0 obr/min
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Jutro jadę do niego znów, powiedział zeby zobaczyc co to jest dokladnie musi zajrzec do skrzyni, bo moze byc to jakis wlasnie sterownik za 150 zl albo komputer po regeneracji za 1800zl jak dobrze pamietam to co mowil. Podlaczyl pod komputer na chodzie i pokazywalo 0 obr/min
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Byłem w warsztacie i po podpięciu gościu powiedział ze skrzynia nie wykrywa obrotów silnika. Co to może być? Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam
-
[ALL] czy wychodzily a3 2004 rok bez komputera pokladowego...
nic... nie swieci a na manetkach od wycieraczki nie ma zadnego przycisku
-
[ALL] czy wychodzily a3 2004 rok bez komputera pokladowego...
http://otomoto.pl/audi-a3-2-0-tdi-16v-170km-C19463993.html