Treść opublikowana przez dudi171
-
[ALL] czy wychodzily a3 2004 rok bez komputera pokladowego...
jestem zainteresowany kupnem auta oglądałem je i zaskoczyło mnie brak komputera pokładowego a na wyposażeniu jest alcatara i skora...
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Zalali mi ori[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:27_________________________________________________Dodam jeszcze ze biegi zapalaja sie na czerwono co jakis czas, troche sa na czerwono, potem znow jest normalnie i tak od kilku dni. Powiedz mi jeszcze czy moge z tym jezdzic czy lepiej udac sie do serwisu?
-
[B7 BLB] Problem z multitronikiem
Witam, niedawno wymienialem olej w skrzyni biegow multi i od jakiegos czasu po wymianie na fisie zapalaja sie wszystkie biegi na czerwono naraz. Co to moze byc, prosze o podpowiedz. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Jaki filtr kabinowy
Dzieki chlopaki, zdecydowalem sie na manna:)
-
[B7 BLB] Jaki filtr kabinowy
Witam, zamierzam wymienić filtr kabinowy i zastanawiam się na jaka firmę się zdecydować, Knecht, Bosch, Mann a może Filtron. Proszę o wasze sugestie
-
[B7 BLB] Ramie tylnej wycieraczki Audi A4 B7
Witam, potrzebuje ramie tylnej wycieraczki jak w temacie powyzej.
-
[ALL B7] Sprężynka w tylnej wycieraczce
Witam, ostatnio jak myłem auto puściłem tylna wycieraczkę i wypadła mi z niej sprężynka, wsadziłem ją z powrotem na miejsce ale wypada i jest luźna. Czy może ktoś wie jak ona była zamocowana bo wydaje mi się że ułamał mi się tam jakiś bolec o który była zahaczona. Jest jakaś możliwość to zrobić czy trzeba będzie zakupić nową wycieraczkę.
-
[B7 BLB] Stukanie w silniku
To mówisz że nie mam się czym martwić tak. To w takim razie jestem już przeczulony z tymi moimi stukami. dzięki za odp
-
[ALL] Wymiana oleju w ASB bez wymiany filtra?
W poniedzialek bede dzwonil jeszcze do ASO zapytac o cene bo tez mi sie wydaje ze troszke drogo
-
[ALL] Wymiana oleju w ASB bez wymiany filtra?
Dzisiaj tam dzwonilem i wymiana oleju z filtrem zewnetrznym kosztuje 700zl
-
[B7 BLB] Wymiana oleju w Multitronicu
Witam, dzwonilem przed chwila do serwisu z zapytaniem o koszty wymiany oleju w skrzyni. Wszystkiego sie dowiedzialem tylko nurtuje mnie jedno pytanie a mianowicie kiedy wymienic sam olej z filtrem a kiedy olej z filtrem wewnetrznym. Od czego to zalezy? Prosze o wasza pomoc
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
Jestem pewny przebiegu i wcześniejszej wymiany przebiegu, olej z filtrami wymieniałem zaraz po kupnie auta. To proszę mi powiedzieć w końcu kiedy wymienić ten rozrząd przy 180tys czy 210tys??
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
Witam, miałem wymieniany rozrząd przy 120tys, teraz mam przejechane 193tys. Kiedy powinienem wymienić rozrząd i co mogę przy okazji wymienić. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 b7 2.0 TDI